[NWN2] Wpływ atrybutów na grę Czarownikiem

Witam. Mam pytanko w kwestii, której dotąd nie spotkałem na forum. Jak mądrość i inteligencja wpływa na czarownika, który korzysta przy czarowaniu z charyzmy? Czy te atrybuty mają jakiś wpływ na silę/ilość czarów??
Czaruje z charyzmy, na ilość czarów na pewno nie wpływa, a modyfikator stopnia trudności może być, zależy od zaklęcia, chociaż nie dam sobie ręki uciąć, że są takie, w których się przydają cechy oprócz tej od czarowania.
Zazwyczaj poziom trudności zależy od poziomu w klasie czarującej i tyle, przy rozproszeniu są porównywane.

Szaman Dusz na pewno ma stopień trudności zależny od charyzmy, a ilość czarów od mądrości, a czarownik jedzie na samej charyzmie.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Może wyjdę na żółtodzioba, ale co to jest ten modyfikator stopnia trudności??
No cóż weźmy np. takiego Widmowego Zabójcę, jeśli rzucisz na kogoś go to musi wykonać rzut obronny(sw, albo w, nie pamiętam) o stopniu trudności np. 13 + x , gdzie x to właśnie ten magiczny modyfikator wynikający z poziomu czarującego i dodatkowo np. atutu talent magiczny(iluzje).
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

← Neverwinter Nights
Wczytywanie...