Klanarchia

Witam dokładnie dzisiaj 30 czerwca, miała miejsce premiera Nowego Polskiego RPG zwanego Klanarchią, jutro od razu jadę do sklepu i kupuje podręcznik (około 130zł). informacje o Klanarchii z tej strony.
Osobiście nie mogę się doczekać kiedy dorwę w swoje ręce świeżutki podręcznik przepełniony kolorowymi grafikami i wszystkim co potrzebne by grać.
Wiąże z tym RPGiem wielkie nadzieje , kumpel który miał okazje zobaczyć to przed premierą jest zadowolony z efektu.
Jest tam ponad 400 stron, grafiki ani trochę nie odstają od takich jak z Dungeons and Dragons, a jak to wyjdzie ???
Piszcie co wy o tym myślicie a może też mieliście już z tym styczność to bardzo proszę o relacje.
Odpowiedz
Ja bym chętnie teraz poznała Twoje zdanie, bo sama się zastanawiam, czy nie dziabnąć Klanarchii. Na Avangardzie mieli oficjalną premierę
Odpowiedz
Ja uważam za nierozsądne kupowanie podręczników do nowych gier zaraz po premierze.
Po pierwsze nie ufam aż na tyle autorom, by kupować właściwie w ciemno. Wolę, żeby inni to za mnie sprawdzili, a jak już będę pewien, że gra jest warta świeczki, mogę wyłożyć kasę na stół (a raczej na ladę w sklepie )
Po drugie zaraz po premierze zawsze znajdą się pewne niedociągnięcia, które odkrywają bardziej spostrzegawczy od wydawnictwa gracze. Dopiero po miesiącu, czasem może szybciej, wychodzi wersja, na której można polegać.
Po trzecie wolę poczekać miesiąc i dać te trzy dychy mniej

Ot, moje zdanie.
A co! Ja też będę fajny i stworzę sygnaturę.




Powrót Marqura! Buhahahahekhekhe [color="#8b0000"]*zakrztusił się* Ekhekhe.[/color]
Odpowiedz
Niezwykle fascynujące i pewnie wielu da do myślenia. Zwłaszcza tym, którym zepsułeś jaranie się nowym systemem, który jakkolwiek nowy i niedociągnięty był ma ciekawy klimat.
Odpowiedz
Podręcznik jest cudny, wart swojej ceny Tak jak napisał założyciel, wydanie nie ustępuje w niczym podręcznikom D&D, a treść zapowiada się miodzio po wstępnych oględzinach.
Odpowiedz
Stary temat, ale wypadałoby go nieco odświeżyć toteż mam kilka pytań do znawców. Sam nigdy nie grałem w tego RPG. Przeczytałem recenzję przejrzałem o co biega i... w zasadzie nic nowego. Skojarzyło mi się z legendarnym młotkiem oraz pozlepianymi innymi grami. Czy tak jest rzeczywiście? Czy jednak warto spróbować zagrać i jest tam trochę nowości?
Odpowiedz
← Ogólnie

Klanarchia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...