[FF] Karcianka-kłopoty i momenty chwały

Kazdy musiał miec doczynienia grając w finala VIII z kartami:) tutaj mozecie napisac o najlepszych i najgorzysz moemntach.

Moj najgorszy moment:Poszedlem do ojca Rionoy zeby wygrac jej karte.A on mi powiedział ze bedzie ze mną grał jezeli postawie karte Ifrita i ona ją wygra, prawie nie spadlem ze stolka bo pamietam iz tą karte przegrałem z królową kart na samym początku gry ja biedny chłopak zwiedziłem troche lokacji zanim ją odnalazlem i pozniej zdobylem jej karte:D

Moj moment chwały: zawsze jest taki sam niewazne ile razxy by, grał.Kiedy wygram karte Minimoga od tego chlopca biegającego dokola balamb garden
Odpowiedz
Co do Ifrita to MUSISZ ja przegrac zeby wygrac karte Rinoy. Ale poznie ja dostajesz z powrotem od burmistrza miasta.
Ale i tak najwiecej kart mozna wyrac podczas podrozy w kosmos.
Odpowiedz
A najlepiej, żeby potem można było stracone - brakujące karty uzyskać - należy pokonać wsztstkich członków klubu CC w Balamb Garden, żeby potem pojawili się na Ragnaroku. Najważniejsze są dwie dziewczyny, które pojawiają się potem w prawym skrzydle statku - można od nich zdobyć wszystko.
Miałam wszystkie karty postaci i summonów
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja tam grałem w karty chyba bardziej w FF IX , tam mi się jakoś lepiej grało , nieco to zmienili ale bardzo fajna karcianka to jest.
Zależy na jakiego przeciwnika trafisz....czasem to wygrywam pare razy pod rząd z kilkoma osobami i już myślę że jestem najlepszy.....a tu jep jakiś koleś ma takie karty że wogóle nie wiem skąd takie coś mogło trafić mu się w łapy......

Na poczatku to wogóle nie wiedziałem o co loto z tymi kartami i waliłem na oślep.... hehe pare razy się moze udało , ale wkońcu zrozumiałem co to strzałki , bloki , energia czy siła.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Karcianka-kłopoty i momenty chwały - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...