[Neuroshima] Neuroshima Hex Online

Ja gram i uważam że jest bardzo fajne
Prosta strategia, wyglądająca banalnie, ale wciąga i rzeczywiście trzeba często pomyśleć (umieć poświęcać jednostki itp.), żeby wygrać. No i przede wszystkim wymagania żadne, tylko trza mieć internet i kilka chętnych do grania osób.


A no i na początku trudna do ogarnięcia, ale po kilku rozgrywkach już wszystko jasne ;]





Odpowiedz
Tja. Żaby o tej grze powstał temat na forum, to nie podejrzewałem No ale lubię gierę i jakoś tak przy okazji pokazałem ją ludziom. Widać dobrze się przyjęła
Odpowiedz
O tak! hex to jednakowoż jedna z moich ulubionych gier. to naprawdę dobra gra. chociaż o neuroshimie nie miałem wcześniej zielonego pojęcia, chyba mnie nawet trochę zachęciła do sięgnięcia do podręcznika.
tylko czasami jak wchodzę o trzeciej w nocy i chcę pograć, to nie ma z kim
Odpowiedz
A wtedy ściąga się mnię do kompa i nie śpi do 5
Odpowiedz
Cóż, wiem jedno... i tak jest lepszy Hex w realu. Zrobił furorę na zlocie zawsze budził niesamowite emocje i całkiem nieźle mi w niego szło (szczęście nowicjusza )
Odpowiedz
Owszem, owszem. Ale neuro hex online to taki substytut dla nieposiadających planszówki
Odpowiedz
Zgadzam się, planszówka jest genialna i dużo ciekawiej się w nią gra na żywo. Jednak osoba siedząca obok/na przeciwko to fajna rzecz ;D
Ale przez internet też się genialnie gra ;D może zrobimy jakiś konkurs? ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
No właśnie też miałem zaproponować jakiś mały turniej

A i z przedmówcami się zgadzam - nie ma to jak wojna psychologiczna z osobą siedzącą naprzeciwko
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
Cóż, albo z trzema osobami... które naradzają się przeciwko tobie, a i tak w końcu wygrywasz, bo zaczęli współdziałać za późno
Odpowiedz
Fajnie to wyglądało jak dwukrotnie biedny Fav siedział po jednej stronie stołu a z drugiej jego strony powstawała koalicja posterunek-hegemonia-borgo. A na końcu i tak wygrać
Odpowiedz
Mozemy w ten najbliższy weekend. Kto się pisze na sobotnie popołudnie. Potrzebne co najmnaiej 8 graczy.
Odpowiedz
Ati wyjechała, a pewnie by chciała zagrać. Wraca w niedzielę.

Ja się piszę oczywiście.
Odpowiedz
Ja w ten weekend też będę zajęta. Zwala mi się pewien typ na chatę;p czekamy na Ati!
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Ja się piszę, ale nie będę mógł, bo wyjeżdżam na dwa tygodnie
[url="www.shit-happens.cba.pl"]Takie tam...[/url]
Odpowiedz
To może poczekamy aż się wakacje skończą? Szkoła zawsze zapewnia dużo wolnego czasu ;p
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
Dobra, była przerwa bo rozjazdy ale trzeba się zebrać w końcu Proponuję w ciagu zbliżających się dwóch tygodni trochę się potłuc w neurohexa
Robimy na urrra każdy z każdym, czy zgłaszamy się do kogoś i ten ktoś losuje kto z kim?
Odpowiedz
← Ogólnie

Neuroshima Hex Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...