Wymarzona kobieta

"Hm, mój ideał. Trudna sprawa. Żeby miała tak na oko sto siedemdziesiąt centymetrów. Przeciętnej budowy, nie za gruba, nie za chuda - ważne, że w miarę proporcjonalna (żadna posągowa, bo dopiero zbiera pieniążki na usuwanie żeber, podnoszenie pośladków i powiększanie piersi). Twarz - przygłupia, odzwierciedlająca charakter. Duże oczy, wskazany lekki zez i syndrom Shannen Doherty (jedno oko mniejsze), najlepiej żeby było zielone, bo zielone jest ładne. Nos nieładny, piękno jest nudne, usta przeciętne, pućki pyzate (przez słabość do słodkiego).
Jeżeli chodzi o wnętrze, to nie musi być bogate. Może (a nawet powinna) być leniwa, lubić grać w shootery, ale w rzeczywistości nie potrafić celnie strzelić w wiatrówki. Mało inteligentna, bo inteligencja przytłacza. Musi mieć dziwne poczucie humoru, którego nawet ona sama nie rozumie" - to pisała moja męska natura

A jeżeli chodzi o taki ideał-ideał, to niezaprzeczalnie piękna (co z tego, że aż trochę sztuczna) jest Megan Fox np. Nie za chuda, ładna twarz no i ma u mnie plusa, bo lubi tatuaże :3 Charakteru jej nie znam, bo trudno coś wywnioskować po kilku mało ambitnych filmach i wyrwanych z kontekstu wypowiedziach. I nie chodzi o to, że dla niej zmieniłabym orientację, nie, po prostu mi się tak po ludzku podoba i nie miałabym nic przeciwko, gdybym się któregoś ranka obudziła wyglądając jak ona. O
Odpowiedz
Główny zainteresowany jest bardzo nieśmiały i wstydzi się sam zareklamować. Jednak nie od dziś jest znane moje dobre serce, więc z miłą chęcią mu pomogę... ;p

Matjusza to fantastyczna kobieta, gdyby nie fakt, ze jestem gejem, sama bym się za nią wzięła! Ma piękne, sięgające ramion włosy, zadziorne spojrzenie, co prawda nieco pyskuje i się mądrzy, ale to tylko dodaje smaczku. Idealna kobieta dla panów, którzy lubią niziutkie i drobniutkie niewiasty. Jak to mówią - w małym ciele, wielki duch!

;p
Odpowiedz
W sumie ideałem powinna być taka, za kuper której potrafią chłopy prowadzić wojnę przez 10 lat, a po tych 10 latach ona dalej jest tak atrakcyjna, że kusi rozpętanie kolejnego konfliktu. I jeszcze jakby miała ładną, bystrą i chętną siostrę...o, to goood.
Odpowiedz
← Karczma

Wymarzona kobieta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...