[NWN1] Klasy prestiżowe

Właśnie. W obu dodatkach pojawiło się wiele klas prestiżowych. Którą z nich wybraliście dla siebie? Ja grając kapłanem/paladynem w kampanie HotU zostałem Czempionem Torma.
Odpowiedz

Użytkownik Draxor dnia Aug 14 2004, 11:02 AM napisał

Właśnie. W obu dodatkach pojawiło się wiele klas prestiżowych. Którą z nich wybraliście dla siebie? Ja grając kapłanem/paladynem w kampanie HotU zostałem Czempionem Torma.

Mój brat z czarodzieja awansował na bladego mistrza, a ja moim druidem pozostałem jednoklasowcem.
Odpowiedz
Z tego co widzałem to Mnich/Blady Mistrz to silny przeciwnik, jednak zostaję jednko klasowacem, tak samo wojem mogłem zostać sługą Throma czy jakoś tak, jednak zostaje przy jednym B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
czasami lepiej posoztać przy jednoklasowcu bo czxerpiemy z tego potężniejsze moce.
Odpowiedz
Prawda, jeśli wybraliśmy już klasę prestiżową nie możemy awansować w innej na 40 poziom. Ja grając w HotU chciałem wytrenować mojego kapłana na 30 poziom i w klasie "Czempion Torma" na 10. Może wtedy nie zobaczyłbym epickich zdolności Czempiona, ale prawie maksymalnie rozwinąłbym jego zdolności kapłańskie. Nakciekawszą moim zdaniem klasą prestiżową jest Uczeń Czerwonego Smoka (niestety z reguły nie przepadam za magami... a szkoda, bo nie ma to jak własna para skrzydeł ).
Odpowiedz
MOżna dać 20/20 i jest po równo, ale żadna klasa nie jest epicka
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
jedno klasowy mag/czarownik jest bardzo potężny gdy ma jakiegoś pomocnik-wojownika który go będzie osłaniał. Bo gdy się rozwidlamy to postać niejest dobra w jednej ani drugiej.
Odpowiedz
Hej podobno w Neverwinterze są chowańce wiecie typu wilk itp itd czy ktoś może mi powiedzieć jak zdobyć jednego ? (niechce robić nowego tematu to pisze tutaj ) Pliss proszę o odpowiedź
Odpowiedz
Trzeba mieć postać czarownika bądź czarodzieja. Zwierzątko można mieć także druidem. I tyle, nic więcej.

Jakbyś jeszcze czegoś nie zrozumiał --> PM.

----------------
koniec offtopa

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
O zwiadowcy zapomniałeś.

Racja Deu. Tyle, że to się chyba akurat w NwN łowca nazywało .

A "Ranger" znaczy jeszcze co innego >.<

Hehe.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Ja grając krasnoludzkim wojownikiem dodałem sobie krasnoludzkiego obrońce i trudno go było nawet zranić
Odpowiedz
ja zawsze pozostaje przy jednoklasowcu... nie mam przekonania do klas prestizopwych, jakos dziwnie mi sie z tym gra...
Odpowiedz
Ja jak pierwszy raz grałem to najpierw wojownikiem, z którego później przeszedłem na Czarnego Strażnika. Świetna ta prestiżówka nie jest, ale fajnie czasem grać złą postacią. Możesz mordować i mordować, a oni i tak cię nie zabiją, bo są za ciency.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Jak grałem pierwszy raz to wzi jedną klase czarownika i potem wojownik a potem uczeń czerwonego smoka jak był na 20 poziomie to był nie do poonania normalnie postać na perfekta. Potem jak grałem Paladynem wybrałem klasę czempion Torma i też była silna ale nie az tak ja ta pierwsza.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Ja narazie jestem w trakcie gry i jestem Wojownikiem i tak nim zostane do konca gry wyobrazam go sobe na 20 poziomie
Odpowiedz
Czy ktos grał może zmiennokształtnym? Bo nie wiem, czy sie opłaca ładować w niego punkty...
Odpowiedz
Zmiennokształtny jest fajny jeśli lubisz zabawę w Polimorfię. Osobiście to moja ulubiona klasa prestiżowa. Obejmuje parę fajnych stowrów (w tym trzy Prastare Smoki) ale są też takie, które po prostu ładnie wyglądają.
Tak jak u druida, dobrze jest inwestować w Wiedzę, o ile dobrze pamiętam. Jak nie - to mnie poprawić.
Odpowiedz
Grając w Neverwinter Nights po raz pierwszy prowadziłem krasnoluda wojownika i awansowałem tylko w tej jednej klasie. Później był Paladyn/Czempion Thorma i musze powiedzieć, że byłem zadowolony z klasy prestiżowej. Moim zdaniem wprowadzając do gry duże urozmaicenie i większą elastyczność w kreowaniu postaci. Teraz zakupiłem diamentową edycję Neverwintera i mam zamiar zagrać elfem, który docelowo ma być Uczniem Czerwonego Smoka Zobacyzmy jak wyjdzie w praktyce
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

"Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwali na życie." - J.R.R.Tolkien
Odpowiedz
Ja gram czarownikiem i mam w drugim rozdziale bohatera na 12 poziomie.Chodzę z Dealenem Czerwonym Tygrysem i normalnie nikt mi nie podskoczy.Chce być uczniem czerwonego smoka ale niewiem czy mi sie to opłaca?Jakie bede miał korzyści?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Klasy prestiżowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...