[AoC] Duet TT zaprasza!



Tokar oraz Taramelion serdecznie zapraszają, userów forum GE do dołączenia do naszej gry w AoC.
Gramy na serwerze PvE.

Nie tworzymy gildii, tylko chcemy zebrać grupkę ludziów którzy chcą się pobawić. Gwarantujemy dobre towarzystwo i wzajemne wsparcie.

Prosimy się kontaktować via pm lub gg.
Odpowiedz
Dokładnie, serdecznie zapraszam wszystkich gameexe'owiczów do gry Zainteresowanym gwarantujemy, prócz zacnego towarzystwa panów braci, puchar przedniego węgierskiego wina i pięć kapłonów =] A kto będzie miał coś przeciw to na szabelki zaprosimy

Tak serio, to gra jest naprawdę fajna, a abonament nie taki wielki (a gra jest obecnie w promocji), także kto jeszcze nie spróbował gorąco polecam
Odpowiedz
to jest ten Eagles serv? Mhm. To mam tam postać na 50 lvl xD Można się zgadać
Odpowiedz
Nie, Two Eagles jest PvP, który jest pełen gankerów, skurczybyków i polaczków najniższej rangi (który Ci wbiją sztylet w plecy, w każdym możliwym momencie) :'d

Ale zgadać się jakoś można
Odpowiedz
Aha, czyli jednak na Rothat? No tam mam postać na 61 teraz... a nazywa się Enemir xD To mnie jakoś znajdziecie, z zasady w Cymmerii jestem, a gram Aquilończykiem
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Duet TT zaprasza! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...