[GIII] Boskie artefakty

Gdzie znajdę wszystkie artefakty adanosa. Mam już hełm i amulet. Brakuje mi 3.Gdzie mogę je znaleźć?
Odpowiedz
Hełm to nie artefakt Adanosa jeżeli mówisz o tym hełmie ,który znalazłeś w grobowcu Ejnara ,a jeżeli to srebrna KORONA to owszem jest to artefakt Adanosa
A artefakty są w następujących miejscach:
-w Gocie jest jeden
-drugi jest w Nordmarze w grobowcu Akashy
-trzeci w świątyni Al Shedim
-czwarty w świątyni Mora Sul
-a piąty i ostatni jest w Trelis ma go Vak orkowy przywódca
Odpowiedz
Siema ja mam pytanie : czy moze mi ktos powiedziec gdzie znajde jakie boskie artefakty artefakty, bo ja szczerze powiem ze mam juz 3 : koronetka adanosa, pierscien, amulet i sam nawet niewiem gdzie to znalazlem, koronetke w jakims grobowcu na pustyni, pierscien w Gocie, a amulet nawet niewiem skad on sie wziol poprostu musze wiedziec gdzie czego mam szukac, z gory dzieki.

[Dodano po chwili]

sorry za duze litery i podwujne slowo artefakty
Odpowiedz
Czy to pytanie ma sens po tym co zostało już napisane?
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Owszem gdyż niewiem czego dokładnie szukać, oswobodziłem całą myrtane i jak np zabiłem Vaka i innych to wszystkie ciała mi znikneły i chodzi i o to : jakie sa akrtefakty i gdzie bo ja mam ten amulet adanosa i niewiem skąd. Jezeli ten amulet jest od Vaka to dobrze a jeżeli nie to mam problem bo tego ciała niema . Mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi.
Odpowiedz

Użytkownik Bezimienny Michał dnia Feb 7 2007, 10:34 AM napisał

Owszem gdyż niewiem czego dokładnie szukać, oswobodziłem całą myrtane i jak np zabiłem Vaka i innych to wszystkie ciała mi znikneły i chodzi i o to : jakie sa akrtefakty i gdzie bo ja mam ten amulet adanosa i niewiem skąd. Jezeli ten amulet jest od Vaka to dobrze a jeżeli nie to mam problem bo tego ciała niema  . Mam nadzieje ze wiadomo o co mi chodzi.

[post="53965"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a czy to cos zmienia jeśli wiesz czego szukasz?
no pomyśl sam ...czy ten post ma choć odrobine sensu

Ps jak przeczytałem twoją nick to prawie z krzesła spadłem hahaha "bezimienny Michał" jak moze byc ktoś bezimienny skoro ma imie ?
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
1 mam taki nick właśnie żeby było śmiesznie

2 ja tylko chciałem żeby mi ktoś powiedział jakie są wogule artefakty adanosa i w którym miejscu one występują, czy to taki wielki problem dopisać jaki artefakt przy wymienionych miejscach u góry ?? Ale spoko dowiedziałem sie gdzie indziej co i gdzie jest.
Odpowiedz
A więc przejdźmy do rzeczy:

1. Korona Adanosa znajduje się w świątyni w Mora Sul.

2. Szata Adanosa jest też w świątyni tyle że w Al Shedim.

3. Pierwszy pierścień Adanosa jest w Nordmarze w grobowcu Akashy.

4. Drugi pierścień Adanosa ma demon w mieście Gotha.

5. Amulet Adanosa jest w posiadaniu dowódcy Trelis Vaka. Vak sprzeda ci go za 50 tyś. sztuk złota. Radze poczekać do momentu kiedy będziesz odbijał Trelis wtedy zabijesz Vaka i zabierzesz mu amulet.

Tutaj masz link do niezłej mapy z zaznaczonymi wszystkimi miejscami ukrycia Artefaktów Adanosa i nie tylko. http://img299.imageshack.us/my.php?image=worldmapsw7.jpg[/url]


Panowie dajcie sobie spokój. Nick jak nick, widziałem gorsze lepsze, widziałem lepsze. Do waszych też się można przyczepić. A jak ktos ma problemy i umie się o nie zapytać to albo mu pomóżcie, albo zignorujcie ale darujcie sobie komentarze prowadzące do kłótni. - Ekhtelion
Odpowiedz
co do Vaka jak zabilem go juz np.I nie mial amuletu bo w moim ekwipunku nie pisze ,,Amulet Adanosa'' to co nie ma juz szansy na zdobycie go ??

P.S moze ktos dac screena swiatyni w MoraSul

z gory thx
Odpowiedz
Moje pytanie jest proste - jak mogę zdobyć drugi pierścień Adanosa? Czytałem, że ma go demon w mieście Gotha. Jak wyzwalałem to miasto z ożywieńców chyba miesiąc temu to zabiłem demona i wszystko wskazuje na to, że nie brałem żadnych rzeczy z jego ekwipunku. W całym mieście są teraz buntownicy, a ciała demona już nie ma...
Czy jest jakiś sposób na zdobycie tego pierścienia w inny sposób?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
To akurat wiem, ten pierścień już dawno zdobyłem szukając wieży Xardasa

Swój problem już rozwiązałem, znalazłem kod na ten pierścień (niestety inaczej się nie dało).
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Witam, zdobylem artyfakty Adanosa lecz nie mam Pierscienia zycia prawdopodobnie go zostawialem lub sprzedalem jest jakis kod na ten pierscien?
Odpowiedz
Znalazłem pierścień z Gothy. Mam też z Trelis, ale nigdzie niemoge znaleść grobowca Ahaszy( czy jakoś tak ). Wożecie mi pomóc prosze
Odpowiedz
Jest też dłuższa droga, którą bardziej lubię, niestety jest trochę trudniejsza. Z wieży Xardasa schodzisz droga prowadzącą w dół. Powinieneś trafić na obóz orków, przez który trzeba się przebić. Następnie cały czas iść wyznaczoną drogą, po drodze mijając ogry i dzikie zwierzęta, aż natrafisz na mniejszą grupę orków z trzema szamanami i za nimi grobowiec Akashy.
Odpowiedz
Dobra, to pomożesz czy nie?
Odpowiedz
-1970044328.jpg
Proszę, tu masz mapę z grobowcami, którą dostajesz od przywódcy Klanu Ognia. Czerwonym kolorem zaznaczyłem położenie grobowca Akashy i artefaktu Adanosa. Aby dojść do grobowca: skorzystaj z filmiku, do którego link dał Jeździec Apokalipsy lub skorzystaj z alternatywnej drogi opisanej przeze mnie. Jeśli nie masz mapy z grobowcami przodków od przywódcy Klanu Ognia musisz najpierw do niego dotrzeć. W tym celu otwórz mapę świata, którą powinieneś mieć i na niej znajdziesz taki symbol przedstawiający ogień na niebieskim tle. Musisz tam dojść i znaleźć człowieka i imieniu Kerth. Tak, to przywódca. Pogadaj z nim i wyraź swoją pomoc, dostaniesz mapę.


Edit: Mapa została edytowana w programie Paint.
Odpowiedz
Dzieńki naprawde mi pomogłeś. Brakuje mi tylko w świątyni mora sul. :-)
Odpowiedz
← Gothic

Boskie artefakty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...