[GIII] Ciekawostki

Dzięki za pomoc, nie chciał się zatrzymać, ale wbiegłem w orków i za kilkunastym razem udało mi się ich wytłuc:) Aha, masz może jakieś wskazówki co do walki? Mam mistrzostwo w walce mieczem, ale jak walczę z orkami to oni się wywracają ciągle, mój Bezi ciągle macha mieczem nad leżącym orkiem i on wstając zawsze mnie uderza. Dużo przyjemniej i łatwiej walczyło się z lepszą walką mieczem. Może jakaś wskazówka jak blokować ciosy, bo chyba za bardzo jeszcze mit o nie wychodzi:)
Odpowiedz
Jak masz tarczę to Bezimienny blokuje się, gdy trzymasz prawy przycisk myszy Jednak to nie jest dobre rozwiązanie - lepiej, gdy wywrócisz orka, rzucić się na innego
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Moim zdaniem to dobrze,że wprowadzili bloki orków.Teraz nie da się pokonać orka byle pałką i tak powinno być. Chociaż cała gra gothic 3 nawet z patchem 1.7 jest łatwa do przejścia.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Morra dnia wto, 27 mar 2007 - 22:25 napisał

Ja tez mialem podobny numer z Faring....Tylko,ze ja zabilem przypadkowo przechodzacych 3 orkow po Varancie niedaleko Bragi.Po kilku minutach przy sprzedawcach wody zameldowal sie...Gnar,Spike z cala arena i jeszcze kilku...Nie jestem pewien do konca co bylo tego przyczyna...?


Według mnie ci orkowie byli obywatelami Faring... Oczywiście mogę się mylić, ale uważam, że to prawda w 99%, podobnie jest z Fraserem i Candelą tymi myśliwymi do Okary pobiłem do nieprzytomności Frasera, a później go zabiłem. ( Candela stała jeszcze na nogach gdy zabiłem Frasera ). Oczywiście imię Candela zrobiło się czerwone. Zdenerwowałem się, wiec go też zabiłem. Po zabraniu ekwipunku poszedłem w stronę Okary. Po chwili usłyszałem muzykę wojenną i wrzaski mieszkańców Okary wrogo do mnie nastawionych.
Konwersacja Bezimiennego z Orkiem

Zajmuję się skryptami w G3, potrafię zrobić z Bezia bandytę. Badam również kody w G3 wiem jak zrobić bandytę, najemnika, assasyna itp. Jakieś pytania pisać: 7085091 GG

Bezimienny: Twoja latarnia intelektu nie świeci zbyt jasno co?
Bezmózgi Ork: A po co światło w dzień, Morra.


MIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM.

Odpowiedz
To na pewno był patrol orków z Faring, który chyba podróżuje po całym kontynencie. Swoją drogą wiele ludzi się myli i wybija ten patrol z całą gothą.
Odpowiedz
Witam!

wskazówki co do walki mam takie:

1)zawsze pilnuj pleców i nie daj sie otoczyc
2)staraj sie zabijać pojedyńczo
3)gdy przewrocisz orka (co w nordmarze zdarza sie zawsze niezaleznie od umiejętnosci)to naciśnij PPM
4)zawsze rozwalaj na początku szamanów,są najgrożniejszi a kiedy od nich odejdziesz leczą się
5)kiedy podbiegasz do orka z kusza biegaj na boki i czekaj aż wystrzeli do ciebie ostatni bełt inaczej dostaniesz nim
6)kiedy masz ogniska z rożnem nad nim stawaj za nimi ( osłoni cie przed bełtami i czasem magia)
7)pilnuj życia jeśli się zapomnisz zginiesz(najlepiej wejsć w ekwipunek)
8) najlepszym ciosem jest przytrzymanie LPM ale upewnij się przed wykonaniem go czy jakiś ork nie wykonuje ataku inaczej mozesz dostać obrazenia krytyczne
9)jezeli ork wykonuje potezniejszy cios (PPM+LPM)lepiej odsun się próba zparowania zawiedzie

i 10) przed walką upewnij sie ze masz wybrany najlepszy miecz pancerz czy masz pełne życie itp.



pozdro_4_ALL
Odpowiedz
a ja mam inna ciekawostke...

kiedy wam sie nudzi i chcecie powalczyc czyms naprawde ciekawym wescie sobie tasak lub sztabke CZYSTEJ magicznej rudy fajnie sie tym walczy a tak swoja droga to ciekawe czy to jest jakis bug a i jeszcze jeden ciekawy bug kiedy kujecie na kowadle na przyklad szeroki miecz i macie materialów na conajmniej 3 sztuki kliknijcie szybko 2 razy myszka na tenze projekt miecza a wykujecie 2 razy tyle ile macie "skladników" na niego dziala tez przy miksturach jak nie wierzycie to w niedlugim czasie zamieszcze screena pozdro_4_ALL
Odpowiedz
Ja wierzę... Pewnie masz starszego patha, ja kupiłem na allegro platynową kolekcję z najnowszym pathem. Mój kolega gra z starszym pathem ii zauważyłem, ze można walić sztabą rudy. Co do drugiej ciekawostki to nie wiedziałem.
Konwersacja Bezimiennego z Orkiem

Zajmuję się skryptami w G3, potrafię zrobić z Bezia bandytę. Badam również kody w G3 wiem jak zrobić bandytę, najemnika, assasyna itp. Jakieś pytania pisać: 7085091 GG

Bezimienny: Twoja latarnia intelektu nie świeci zbyt jasno co?
Bezmózgi Ork: A po co światło w dzień, Morra.


MIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM.

Odpowiedz
hehe

ja go wogóle nie patchowalem gram na podstawce i nie jest tak źle tylko najgorzej jest wtedy kidey ide sobie i nagle znika mi grunt pod stopami jeśli wiecie o czym mówie
Odpowiedz
to ja kiedy usiłowałem zdobyć pancerz orka miałem tak, że jak już załatwiłem króla Robala(hehehe) wracam spokojnie to kana a jego nie ma ale nie to jest najlepsze kiedy przeniosłem się to kana za pomocą konsoli okazało się, że kan poszedł na mały spacer do ardei
Odpowiedz
A jeśli chodzi o króla Rhobara to o większą trudność sprawili mi magowi ognia, którzy go strzegli. Ogólnie mówiąc każdy przeciwnik w gothic 3 jest łatwy do pokonania no może oprócz sławetnych wilków.
Odpowiedz
najgorzej pokonać to jest trola bo cieżko go czasem trafić a co to tych magów ognia to wszyscy są leszcze jak sie do nich podejdzie jedyny problem jest z nimi wtedy kiedy są kilka metrów od nas i maja firebole pozdro
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik bezio dnia czw, 23 lip 2009 - 19:09 napisał

to ja kiedy usiłowałem zdobyć pancerz orka miałem tak, że jak już załatwiłem króla Robala(hehehe) wracam spokojnie to kana a jego nie ma ale nie to jest najlepsze kiedy przeniosłem się to kana za pomocą konsoli okazało się, że kan poszedł na mały spacer do ardei


Chyba nie był tam zbyt mile widziany?

Dobra, żeby nie robić off-topu napiszę podobną ciekawostkę kiedy mnie spotkała oraz króla Robala i jego poddanych tzn. paladynów, magów, i kilku wieśniaków. Teleportuje się do sali tronowej króla, by go zabić dla Xardasa. Gdy wylądowałem w sali zauważyłem, że nikogo nie ma oprócz kilku osób na dziedzińcu. Pomyślałem... Eeee... to pominę Wpisałem goto Robal i znalazłem się razem ze Robalem i mieszkańcami Vengardu pod zamkiem na barierze. Co prawda miejsce pobytu Rhobara to same jak w innych bugach ze zniknięciem jego, ale tutaj głównie liczyła się ilość.
Konwersacja Bezimiennego z Orkiem

Zajmuję się skryptami w G3, potrafię zrobić z Bezia bandytę. Badam również kody w G3 wiem jak zrobić bandytę, najemnika, assasyna itp. Jakieś pytania pisać: 7085091 GG

Bezimienny: Twoja latarnia intelektu nie świeci zbyt jasno co?
Bezmózgi Ork: A po co światło w dzień, Morra.


MIĘDZY MŁOTEM A KOWADŁEM.

Odpowiedz
no raczej nie był ale zdążył usiąść przy ognisku nim wszyscy się na niego rzucili
Odpowiedz
Jak idziesz do geldern to skręć w prawo jak dotrzesz do kopalni to skręć w prawo pobaw,się w alpiniste i znajdziesz smoczka.;-) A jak jesteśmy w Mora Sul to koło areny jest coś napisane H.N.I U.- POZDRO:-P

Acha ten napis jest na rusztowaniu!!!!!!:-)
Odpowiedz
Pod wodospadem w silden jest jakiś napis!!!
Odpowiedz
← Gothic

Ciekawostki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...