Admin&Mod Log

Raportowany przez Couruna post Maciejki z tematu "Sacred: Złota Edycja do nabycia w CD-Action" wyleciał za `zbyt ostry język wypowiedzi`.

[Dodano po godzinie]

Mój ulubieniec Kresellack: +10% i kasacja posta w temacie `nie tylko oczyska` w Fan Works. Bluzg. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja posta użytkownika Kresselack z tematu Konkurs wiedzy na temat serii Baldur's Gate. Powód: OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta 'Arienis' z tematu "Miejsce spotkań 2" Spam.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja postu jacksonheyes z tematu Konkurs Wiedzy na temat Gothic II!.
Odpowiedz
Kasacja posta 'Lavourrin Li'Vassar' z tematu 'Pieśń Barda'
Długość postu mówi sama za siebie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Posty Kresellacka i Marqura poleciały z tematu "Klanarchia" z forum "Inne RPGi". OT.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja czterech postów z tematu Konkurs Wiedzy na temat Gothic III!. jacksonheyes znowu nie dostosował się do regulaminu konkursów.
Odpowiedz
9 postów Ati i Marqua wyleciało z wyżej wspomnianego tematu "Klanarchia". Powód ten sam.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Usunąłem po poście Lionela i Wiktula w temacie "Konkurs Wiedzy na temat serii Neverwinter Nights!". OT.

[Dodano po 21 godzinach]

Wyleciał jeden post Marqura Salymy z tematu "Konkurs Wiedzy na temat Gothic I!".
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
30% dla paru osób (Marud, Manaster i samaelszafran) za posty w temacie o Manasterze.. Ostrzegałem wyżej i jakoś nie posłuchali.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Posty Ati, Skrzymka i Marqura poleciały z tematu [Ranga] Arbiter, 107
To nie czat.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Sporo postów z tematu 'Zdjecia forumowiczow' Pooszło.

Offtop. Bardzo brzydki offtop.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Kasacja trzech postów z tematu Wymarzony mężczyzna. OT

[Dodano po 18 godzinach]

Kolejna kasacja jednego posta z wyżej wymienionego tematu.
Odpowiedz
Kasacja 2 postów (Kresselaca i pana Steelaxe) w temacie "Kijaszek"
Jak chcecie sobie powiedzieć tak to na gg albo podczas ślubu.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Punkt 4 regulaminu forum został powiększony o nowy podpunkt 4b, brzmiący następująco:

[Na forum zabronione jest:] Publikowanie adresów do "prywatnych" serwerów gier MMO.
Odpowiedz
Kasacja 2 postów w temacie konkursowym o sadzie Baldur's Gate. Nabijanie postów.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zamknąłem temat "Problem w kwaterach instruktorów w Thay" w dziale Maska Zdrajcy. Problem rozwiązany.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wydzieliłem 3 posty z tematu Zdjęcia użytkowników do nowego tematu. Lepiej im będzie w osobnym
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
W imię punktu 4. b. usunąłem temat "Counter Strike 1.6".

Dzięki, Tar.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...