[TESIII] Mod arcydzieło za pieniądze kto wykona?

Projekt ten ma być jedynym w swoim rodzaju arcydziełem, dla takich maniaków jak ja jest to skarb nieoceniony. Dlatego wykonawca który stworzy to dzieło może zrobić z nim potem co chce czy to sprzedawać innym maniakom czy ma inny pomysł. Jeśli ktoś czuje i wie że jest w stanie stworzyć ten mały geniusz proszę mi wysłać emaila z małą próbką (domek czy coś by sprawdzić czy osoba na pewno rozumie klimat który ma panować w tym modzie) i ceną jaką ta osoba by chciała za cały mod i czasem mniej więcej jaki by zajął tworzenie tego. Proszę by ceny nie były zbyt wysokie bo niestety nie mam zbytnio dużo oszczędności.
Proszę pisać tylko na email Shifan@wp.pl

GŁÓWNY PROJEKT:
Prosiłabym by wszystko można było przenosić i wywalać , a rzeczy które by się zabrało (nie chodzi o sklepy) nie wznawiały się np. ukradnę wracam a tu znowu jest co ukraść.
Strony o których pisze na dole to np. przy wejściu osiedle a z tyłu plaża.
Ludność:
Jeśli znacie Państwo mod partners , można się całować , przyjaźnić itd. Chciałabym by wszyscy ludzie mieli właśnie takie coś, również companion share, prosiłabym by postacie były ładne, i kilka postaci z anime: Bleach, Naruto, Fullmetal Alchemist, mogą być również z innych jeśli Państwo znacie, zależy mi by były i kobiety i mężczyźni, ogólnie dodać nie koniecznie z anime mod z dziećmi najlepiej 1-2 letnich, a co za tym idzie ciuszki w sklepie.
Mój Zamek (Czyli głównej postaci):
Może być zrobiony w stylu Solstheim Castle ( ogólnie styl tej Pani bardzo mocno mi się podoba) muzyka typowa dla stylu jaki ta pani umieściła, a jeśli nie znacie tego modu to wtedy jakiś pogodny zamek (typu disney Lol). A oto pomieszczenia:
Kuchnia a w niej osobne pomieszczenia na kolekcję win (winiarnia), pojemniki podpisane z ziołami, ogólnie szafki na sztućce itd.
Kwatery pracownicze
Pokój treningowy (Zawody itd., manekiny, tarcze)
Zbrojownia: Pełno manekinów.

Basen (duży i zadbany w kafelkach), obok sauna i półeczki na ręczniki.
Biblioteka
Pokój Tańca (Piękne kobiety grające i tańczące, możliwość zmiany tempa muzyki z wolnych pieśni na szybsze i wtedy i tancerki szybciej tańczą , oczywiście pamiętać o companion share bym mogła ciuchy zmieniać)
Łazienka (wanna, prysznic, ubikacja, półki na szampony, ręczniki i mydła)
Ogród: Sporych rozmiarów pod gołym niebem, oczko wodne i mały wodospadzik i jakaś na boku fontanna.
Pokój Gł. Postaci (Wejście na pomieszczenie z prywatnymi manekinami), szafki, duże łóżko, ogólnie według własnego uznania zrobić co się uważa za dobre.
Laboratorium/ Pokój Alchemiczny

PIERWSZA STRONA: Osiedle
Sklepy zrobione coś a’la typowe domeczki z czerwonym dachem , ładne i zadbane, można dodawać według własnego uznania co się chce. Mieszkania obojętnie w jakim stylu byle nie odpychające.
Ogromny Sklep z Zbrojami, Bronią, Ubraniami lub jeśli ktoś woli to 3 osobne, a teraz co maja mieć: Dział Zbroje: zwykłe, te lepsze można też zmieniać szklane na różne kolory nie zależy mi na sile czy coś tam tylko wygląd, Dział Broń: zwykła i ta lepsza, Dział Odzież: Zwykłe
(piżama) , Eleganckie (piękne suknie, garnitury), Cosplay’e anime (Proszę nie zapomnieć o dziecięcych ciuszkach i butach ale stroje mogą być w całości by się z tym nie bawić, ale również według państwa uznania.
Piekarnia: bułki, chleb, jakieś ciastka, rogale
Mięsny: kurczaki, świnie itd.
Zielarski
Kosmetyczny czy jakoś tak : Szampony, ręczniki, mydła itd.
Meblowy: Pościele, poduszki, lampiony, świece, obrazy, zabawki, książki.
Warzywniak: Owoce (banany ,pomarańcza ,jabłka itd.) Warzywa (Marchew, Ziemniaki, Kalafior, Sałata)
Zoologiczny (króliki, psy, koty, rybki które można np. wrzucić do oczka wodnego w ogrodzie)
Kwiaciarnia: Kwiaty (róża, słonecznik itd.,) Drzewa (Bez, Kwiat wiśni)
Winiarnia (miód, piwo, wina, napoje).
Mieszkania ludności.

TRZECIA STRONA: Plaża
Ładna, zadbana z muszelkami plaża, biegające dzieci i rodzina.
Budki z strojami kąpielowymi,
Z napojami,
Palmy z kokosem do zbierania
Hotel 5-gwiazdkowy.

Proszę o Opinie i Odpowiedz .
Odpowiedz
Hola, wolnego. To Morrowind, nie The Sims Wątpię, by ktoś podjął się tego dzieła, ponieważ tu idzie o całkowite zniszczenie klimatu Morrowinda.
Odpowiedz
Leże i kwiczę po prostu .

Muszelki mają być piecioramienne czy mogą być sześcio? Dziewczyno/kobieto wyjdź na dwór i zobacz jakie fajne rzeczy tam są. I nikomu nie trzeba płacić za ich robienie.

Cytat

Proszę by ceny nie były zbyt wysokie bo niestety nie mam zbytnio dużo oszczędności.

(pozbawić ją złudzeń czy nie pozbawić, pozbawić, nie pozbawić, pozbawić, nieee pozbawic...)

Tak trzymaj, świetne pomysły . Zwłaszcza te kokosy!
Odpowiedz
Ekhtelion, to muszelki mają ramiona?

A tak na poważnie, to mogłeś być trochę mniej ostry - zobacz, nawet ja powstrzymałem się od kpin, szyderstw, sarkazmu i śmiechu
Odpowiedz
W sumie to zastanawia mnie jedno: jak to ma mieć cel? Taki domek dla lalek? Bo jak rozumiem, nie będzie z czym się bić?
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Mod arcydzieło za pieniądze kto wykona? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...