[BGI] Filmy w grze

Może mi ktoś powiedzieć, jak wyłączyć przymusowe oglądanie filmów? Bo nie mam zamiaru po raz 1000 ich oglądać.
Odpowiedz
Takiej opcji w grze nie ma, ale da się coś zrobić. Pliki filmów (w odpowiednim folderze) zastąp pustymi plikami (stwórz pusty plik i kopiując go zastępuj pliki filmów). Jak masz moda NTotSC, to mogą pojawić się problemy - niebieski ekran.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
To rzeczywiście może być dobry pomysł. Tylko jak mogę stworzyć takie pliki o wielki Courunie?? U mnie pisze że to plik wformacie "bif" a ja raczej nie wiem jak sie robi taki nowy
Odpowiedz
A wciśnięcie Alt+Tab, powrócenie do pulpitu i ponowny powrót do gry nie pozwala na ominięcie filmików?



Wywiady Trzynastego Schronu:
Chris Avellone & Josh Sawyer [color="#C0C0C0"](Obsidian Entertainment, wcześniej Interplay/Black Isle)[/color]
Brian Mitsoda [color="#C0C0C0"](DoubleBear Productions, wcześniej Interplay/Black Isle, Troika Games i Obsidian Entertainment)[/color]
Vince D. Weller [color="#C0C0C0"](Iron Tower Studio)[/color]
Odpowiedz
A nie lepiej wykorzystać przymusowy filmik na coś w stylu zrobienie herbaty?
Odpowiedz
Hm, w dwójce da się pogrzebać w baldur.ini i wyłączyć filmiki. Spróbuj i tego sposobu.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No cóź spróbuje. Zobaczymy co z tego wyniknie. Choć nie chce nic zepsuć ;p
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Filmy w grze - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...