SW : Jedi Knight Jedi Outcast

Dokładnie to co w temacie , jak sądzicie która część jest lepsza??
Moim zdaniem obie są podobne , pod względem muzycznym i graficznym oraz długościowo.
Ale wydaje mi się że Academy jest ciut lepsze ponieważ mamy miecze do wyboru oraz postać , ubranie itp.
Pozatym rozpoczyname grę z laserowym mieczem a wkrótce poznajemy tajniki Jedi.
Odpowiedz
Oczywiście JK:J Academy, mamy miecz odrazu, lepsze moce, super walka, no i w ogółe bardzo fajne, no i jest wybór między "dark side" a "light side" co mi sie podobało. Ciekawe misje i lokacje no i w ogółe miodzio
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Academy jest lepsze ,poneważ:lepsza grafa,wybór postaci.
Odpowiedz
ja tez wole ja , choc osobiscie nie powiem ze outcast jest zły
Odpowiedz
grałem w to i gra jest całkiem spoko, Wkużało mnie jednak początkowe zadanie wydostania się z planety i rozwalenia wojsk imperium.

Jak zostałem Jedi to dopiero gierka mi się spodobała
Odpowiedz
Stare, ale napiszę, nie mam swojego faworyta, J:O było niezłe i J:A też...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Jedi Academy jest z tym lepsze, że od razu dysponujemy mieczem świetlnym. Poza tym, gra ogólnie prezentuje się ciekawiej od poprzednika (wreszcie możemy stworzyć własną postać ).
Odpowiedz

Użytkownik Draxor dnia 18.10.04 (16:26) napisał

Jedi Academy jest z tym lepsze, że od razu dysponujemy mieczem świetlnym. Poza tym, gra ogólnie prezentuje się ciekawiej od poprzednika (wreszcie możemy stworzyć własną postać ).

[post="7059"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wiesz, moim zdaniem miecz świetlny na początku bardzo ułatwia grę, wolałem J:O ponieważ na początku trzeba jednak dojść do tego miecza...J:A według mnie za proste
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
No cóż ja grałem tylko w J:O więc nie mam nic do powiedzenia na temat J:A ale z penością oby dwie te gry są super.
Odpowiedz

Użytkownik Saturas dnia 18.10.04 (18:54) napisał

No cóż ja grałem tylko w J:O więc nie mam nic do powiedzenia na temat J:A ale z penością oby dwie  te gry są super.

[post="7089"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Może to nabicie,ale dam ci opis J:A
-Tworzysz własnego bohatera
-Masz możliwość wybrania strony mocy której będziesz służył
-Więcej miejsc do zwiedzania
-Budujesz własny miecz świetlny
...itp. itd...(...)...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
CZyli polecasz tą grę bo ja jeszcze nie grałem i może sobie kupie jak będzie tańsza.
Odpowiedz

Użytkownik Saturas dnia 21.10.04 (18:51) napisał

CZyli polecasz tą grę bo ja jeszcze nie grałem i może sobie kupie jak będzie tańsza.

[post="7389"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Hehe, tak polecam, ale jak napisałeś radzę ci poczekać :] ,i przemyśleć argumenty:
-Cena
-Wymagnia Sprzętowe
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
Jedi Academy jest lepsze i to duzo. Miecze świetlne, wybór stylu walki, strony mocy i ciekawe plansze. Najbardziej lubiłem moment zaczęcia 3 galaktyki i wyboru pomiędzy staffem a dualami. Piękna rzecz. A na ostatnim poziomie jest zaje....ście. Pod koniec jest fajnie. Idziesz sobie, stoi ci dwóch na drodze, a ty ich po kolei force gripem i z drogi w przepaść. Master Jedi.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Nie wiem jak to było o Outcast, ale w Academy mamy do wyboru dwie ścieżki moralne. Można stanąć po tej złej stronie mocy :twist:. Czyż nie pięknie wydląda taki Jedi z podwójnym czarwonym mieczem świetlnym ... Nie wiem ... ja miałem dwa pojedyncze ;] i stanałem po stronie dobra (jak zwykle). W Outcascie nie doszedłem nawet do miecza. Stanąłem na misji gdzie jedźiły takie latajace wagoniki i chyba trzeba było się na jednym zabrać, ale zawsze pole energetyczne mnie zabijało . Academy przeszedłem całe. Też przyznam, że jest lepsze (przynajmniej z tego co grałem), ale jeśli mam być szczery, to pieniądze lepej wydać na coś innego.

Ps. A wymagania sprzętowe były i są niewielki ;].

Ps 2. W Academy też nie od razu ma się miecz. Dostejemy go chyba w połowie szkolenia ;p.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jedi Academi lepsze bo to dodatek A w dodatku wiadomo wszystkie nowinki, dodatki i lekko ulepszona graficzka. Jednak przyznam się, że przy Jedi Outcast nie nudziłem się (przelazłem całe), a Jedi Academi troche mnie nużyło (nie przelazłem). Nie wiem może jestem dziwny jakiś

PS. Aha Jedi Academi jest o wiele trudniejsze od Jedi Outcast
Odpowiedz

Użytkownik Rincewind dnia May 11 2005, 03:44 PM napisał

Ps 2. W Academy też nie od razu ma się miecz. Dostejemy go chyba w połowie szkolenia ;p.



Użytkownik Tokar dnia May 11 2005, 04:56 PM napisał

Jedi Academi lepsze bo to dodatek
PS. Aha Jedi Academi jest o wiele trudniejsze od Jedi Outcast


W JA mamy miecz napocządku bo w pierwszej misji zabijamy nim Sitha.
Academy to nie dodatek


Według mnie wręcz przeciwnie. Ja nieprzeszedłem Outcasta a Academy kilka razy.

No i dlatego wole Academy
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Według mnie to właśnie dodatek bo co tam nowego dodali Patent z mieczmi świetlnymi, pare nowych mocy (chyba), wybieranie rasy (mało rozbudowae z resztą) i pare dodatkowych misji Graficznie oprócz drobnych poprawek nic się nie zmieniło......

Takie rzeczy cechuje właśnie dodatek według mnie i nawet to co piszą twórcy(że to nie dodatek) nie zmieni mojego zdania
Odpowiedz

Użytkownik Tokar dnia Sep 3 2005, 07:35 PM napisał

Według mnie to właśnie dodatek bo co tam nowego dodali Patent z mieczmi świetlnymi, pare nowych mocy (chyba), wybieranie rasy (mało rozbudowae z resztą) i pare dodatkowych misji Graficznie oprócz drobnych poprawek nic się nie zmieniło......

Takie rzeczy cechuje właśnie dodatek według mnie i nawet to co piszą twórcy(że to nie dodatek) nie zmieni mojego zdania

[post="35407"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak tylko widzisz jak dla mnie i dotychczas tak było chyba zawsze Dodatek wymagał podstawowej wersii(BG ID GII itp.) wiec jak widzisz to nie może być dodatek
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Zdecydowanie Jedi Academy Spory czas spędziłem walcząc w moim klanie przeciwko innym . Najlepsza gierka chyba jeśli chcemy wczuć się w rolę Jedi'ego
Odpowiedz
← Gry ogólnie

SW : Jedi Knight Jedi Outcast - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...