[Neuroshima] Neuroshima Hex Online

Massin mnei zjechał, bo zwaliłem jeden ruch;( Jak ktoś jeszcze chce mnie tłuc, to też może:P
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
No, jak wyżej - oprócz Lenwego, pokonałem dzisiaj Kresselacka.
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
A, to ja też mam się pochwalić, że wczoraj w nocy zdruzgotałem Szas w pojedynku towarzyskim?
Odpowiedz
Ja protestuję takie turnieje jednak powinny być jakoś zorganizowane, bo ja np nie mam tyle czasu, żeby non-stop siedzieć i jechać ludzi żeby sobie nabić statystyki. Poza tym nikt tym nie kieruje, nie podsumowuje. Nie róbcie z Hexa Wowa.
Odpowiedz
Ja mam pomysł
Niech każdy poda swój nick i zrobimy turniej metodą eliminacji
Na początku wylosujemy pary, kto z kim gra i ta osoba, która wygra przechodzi do następnego etapu, aż zostaną tylko dwie osoby, które będą ( powiedzmy w jednym, albo w trzech meczach) walczyli o zwycięstwo.
Wydaje mi się, że to niegłupi pomysł

[font=\"Impact\"]Yes sir!![/font]


GM ma zawsze rację
Odpowiedz
Szajt, towarzyskie się nie liczy ;p

I pomysł powyżej brzmi sensownie.
Odpowiedz
HELPPPPPPPPPPPPPPPPP
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chcialbym w to zagrac ale ,i pisze ze uzytkownikowi nie udalo polaczyc sie z serwerem pomocy!!!!
Odpowiedz
← Ogólnie

Neuroshima Hex Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...