Sesja Star Wars

-hmmmm...(Zastanawia się) Może Qurnik Byś zakradł od tyłu, a ja bym osłaniał cię Moją bronią (Nastawia Bazooke i Przeładowuje Karbin Blasterowy.)

---------------------------------------------------

Aha czy jest z nami Lukas?????
nie ma Lukasa , ale to złym pomysłem jest atakować ich - rady nie damy im szybko , zaś moze sie pojawic tam nowy sith


Nagle do twojego budynku wchodzi strażnik i zapala sobie skręta z Jaluni, nagle zaczyna kaszleć i zemdlał wyłączając klatkę neuronowa, możesz się wydostać i przeszukać okoliczne szafki w poszukiwaniu twojego wyposarzenia.

po upadku postanowiłem poczekac do zmroku i zaczalem znwou medytowac

Użytkownik Qurnik dnia 18.10.04 (19:12) napisał

po upadku postanowiłem poczekac do zmroku i zaczalem znwou medytowac

[post="7096"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Qurnik dostał kopa w dupę od kolejnego gizka

Nagle nadciąga 2 żłnieży sitchów i zaczyna się walka co robicie?

opcje:
Walka (podajecie kartę postaci i ruchy wasze)
Podnosicie ręce i pozwalacie się aresztować

Jeden z żołnieży mówi: ręce do góry.
Ani myśle.

-----------------------------------------------------------------------
Moja karta:

Imie: Baji Moochoz.
Wiek: 40 lat.
Płeć: Facet.
Klasa: Zwiadowca.
Rasa: Człowiek.

Statsy:
Zręczność: 16
Siła: 15
Charyzma: 13
Intelekt: 18(moozg)
Wytrzymałość: 13
Mądrość: 15

Atrybuty:
- Złota rączka: postać zyskuje wiedzę o wszelakich zabezpieczeniach fizyzcznych, mentalnych i programowych
- Stosowanie pancerzy (wszystkich)
Bronie:
- Bazooka
- Karabin Blasterowy
Panczerz:
-średni skórzany pancerz + 6 obrona (spowalnia nosiciela)

-----------------------------------------------------------------

Użytkownik Staśo dnia 19.10.04 (7:18) napisał

Ani myśle.

-----------------------------------------------------------------------
Moja karta:

Imie: Baji Moochoz.
Wiek: 40 lat.
Płeć: Facet.
Klasa: Zwiadowca.
Rasa: Człowiek.

Statsy:
Zręczność: 16
Siła: 15
Charyzma: 13
Intelekt: 18(moozg)
Wytrzymałość: 13
Mądrość: 15

Atrybuty:
- Złota rączka: postać zyskuje wiedzę o wszelakich zabezpieczeniach fizyzcznych, mentalnych i programowych
- Stosowanie pancerzy (wszystkich)
Bronie:
- Bazooka
- Karabin Blasterowy
Panczerz:
-średni skórzany pancerz + 6 obrona (spowalnia nosiciela)

-----------------------------------------------------------------


[post="7128"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




no już jest walka no co robicie?
Celuję jednemu z Karabina Blasetrowa w głowę i oddaje w nią serję, odskok Za jakieś głazy aby mnie nietrwawili,

Użytkownik Staśo dnia 20.10.04 (19:46) napisał

Celuję jednemu z Karabina Blasetrowa w głowę i oddaje w nią serję, odskok Za jakieś głazy aby mnie nietrwawili,

[post="7314"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To jest sesjas w systemie podobnym do D&D

2x Żołnierz Imperium:
Atak: 30
Obrażenia: 40
Życie: 100

Walka: żołnież atakuje z atakiem 30 kontra 36 = 6 zadje obrażenia 6*40 : 6 (na klasę pancerza postaci) żołnież zadaje obrażenia w wysokości 40 pkt zdrowia 65-40 = 15 (zostało ci 15 pkt życia)

Zadajesz wrogowi 36 - 30 = 6 ataku obrażenia 6*20 = 120 obrażeń (żołnierz ginie)

Uzyskano 200exp

Dopiero teraz schroniłes się przed strzałem drugiego.
(Kurde ciężko)

Przeładowuje i wystrzelam serie w drugiego.
ja prawie nic nie robie - otwieram tylko ozy , unosze w powietrze sithow i zrzucam do jeziora . co z nimi Sati zrobisz - your job . ja tylko pomijam walke , uzywam mocy prawdziwych jedi
No ale podawajcie obrażenia swoich gun'ów no Qurnik podawaj przy walkach swoje karty postaci żebym mógł szybciej oszacować (nio tak Sati , ale ja myslalem ze to wezmiesz na zasadzie uznania:) dop. Qurnik)

Zrobie ci łasę stasio:D zabiłeś i drugiego drużyna uzyskała 100 exp razem macie teraz 650 +200 = 850 jeszcze 150 i macie poziom.


Możecie się teraz udać w stronę małego obozu.
(Zakrada się do złwok i przeszkuje je. potem zasuwa je za głazy)

-Dobra Qurnik musimy mieć jakiś plan tymczasem ja bróbuje coś zrobić z moimi ranami.(używam Medpacków. oczywiście tak aby nas nie zauważyli)
Nie tylko jest z wami qurnik ale i Vampire

otrzymaliscie dwa karabiny blasterowe oraz 2 medpaki.


Medpak leczy 40 pkt życia więc Stasio ulecz się.

Z dala widać mały port możecie tam iść i uwolnić więźniów oraz wyeliminowac strażników.
Mam plan oto on:

-ja wraz z Lukasem(Vampire) Będziemy Ostrzeliwać ich, ja z Bazooki,a Lukas ze Snajperki.
-Qurnik zaczai się na nich i gdy zbliżą się na odpowiednią odległość załatwi ich.

Lub zostaje nam plan B:

-Zakradamy się do nich jak najbliżej i rozwalamy ich zmasowanym atakiem.
Poczekajmy na reakcje innych graczy

w miedzy czasie informuje że najlepiej zrobić to cichaczem bo sithowie mogą przeprowadzić nagłą egzekucję więźniów i będzie Meksykańska masakra z piłą aszynowa
ja twierdze , ze zachodzenie jest niehonorowe i mowie bysmy zaatakowali frontalnie


Yawin co robisz
- próbujesz odbić strzał? rzut kostką w 6 stronną i jak wypadnie parzysta liczba to odbihjasz i w tamtego gościa strzał lei i go zabije
- próbuujesz włączyć szybkość mistrza i uciec od strzału. jeżeli padnie 6 to nie udaje ci się na kostce

Pozostali przyglądają się i mogą wyruszyć już do bazy aby spróbować się dostać do głównego ośrodka meteorologicznego na wyspie i zbadać tajemnicę dziwnej pogody.
macie panowie zamiar reaktywowac ta sesje ? prosze o jakiekolwiek info : ) w przeciwnym razie tematy zostana zamkniete lub skasowane : )
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
← Strefa Sesji
Wczytywanie...