[NWN:SoU] Cienistorogi

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że ślady Cienistorogiego pojawiają się w określonych miejscach, a to gdzie go ostatecznie spotkamy zależy od kolejności znajdowanych śladów - tzn. moim zdaniem pojawi się on wówczas jeśli odnajdziemy wszystkie tropy na mapie i będzie przy tych ostatnich.
Taką mam teorię na podstawie własnych obserwacji.

Cytat

To jest zadanie dla łowcy. Gdy grasz łowcą możesz z misiem biggrin.gif pogadać. Zauważasz, że został ranny strzałą. Delikatnie wyjmujesz grot, dostajesz trochę doświadczenia i wszystkie niedźwiedzie nie są już do Ciebie wrogo nastawione.

I rzecz jasna dla druida. A opłaca się byc w dobrych stosunkach z misiami, bo można takiego 'zaprosic' do drużyny na jakiś czas, a w początkowych momentach gry misiek solidnym wsparciem jest .
Odpowiedz
Ja tak jak Rincewind gram czarownikiem (półelf->podrasa: Drow) i tez nie odnalazłem tego Łosia Jedynie jakieś ślady.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia śro, 09 lip 2008 - 23:38 napisał

Wszystko zależy od Przeszukiwania i Spostrzegawczości. Cienistorogi może pojawić się na całej lokacji, więc nie ma zytnio kreślonego miejsca.


Otóż nie. Ślady i miejsce do pojawienia się łosia są określone (sprawdziłem xD). Ale nie każdy może je zobaczyć. Przynajmniej nie od razu.
Chętnie zagram w BGII przez śśeć.

...\"Narkotykom mówimy stanowcze \"raczej nie\"!!\"...
Odpowiedz
Gram czarownikiem i nie miałem ŻADNYCH problemów z odszukaniem tego łosia. Wystarczyło rzucić na siebie czar 'zobaczenie niewidzialnego', który można z resztą kupić u tego z Thay, który osiedla się później w domku obok siedziby tego szefunia z Wysoczyska. Po rzuceniu na siebie czaru wystarczy pochodzić trochę po tej lokacji, gdzie znajduje się Łowca, który zlecił nam to zadanie, a zobaczymy go w miejscu przed jedną z jaskiń na północny wschód. Bynajmniej ja go tam znalazłem. Jest możliwość ostrzeżenia go przed łowcami, po czym ucieka, a my otrzymujemy 2 punkty do charakteru dobry lub po prostu zabicie go, bez rozmawiania. Wtedy wracamy do łowcy z jego rogiem (Serce zatrzymujemy dla siebie). Łowca bodajże nic nam nie da, o ile dobrze pamiętam, ale możemy pogadać z nim [bez perswazji], by otrzymać jego łuk. Dodatkowo otrzymujemy 300 punktów doświadczenia. Przed chwilą sam wykonałem tę misję. Chciałem znaleźć w google nieco na temat tego, czy opłaca się wypuścić go, bo może się z nim później spotkamy, czy też warto jednak go zabić za łuk Łowcy i kilkaset punktów doświadczenia. Ale nie chce mi się już szukać, gram dalej ;p
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Cienistorogi - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...