Darnith w poszukiwaniu skarbów

I nastała wielka kontynuacja. Nie będę wystawiał oceny, bo postanowiłem, że zrobię to jak tekst się zakończy, to tak gwoli wyjaśnienia, żebyś się nie dopraszał jak zwykle . Co by tu rzec, a tak. Na przykład ten obraz przedstawiający wojnę orkowie vs ludzie. wojna to wiele bitew, wojna to ciężki marsz, strategiczne planowanie, głód i wyzysk. Jak jeden obraz miałby przedstawić to wszystko? Lepiej pasowałaby np. zamiast wojny, największa bitwa.

Cytat

Gdy tylko weszli, wyjął swój wielki miecz i rzucił się do ataku.

To zdanie brzmi dziwnie, nie wiadomo kto, co i do kogo. Może lepiej by było: Gdy tylko wojownicy weszli, ork wyjął swój wielki miecz i rzucił się do ataku. Jak sądzisz ?
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Sądzę, że masz rację
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Z fragmentu na fragment jestem coraz bardziej szalony xD Za niedługo będę Halastera Czarnego Płaszcza przypominał

Darnith, pisanie idzie Ci coraz lepiej Jest parę błędów, ale małych
Odpowiedz
Dodałem nową część. Komentujcie

[Dodano po 6 miesiącach]

Dzisiaj napisałem kolejny już fragment mojej opowieści Zapraszam do czytania i komentowania
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Fan Works

Darnith w poszukiwaniu skarbów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...