Błędy

Odśwież sobie. ;p
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Witam. Mam jedno pytanie, nie żebym się czepiał, albo mi to przeszkadzało, ale czy tylko u mnie zegar strony spieszy się o godzinę?
Odpowiedz
A zaznaczyłeś w profilu, że jest czas letni?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przycisk 'zobacz nowe posty' nie działa :'(
Odpowiedz
Mi działa. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Już działa, poradziłem sobie z tym kłopotem ;p
Odpowiedz
Nie wiem, czy to błąd, czy nie, ale konto "Gaia", które założyłem przed paroma dniami zostało znienacka (chyba dzisiaj) albo zablokowane, albo zbanowane, albo usunięte, a przynajmniej tak mi się wydaje. Przy próbie logowania pojawia się informacja, że "nie mam uprawnień do oglądania forum".
Jeśli zostało usunięte, zbanowane lub zablokowane, chciałbym się dowiedzieć dlaczego.

Z poważaniem,
Gottzorn.
Odpowiedz
Ban poleciał za to, iż jest to twoje któreśtam konto. A jako że na swoim pierwszym mialeś 100%, tak więc na następnych też będziesz miał .
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Tak - drugie konto, bo pierwsze ma bana i rzekomo nie da się go zdjąć. W regulaminie jest zapisane, że procenty się odejmuje jeśli osoba nimi potraktowana wykazuje poprawę. Uważam, że tych parę miesięcy, gdy nie miałem jak pisać jest przykładem takiej poprawy. W dodatku te posty, które zdążyłem zamieścić z drugiego konta nie miały w sobie ani grama OT.
Pytanie kolejne więc: czy regulaminem można się posługiwać tylko do karania a gdy jest możliwość przywrócenia ukaranego do łask, to się o nim zapomina?
Odpowiedz
Jest możliwość ściągnięcia procentów, jeśli osoba ma mniej niż 100%.
Wybacza, ale trzeba było myśleć podczas dostawania kolejnych i kolejnych procentów.

Osoba z banem nie ma jak wykazać poprawy bo... ma bana.
Drugie konto traktowane jest jako multik. Czyli kolejne naruszenie regulaminu.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
No w porządku, mogłem myśleć w trakcie kumulowania procentów, z drugiej jednak strony - pomimo nawet kilku miesięcy przestoju w OTowaniu procenty nie były mi zabierane, za to przy byle powodzie dodawane. Mówi się trudno, w takim razie czeka mnie los wiecznego tułacza "guesta" ;]
Odpowiedz
Mam problem z shoutboxem. Gdy wpisuję shouty ze strony głównej forum, nie chcą się dodać. Coś tam miga i koniec. Zero efektu. Żeby coś napisać, muszę wchodzić bezpośrednio na stronę shoutboxa. Wtedy nie ma najmniejszych problemów.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...