Kreskówki

Mój brat zawsze mówił na Włóczykija Zboczykij.

Szaska, to chyba chodzi o Łebskiego Harry'ego

Smerfy są zboczone! Noszą prezerwatywy na głowach!
Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale ja ostatnio co tydzień w poniedziałek na dobranockę oglądam Garfielda
Dla mnie ten kot po prostu wymiata I nikt mi nie powie, że jest to głupia bajka dla dzieci, bo jak oglądałem go parę lat temu to nie rozumiałem śmieszności niektórych jego tekstów, a teraz po prostu odjeżdżam ;p

A i oglądałem ( jak nie było wakacji) Generała Daimosa , bo zawsze przed szkołą był emitowany

No i chyba tyle
No może ewentualnie Scoobego

[font=\"Impact\"]Yes sir!![/font]


GM ma zawsze rację
Odpowiedz
Tom I Jerry są najlepsi ;p Kiedyś jeszcze (no w sumie nie tak dawno temu...) przepadałem za "Domem dla zmyślonych przyjaciół pani Foster" xD Bodajże na Cartoon Netwoork to leciało. O! Ostatnio natrafiłem na Disney Channel, na kreskówkę- Fineasz i Ferb (czy jakoś tak). Pomysłowe z nich chłopaki...
Odpowiedz
Garfielda mam wszystkie komiksy, które były w Polsce Kiedyś to leciało dawno temu na TV4 chyba. A "Dom dla zmyślonych przyjaciół" to piękna paranoja. Taki absurdalny dodatek do całego nowego chłamu na Cartoonie.
Odpowiedz
@Medivh Odkopuje twoje tematy
No to moje ulubione to Smerfy, Flinstonowie, Jetsonowie, Muminki, Kubuś Puchatek i Gumisie
Odpowiedz
Czego to ja nie oglądałam.. Byłam dzieckiem oglądającym wszelakie bajki na potęgę! Pamiętam jak w dzieciństwie miałam "fazy" na "Czarodziejkę z Księżyca", "Gumisie", "Smerfy", "Tom and Jerry", "Flinstonowie", "Jetsonowie", wszystkie kreskówki właściwie z "Cartoon Network" plus stare anime z Polonii 1 (jak np. "Generał Daimos", "Kapitan Jastrząb", "Zorro").

Do dziś nadal sporo ich oglądam. Anime stało się wręcz moją pasją, a kreskówki typu "Ed, Edd i Eddy", "Chojrak: Tchórzliwy pies" czy "Strażnicy Czasu" nadal czasami załączę. Chciałabym, żeby niektóre pseudo komedie filmowe umiały mnie tak rozbawić.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Uwielbiam Smerfy! Uczą życia w społeczeństwie, brak tych niebieskich istot doprowadziłby do zwiększenia ilości socjopatów xd
Odpowiedz
Yatta man, Generał Daimos, Gigi, Czarodziejka z księżyca, Laboratorium Dekstera.
Odpowiedz
Ostatnimi czasy oglądam Futuramę. Uważam, że ta kreskówka jest zdecydowanie lepsza niż Simsponowie. Przekonali się to o tym ci, którzy posiadają konto steam i mają mnie w znajomych
Odpowiedz
Gumisie. Kropka!

A, i Świat według Ludwiczka jest zdecydowanie pocieszny.

Za to nie przepadam za Muminkami i mimo, że je oglądałem, absolutnie nie pamiętam Buki.
Odpowiedz

Cytat

Gumisie. Kropka!

A, i Świat według Ludwiczka jest zdecydowanie pocieszny.

Moje dwie ulubione kreskówki

W dzieciństwie zdarzało mi się jeszcze oglądać "Atomówki", "X-man:Evolution", "Spiderman","Chojrak tchórzliwy pies" "Mroczne przygody Billy'ego i Mandy"

Był też Reksio,Mapeciątka i jeszcze kilka innych

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Karczma

Kreskówki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...