[GII] Jakie potworki...

Jeżeli chodzi o poszukiwaczy, to ja zawsze brałem ich z dystansu (podchodzenie groziło zarażeniem), mnie nie sprawiały nigdy wielkiego problemu. Jeżeli chodzi o trolle, to fakt, że trudno zabić, ale jest ich mało i trudno nie zobaczyć z daleka
Gorszy Cieniostwór na początku gry, bo bez mixów speeda nie trudno mu zwiać

Odpowiedz
Aaa cienostwory ujdą bo ich się raczej zabija się NIECO później i wcale nie musisz z nimi walczyć. Co innego z poszukiwaczami. A w trolach denerwuje mnie to że jak się podejdzie, to potem odchodzi się w bardzo efektywny sposób (Rakieta powietrze-powietrze).
Odpowiedz
Ja nie lubię golemów i trolli bo nas głupio odrzuca gdy nas trafią ale wkurzają mnie też krwiopijcy bo ciężko ich trafić. No i poszukiwacze ze względu na te ich głupią gadkę za każdym razem i opętanie (300 kasy do tyłu co dwa opętania).
Odpowiedz
mnie wkurzają golemy bo odrzucają trolle z tego samego powodu i gobliny bo ciężko trafić
Odpowiedz
Mnie osobiście najbardziej denerwują wargi, bo są o wiele silniejsze o tych zwykłych wilków. Poza tym są jeszcze kamienni strażnicy, bo ciężko się ich pokonuje.
Odpowiedz
Mnie wkurzają oczywiście ogniste golemy przy smokach ( zawsze mnie zrzucają) Gobliny oczywiście. Na ostatnim miejscu są oczywiście moje ulubione krwiopijce!Potem jeszcze były by polne bestie i ścierwojady ponieważ nie dają mi ostatnio wyjąć miecza.
Odpowiedz
Szkielety bo są szybkie i można nieźle od nich oberwać zwłaszcza jak się nie jest w topowej formie Krwiopijcy, ponieważ ciężko w nie uderzyć mieczem i smocze zębacze bo statystycznie to one mnie najwięcej razy pożerały
Odpowiedz
Tak szkielety też potrafią napsuć krwi, ale to właściwie tylko przy większej grupie. Mnie np. ostatnio bardzo denerwowały dziki, z początku gry można je spotkać, w wielu miejscach tuż przy drogach, wymijanie ich... jest drażniące.

Odpowiedz
Mnie najbardziej wkurzają krwiopijcy. Lata toto dookoła i ciężko go trafić. Wkurzają mnie też trolle bo są strasznie twarde i jak walną to...
Odpowiedz
Mnie najbardziej wkurzają jaszczuroludzie żywotnie są w grupach i dobrze parują.
Odpowiedz
← Gothic

Jakie potworki... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...