Wasze Szkoły , Uniwersytety , Akademie

Więc do jakich szkół chodzicie ?? Czy jesteście z tego wyboru zadwoleni , może jakaś zmiana ?? Jak to się wiąże do przyszłości ??Jakie macie możliwości ??

Ja osobiście uczęszczam do II Liceum Ogólnokształcącego im. C.K.Norvida. Jest to jedno z lepszych Liceów na Dolnym Śląsku i bardzo je lubię, co prawda poziom jest wysoki ale bez problemu daje radę.
Jest ono w bradzo fajnym miejscu , koło parku , na lekkim odludziu , extra miejsce , spokój itp. Bardzo mi się to podoba.

Dużo osób z kff jest już np. na studiach
Odpowiedz
(zaznaczyłem co innego niż chciałem )

Ja ucze się w Gimnazjum nr 2 w Gliwicach im. Armii Krajowej. Ciesze się z tego miejsca bo jest spoko. Nauczyciele fajni, lekcje prowadzone ciekawie. Za materiałem na razie nadążam .
Odpowiedz
Wyzsza szkola zarzadzania WIELKIMI, PIEKNYMI, ZAJEBISTYMI, (STREFOWYMI ) portalami. Przy ulicy Strefowcow 13, Strefa. A tak na serio to mialem chodzic do szkoly z Qurnikiem Ale nie chodze
Odpowiedz
Ja uczęszczam do "Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w TBG"
do technikum elektronicznego i bardzo mi sie tam podoba troche daleko tam mam ale jest spoko acha i najwieksze zło mało dziewczyn w tej szkole
Odpowiedz
A ja zasuwam do Gimnazjum nr 43 w Poznaniu! (Dla tych, którzy nie wiedzą gdzie to, powiem, że przy Wyższej Szkole Aspirantów Pożarnictwa w Poznaniu(fajna nazwa))
Odpowiedz
Ja się ucze w piekle jak smażyć ludzi hahaha
a tak na serio to chodze do badziewnego gimnazjum
Odpowiedz
Hehe, powiem ,że chodzę do Gimnazjum(położenie zachowam dla siebie) ,tak jak u Tyreal(on ma liceum, ja Gim...)moje gimnazjum ma wysoki poziom...hehe, jak narazi idzie dobrze, i nie mam problemów...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
a ja do gimka a gdzie nie podam i oto prosze tez Gameca - czemu ? bo nie chce jasniej powiem na gg jakby co
Odpowiedz
LO liceum ogólnokształcące mamy mundurki oraz tradycje szkolne jak musztrę itp
Odpowiedz
← Karczma

Wasze Szkoły , Uniwersytety , Akademie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...