[Neuroshima] Hex turniej

Dochodzisz do drugiej grupy. Edytuję posta.


Ps. Czy ktoś już zorganizował sobie grę?
Odpowiedz
Każda z ekip startuje niezależnie. Jeśli jutro szaska i maeg będą przy kompach, to nasz grupa może nawet jutro.
Odpowiedz
Ej, moment, to ma być taki 4-osobowy mecz każdy na każdego, czy może każdy z każdym walczy 1 vs. 1, a potem robimy bilans wygranych i przegranych?
Odpowiedz
Wszyscy na wszystkich. bądźmy realistami, nie uda nam się zrobić jakiegoś superwyszukanego turnieju. Kto wygra, awansuje do finału.
Odpowiedz
Ej, ej, ej! Ja też chcę, ja też chcę! Da rade mnie tam jeszcze do was wcisnąć?

Nick: Carr.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Sądzę, że z Marudasem i Lav nie będę miał problemu się umówić, więc możemy jechać z tym koksem ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ok, dobra, nie mozemy się zgrać.

Hm.

Co moja grupa powie na sobotę, 19?
Odpowiedz
Już jestem, już odpowiadam. Byłam przez ostatni tydzień w Grecji i nie za bardzo miałam dostęp do komputera. Przepraszam
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Favar, pasuje. Akurat będę miała dostęp do komputera co prawda kosztem imprezy, ale dla Was wszystko
Odpowiedz
Jesli uznajecie mnie za jakiegoś wielkiego organizatora to się mylicie. Sami się zainteresujcie, sami napiszcie do swoich przeciwników.
Odpowiedz
Nie unoś się Nikt Ci nic Favciu nic nie zarzuca. No okej, ludzie z mojej grupy - dziś między 19-20 jeżeli jesteście zainteresowani. Jeszcze PMkę poślę.
Odpowiedz
ja posłałem do wszystkich. jedna osoba odpowiedziała, umawialiśmy się trzy razy, ale nie udało się, więc dałem sobie spokój na jakiś czas...
Odpowiedz
Ja ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na samo fae, a co dopiero na hexa. Cięgle coś się dzieje, także wybaczcie.
`If I had any feelings, I'd have the chills right about now.`

Odpowiedz
Odświerzam. Mam czas w przyszły weekend. Kto ma? ;D
Odpowiedz
Odświeżasz, Fav

Ja mam, ale już zapomniałem, jak się w to gra :] Można chyba wszystko zacząć od nowa. Ligę zrobić, na przykład.
Odpowiedz
← Ogólnie

Hex turniej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...