[NWN:HotU] problem

kolory są ; lewy fiolet ,srodk fiolet , prawy żółty
[/quote]
Nie wiecie może nic o trzecim dodatu albo może drugiej części bo jak skończę hotu będzie mi tęskno do tych wszystkich smoków, koboldów i takich tam .
Cóż...skoro jest temat o problemie to nie będę zakładać nowego, gdyż również mam pewien problem z HotU...otóż gdy jestem już w jaskini gdzie jest zamarznięta Aribeth, muszę tam rozpalić ognisko za pomocą trzech jagód Veloxa, problem tkwi w tym że ja nie widzę tam niczego do użycia jagód, żadnej jamy naprzewciw niej (jak opisuje dziennik) nie widzę, jest tylko ona stojaca i nic więcej, pilnie proszę o pomoc.
Zaraz się pochlastam, przecież tam NIC nie leży!
Tylko bez tekstów w stylu "zainstaluj grę od nowa", nie mam zamiaru przepisywać trzy razy CD-Key, i żonglować płytami przez godzinę, co zresztą i tak nie daje mi pewności że to akurat rozwiąże problem.
Bardzo uprzejmie bym prosił o jakiegoś screena, albo szczegółowe wyjaśnienie, obok, naprzeciw, przed, czy nad Arieth...nigdzie nie widzę żadnej rozpałki...prooooszę o wyjaśnienie :cry:
Ehh...gdybym miał pirata to nie wyżalał bym się tutaj na Forum tylko od razu domyślił się oco chodzi.
Więc czy ktoś mi w końcu tutaj pomoże?!
Wracam do mojego poprzedniego pytania jestem łowcą 25 poziomu i spełniam wszystkie warunki aby zostać mistycznym łucznikiem poza jednym nie znam czarów mistycznych tylko kapłańskie .Czy mogę się ich nauczyć nie zostająć czarodziejem, czarowniekiem albo podobnym kolesiem?Prosiłbym o szybką informację bo już mi stuka 26 i nie wiem czy brać tego czarodzieja czy nie?
Gdzie jest odpowiedz na trzecią tajemnicę śpiącego?
Z tym śpiącym już nieaktualne sam znalazłem.
A cmoknijcie mnie w dupe frajerzy jedni...
haha gościu nie czepiaj się bo jak nie ma nazinty to na odpowieć trzeba czekać pół roku hehe
taa jasne
a co do gór
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...