Zabijanie

Piszcie tu , z jakimi niezwykłymi formami zabijania przeciwnika spotkaliście się w sesjach ??
Odpowiedz
Ok... To najdziwniejszy mord jakiego widziałem:
>

Jestem sobie skrytobójcą. Mam zabić pewnego szlachcica. Kiedy szedłem po dachu, poślizgnąłem się, i z dachu zleciała DACHÓWKA zabijając mój cel, bo miał takie szczęście przechodzić koło muru domu

Dwa:
Mój qmpel jest magiem ognia, potężnym. No to postanowił sobie stworzyć w DREWNIANEJ SZOPIE potężną kulę ognia. Szopa stała w forcie. Kula wybuchła. Gościa wykatapultowało na 20 metrów (wykorzystał PP) a fort zniszczyło. Pech chciał, że schroniła się tam cała wioska przed najazdem rabusiów ;-)
Odpowiedz
kopnięcie zabójcy w WFRP po czym nastapił text mg

''głowa xxx poleciała dwa metry od ciała'' :shock: :shock:
Odpowiedz
Chciałam obudzić po cichu elfa śpiącego na drzewie .. Z braku pomysłó postanowiłam strzelić z łuku w jego kapelusz ...Przestraszył się, spadł z drzewa i odpadła mu głowa...
Odpowiedz
ktoregos razu kumpel postanowil sobie obejrzec jeden z moich skrytobojczych sztyletow..mial chlopak pecha,bo niestety wzial do lapek zatrute ostrze i inteligentnie pszeciagnal opuszkiem po jego ostrzu sprawdzajac czy aby na pewno ostry...no coz..zdarza sja...
Agent Mackas Smith i jego macki sa na twym tropie.. nie wymigasz sie..to nie MACRIX...juz po tobie..ZGINIESZ MARNIE,a smierc bedzie Twym wybawieniem..W celu wyjasnienia sprawy prosze sie do mnie zglosic na gg..twe chwile sa policzone..
Odpowiedz
Nasz elfi łowca strzelał do grupy goblinów... jego rzuty były tak wspaniałe, że zabił nam kapłana Natomiast, gdy owy kapłan odtworzył sobie postać to wraz z barbarzynca zaczęli się wygłupiać na sesji... i kapłan dostał dzidą w głowę Teraz gra złodziejem
Odpowiedz
No to ciekawie...
Qmpel wszedł do zrujnowanej wieży, i kopnął w ścianę żeby zobaczyć, jakie twarde kamienie... Nie trzeba mówić, że sie zawaliła
Odpowiedz
lub ciekawa śmierć 2 barbarzyńców... weszli do komnaty, której sciany były wysadzane szlachetnymi kamieniami... zaczeli je wydłubywac i pokaleczyli sobie rączki... a w drodze do miasta zmarli na jakąś odmiane gorączki krwotocznej
Odpowiedz
zabiłam sis bo sie podwalała do "mojego" gwardzisty,..... a moja córeczka zamieniła mnie w kamnień, gdy lewitowałam na wys. 30 m. ....
różne takie
Odpowiedz
a wiec tak;skradam sie do ofiery potknolem sie i wbilem jej miesz w kregoslup
Odpowiedz
Ja ubiłem całą wioskę (prawdopodobnie): Burmistrz / wójt małej wioski poprosił żeby zabić jego teściową tak, aby to wyglądało na przypadek. Ja (druid) wpadłem na genialny pomysł, że zrobie dla teściowej mały prezencik (atut warzenie mikstur+ czar 3poziomu "zakażenie chorobą", lub coś takiego bo ja mam listę czarów po angielsku, więc tłumaczenie może być nieco inne) i sprzedałem zięciowi "miksturę czerwonki", tylko mu nie powiedziałem, że dobrze by było zachować "środki ostrożności" (hry hry wredny jestem) w kontatkach z teścióweczką. Zaraz po tym uciekliśmy z wioski, a mistrz powiedział, że prawdopodobnie cała wioska właśnie umiera w bólach.
Odpowiedz
← Ogólnie

Zabijanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...