Ankieta Need For Speed

Witam
Według was który Need For Speed jest najlepszy??
Jak dla mnie to Most Wanted
Odpowiedz
Przydałaby się do tego ankieta

Ale owszem, popieram. most wanted. I mówię to po zagraniu w undercover
Z NFS nie grałem tylko w carbon (choć w starsze grałem tylko po parę dni, nie więcej)
Odpowiedz
Wszystkie mają swoje wady i zalety, ale chyba najbardziej podobał mi się Underground 2 (choc mam nadzieję, że po zagraniu w Undercovera będę miał nowego lidera ).
Odpowiedz
Na mnie największe wrażenie zrobił Need for Speed II. A w Need for Speed: Most Wanted grało mi się najdłużej i najlepiej.
Drugie miejsce w tej kategorii ma Need for Speed: Porsche 2000
Odpowiedz
A ja największy sentyment mam do Need For Speed III: Hot Pursuit Company Line.

To była gra, to były czasy...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja nie grałem we wszystkie części, ale najbardziej do gustu przypadł mi NFS: Underground 2, moim zdaniem najbardziej grywalna część z tej serii, choć słyszałem, że Undercover też jest niczego sobie

Odpowiedz
Undercover jest powszechnie uznany za beznadziejny. Nie bez powodu. Gra się tnie nawet na najlepszych kompach i nie oferuje żadnego wyzwania. Prowadzenie jakieś takie niefajne. Ja się tym ludziom dziwię... dlaczego nie mieliby zrobić czegoś w klimatach, nie wiem, porshe 2010? Ja bym w to zagrał.
Odpowiedz
Favar dobrze prawi. Undercover początkowo nawet na konsolach się ciął. Z wersją PC jest jeszcze gorzej, głównie ze względu na ciągłe doczytywanie poziomu.
Powiem krótko: Dla mnie Most Wanted był, jest i będzie najlepszą częścią serii. Często pojawiające się filmiki, emocjonujące wyścigi i ucieczki przed policją. Ta część jako jedyna zapadła mi w pamięci.
Odpowiedz
Zgadzam się. Most Wanted. Choć na dłuższą metę męczyła mnie kolorystyka przyjęta w grze (żółto-brązowa) i to, że kolory takie mdłe jakieś były to gra zdecydowanie była przyjemna i to nad wyraz.
Carbon był olbrzymim rozczarowaniem. Wyjątkowo irytujące wyścigi w kanionie, brzydkie modele postaci i to, że gra w porównaniu do Most Wanted była wręcz żenująco krótka.
A w Undercover nie grałem...ale chyba niewiele straciłem z tego co widzę.

(A nagrodę publiczności oczywiście dostaje Undeground 2 jako, że łączę z tą grą najwięcej radosnych wspomnień.. )

Odpowiedz
Wszyscy przy wymienianiu co dobre a co złe jakby zapominają o pro street. Było takie NFS Nie takie złe nawet.
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo w pro street nie dało się jeździć po mieście, przechodziło się z wyścigu do wyścigu (tą informację podał mi kolega), jednak nie można narzekać na jego grafikę bo jest naprawdę dobra

Odpowiedz
Most Wanted zdecydowanie. Do tego Undergroundy miały też niezły klimat. Carbon - rozczarowujący
Odpowiedz
Underground 2 najbardziej przypadł mi do gustu Za to Carbon według mnie to porażka, najgorsza "część" tej serii.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Ankieta Need For Speed - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...