[GII:NK] Maksymalny poziom

W pierwszym rozdziale dostałeś się do Jarkendaru, ciekawe
Miałeś 76 poziom kończąc grą ,jeszcze ciekawsze.
Odpowiedz
Żeby dostać się do Jarkendaru trzeba pogadać najpierw z Hagenem co kończy 1 akt, jak chcesz wcisnąć kit to pomyśl
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Ja tam nie mam się co chwalić bo paladynem miałem około 50lvl ale jak sobie tak myślę to chyba jeszcze nigdy nie przeszedłem gry magiem , no tak bo trzy razy kończyłem grę przy wypłynięciu do Irdorath ale gry nie skończyłem
Odpowiedz
ja miałem ok.45 lvl gdy skonczyłem grac magiem
gdy grałem paladynem miałem 41

a łowcą smoków nie grałem
(bo nie można używac czarów)
Odpowiedz
G2 Paladyn 49 [zadania all co rozdział plansza wymagała lekkiego oczyszczenia ;]Byłem Łowcą Paladynem więc lubiłem chodzić bo trofea zbierałem] A G2: NK na razie 25 idę do GD pobić się z Orkami ;]


Odpowiedz
Ja ukonczyłem na 55lv Magiem a 45lv paladynem........................................
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik wojciak30 dnia nie, 09 mar 2008 - 16:49 napisał

ja moge nawet 300000lvl. kody. ale skonczyłem ok100


jadąc na kodach tak
nie jest możliwe żebyś miał 100 poziom chyba że z bugów korzystałeś
Odpowiedz
Do końca życia byś nie zrobił 300000lvl no bo zobaczcie ile trzeba grac nawet bez przerwy żeby wskoczyć z 60lvl na 61 ludzie to się w głowie nie mieści ile by trzeba było grac
Odpowiedz
Diego ale w przypadku kodów jeden poziom zdobywasz nawet jak zabijesz chrabąszcza ;] to z 60 na 61 czy z 100 na 101, wystarczy wpisać odpowiednią wartość, i obojętnie jak zdobędziesz trochę expa (zabicie gadów, wykonanie questa) i masz lvl ;p Ale ten 100 to na kodach zapewne ;]


Odpowiedz
No to chyba że taki kod Heh 100lvl jest niemożliwy bez kodów, przy 60lvl bez kodów trzeba grac cały dzień żeby napić kolejny lvl
Odpowiedz
ja skonczylem G2 NK lowca smokow na 54 i z reka na sercu ani razu nie wykozystalem bugow czy kodow
Odpowiedz
Ja skończyłem Noc Kruka na pięknym 40 poziomie!

Fajnie się grało...
Odpowiedz
Właśnie ale w jakim miejscu nabiliście tyle poziomów?! gdzie jest takie fajne miejsce? no bo piszecie, że po prostu sieka się potwory... ja to robię i mało już zostało prawdę mówiąc
Odpowiedz
No ja miałem 44. Może nie jest za wysoki ale i tak to już coś Ten poziom uzyskałem paladynem.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Boka dnia wto, 01 kwi 2008 - 14:44 napisał

Właśnie ale w jakim miejscu nabiliście tyle poziomów?! gdzie jest takie fajne miejsce? no bo piszecie, że po prostu sieka się potwory... ja to robię i mało już zostało prawdę mówiąc

wszystkie zadania wybicie wszystkich potworkow itp
zawsze mozesz uzyc kodow ale to nie daje satyswacji

[Dodano po minucie]

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Soldier dnia nie, 09 mar 2008 - 20:05 napisał

jadąc na kodach tak
nie jest możliwe żebyś miał 100 poziom chyba że z bugów korzystałeś

Z bugami to by dluuuuugo zajęło
Odpowiedz
Ja jak pierwszy raz popłynąłem na ten dwór to miałem chyba 25 level bo questów za często nie wykonywałem i nie mogłem przejść XD ostatnio na 37 skończyłem łowcą smoków ;d
Odpowiedz
ja skończyłem grę palkiem na 27 lvl i magiem na 39-40lvl (dokładnie nie pamiętam) a łowcą nie skończyłem bo mi się już nie chciało pozdro
Odpowiedz
Hehehe wykorzystując bugi można mieć nieskończoną ilość poziomów np. na Dworze Irdorath wciskamy źle przełączniki i przez cały czas pojawiają się potworki.
Odpowiedz
← Gothic

Maksymalny poziom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...