Piłka Nożna

Wpisujcie swoje uluibione ligi, kluby reprezentancje i swój dream team. Ja uwielbiam Juventus Turyn, a co za tym idzie ligę włoską. Bardzo lubie również Chelsea Londyn. Najlepsza reprezentacje mają obecnie wg mnie Włochy i Czechy. Dream teamu całego nie mam ale napewno musza tam być: Buffon, Del Piero, Drogba, Krzynówek
Odpowiedz

Wpisujcie swoje uluibione ligi, kluby reprezentancje i swój dream team. Ja uwielbiam Juventus Turyn, a co za tym idzie ligę włoską. Bardzo lubie również Chelsea Londyn. Najlepsza reprezentacje mają obecnie wg mnie Włochy i Czechy. Dream teamu całego nie mam ale napewno musza tam być: Buffon, Del Piero, Drogba, Krzynówek

[snapback]6753[/snapback]



Cóż, wyprzedziłeś mnie jeśli chodzi o rzopoczecie tego topica, miałem identyczny pomysł... Co do ulubionej ligi, bez wątpienia jest angielska Premier League, mnogość naprawdę dobrych zawodników a co za tym idzie zawodników, potenguje emocje i naprawdę jest na co popatrzeć. Reprezentacja Czech, jest bardzo silna ale po odejściu z kadry Nedveda, nie jest to już to samo, zespół stracił gdzieś ten swój zapał, znany nam jeszcze z niedawno rozgrywanych mistrzostw europy. Najlepsze zespoły na świecie w chwili obecnej to według mnie, ostatnio gromiąca wszystkich Brazylia, zgrana 11 Holandii i solidna do bólu reprezentacja Francji. Moje ulubione kluby to:
- Chelsea Londyn (Tu ukłon w stronę, Miltena )
- FC Liverpool
- Bayer Leverkusen
- CF Valencia
- Widzew Łódź
Odpowiedz
NIENAWIDZE GALY! Taki krotki zwiezly post
Odpowiedz
Krótko i zwięzle :
Ulubiona liga: Premier League
Ulubiona Reprezentacja: Czechy i Polska
Ulubiiona drużyba: Groclin i Arsenal Londyn
Dream Team: Nie mam ,ale napewno Frankowski,Zurawski i Krzynówek
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Ja lubie kluby:
-Manchester United
-Fc Barcelona
-Legia Warszawa
-Zagłębie Sosnowiec:D
-Wisła Kraków
-i inne , wszystkie oprócz Realu Madryd:D
Reprezentacje:
-oczywiscie Polska:)
-Niemcy
-Nigeria , Tanzania , Malawi - rybki mam z tych rejonów
-i inne
Odpowiedz

...wszystkie oprócz Realu Madryd ...

[snapback]6985[/snapback]



Możemy sobie tylko pogratulować piłkarskiego gustu, Real to monopoliści, niesubordywalne gwiazdy, nie wiem naprawdę czemu zbierają z całego świata footbolowego największych snobów i pakuja ich do jednej drużyny. Gdyby jeszcze grać umieli..
Odpowiedz
Chłopaki!! Dobrze myślicie . Ja nie lubie Realu bo wygrał z Juvantusem w '98 w finale Ligi Mistrzów. A Juventus jest moją ulubioną drużyną od 7 lat .
Odpowiedz

Chłopaki!! Dobrze myślicie . Ja nie lubie Realu bo wygrał z Juvantusem w '98 w finale Ligi Mistrzów. A Juventus jest moją ulubioną drużyną od 7 lat .

[snapback]7022[/snapback]



Jeśli chodzi o JUVE nie jestem ich wyrażnym sympatykiem ale i nie przeciwnikiem. Niech by teraz rozegrali sparing z piłkarzami realu, to rozniesli by ich na strzępy. Widać, że Real nie jest ostatnio na Fali, i oby tak dalej trzymali.
Odpowiedz

Chłopaki!! Dobrze myślicie . Ja nie lubie Realu bo wygrał z Juvantusem w '98 w finale Ligi Mistrzów. A Juventus jest moją ulubioną drużyną od 7 lat .

[snapback]7022[/snapback]



Jeśli chodzi o JUVE nie jestem ich wyrażnym sympatykiem ale i nie przeciwnikiem. Niech by teraz rozegrali sparing z piłkarzami realu, to rozniesli by ich na strzępy. Widać, że Real nie jest ostatnio na Fali, i oby tak dalej trzymali.

[snapback]7054[/snapback]




Real niezła drużyna ,ale jak Wisłe roznieśli to no cóż...kto by nie był przeciwko <_<
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
No to widze, że nie jestem sam na tym forum kto lubi piłke Najlepszy klub to oczywiście Ajax Amsterdam. Piłkarzy mam dużo ulubionych: Edgar Davids, David Beckham, Pavel Nedved, C. Ronaldo i pewnie jeszcze paru
Odpowiedz
A moje ulubione to:
Liga: Polska
Reprezentacja: Vanuatu, San Marina, Azerbejdżan
Drużyna: Lech Poznań, Arka Gdynia, Cracovia Kraków i KSZO Ostrowiec
Dream team: nie mam
Odpowiedz

A moje ulubione to:
Liga: Polska
Reprezentacja: Vanuatu, San Marina, Azerbejdżan
Drużyna: Lech Poznań, Arka Gdynia, Cracovia Kraków i KSZO Ostrowiec
Dream team: nie mam

[snapback]7169[/snapback]




Hehe, jak widzę nasze drużyny w akcji to wychodzę z pokoju...przeważnie mecz kończy się wielką bijatyką kiboli, i co z tym się wiąże...?
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
cO WY REALU NIE LUBICIE?? NIE OBRAŻAJCIE MOJEJ DRUŻYNY NAJLEPSZEJ !!!
Odpowiedz
Prawde mówiąc, Kurnik, to wybacz ale nienawidze Realu, ale jeśli ktoś ich lubi to to szanuje. Ale mam taką uraze po tym finale Ligi Mistrzów.
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...