[NWN2] Srebrny Miecz

Otóż mam pewien dylemat, Srebrny Miecz, to jedna z najpotężniejszych broni, jeśli nie naj w NWN2, więc, chcąc go dobrze używać, na co mam brać atuty? W opisie jest napisane tylko, że to miecz, ale nie wiem czy długi, czy sejmitar, czy coś innego. Czy mistrz broni w katanie dostaje swoje premie walcząc tym mieczem?
Pierwszy raz grałem zauroczony klasą czarnoksiężnika,więc mi to latało, bo i tak był tylko do ozdoby i dopaki do cech, ale teraz grając MB nie wiem czy jest większy sens wyczekiwać tej broni. Ma ktoś jakieś pojęcie?
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Ja swego bohatera szkoliłem w walce długim mieczem i końcowe etapy gry - mając już Srebrny Miecz Gith - szły mi nad podziw dobrze.
Odpowiedz
Ta broń jest uniwersalna, jeżeli masz szkoloną postać pod jakiś konkretny oręż to z tego co pamiętam będzie miał bonusy też srebrny miecz z tego tytułu...
Odpowiedz
O, spoko, dzięki, już się bałem, że starannie przygotowywana postać pójdzie się je... pobiegać sobie sama po otchłaniach dysku;p

[Dodano po 10 dniach]

Dopowiem tyle : dupa. Do miecza nie działają dopaki z klasy MB. Mimo wszystko Katana Nicości bez problemu rozpłatała Człowieka Bez Twarzy w parę rund...
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
może tak być że z MB nie działają , bo by było niezłe przęgięcie;) ale zwykłe atuty prażyły z srebrnym mieczem z tego co pamiętam a szkoliłem postać na katany(klimat) i miał premie z aututów ulubina broń itp.
Odpowiedz
Z drugiej strony srebrne miecze są tak cholernie magiczne, że dostosowanie wyważenia i gabarytów do preferencji właściciela(z którym są silnie związane) powinno być pestką. Ostatecznie mniejsza, bo i tak skończyłem grać.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Czyli będąc Misztrzem Broni (kosy) Miecz Gith będzie udawał, że jest kosą, dobrze rozumiem?
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Srebrny Miecz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...