PARADA KOKSÓW

Ponieważ unicestwienie TWOJEJ STAREJ podchodzi pod kategorię czynów "O mamo!" NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB zainteresował się STRZASZLIWYM KABANOSEM WIECZNEGO POTĘPIENIA. Dorwał go w klawiaturze, z którą zrobił coś takiego, że "Ło Boże!". Było to tak nieprawdopodobne, że KABANOS się odwędził, tytułem czego faktycznie przestał istnieć.

M I R I D I U S !!! "Ło Boże - Twój KOKS...." R.I.P (ieces)

Żywi:
1. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
Odpowiedz
Po utracie swojego pierwszego koksa dotkliwie poczułem jego BRAK.
BRAK może spowodować że nagle czegoś ci zabraknie lub wprowadzać zamęt w rubryczce (np: Żywi - Brak), może też awansować na 2 level i wtedy występuje jako BRAK ŚRODKÓW NA KONCIE.
BRAK znajduje schronienie w krajach dotkniętych kryzysem.

Żywi:
BRAK

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
Odpowiedz
W przepastnych otchłaniach internetu, tam, gdzie kończą się stabilne serwery, a zaczynają czatownie, na ogromnych przestrzeniach splątanych kabli... Trafiłem tam przypadkiem i nie minęło pięć minut, jak jakiś bezpański koks obsikał mi nogawkę. Nie miałem wyboru. Będzie dla mnie robił sushi, aż całe spodnie wysuszi. Tak oto przejąłem PISZĄCĄ P0K3M0N3M IRENKĘ_12 Z WAWY! Oprócz wspomnianego sushi, IRENKA potrafi "p0k71k4ć", a jej schronienie to bardzo publiczny "rum" na czacie.

Żywi:
1. PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
2. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
4. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Z najmroczniejszych czeluści Sfer Niższych przyzywam mojego debiutanckiego, o jakże potężnego PANA KEBABU. PAN KEBABU posiada moc robienia tureckiej herbaty i przyzywania diabolicznych zawijanek i kebabów!
Swoje schronienie znalazł w Dziesiątym Piekla Baator(drewniana przybudówka przy dziewiątym), gdzie prowadzi knajpkę Mc'Baator serwującą najlepsze kebaby z balora(z własnej łapanki) po tej stronie Wieloświata.

Uknuwszy niezwykle zły i jakże morczny, diaboliczny i w ogóle wywalony w kosmos plan, Pan Kebabu wymyśliwszy sobie nick- p4roov3czk4-lofff- skusił PISZĄCĄ P0K3M0N3M IRENKĘ_12 Z WAWY do rozmowy na publicznym rumie. Wzorem starej pedofilskiej metody przedstawił się jako Wojtek lat 13 i po opisaniu swojego peni... ummm, konika, wyciągnął od niej adres. Po tym zostało użyć mu tylko swoich potężnych mocy, podczas krótkiej przerwy zrobił sobie turecką herbatę i przywołał hordę kebabów i zawijanek z piekła rodem, które lotem koszącym zcięły kabel od internetu i wyłączyły Tibię, w którą grała wtedy IRENKA_12. Po kilku dniach w gazetach ukazała się informacja o matce zabitej krzesłem i dziecku, które trafiło pod ścisła opiekę specjalistów, bo grało w narzędzie szatana- gry komputerowe...

Niestety Rang, Twój koks ugiął się pod potęgą tureckiej kuchni...

Żywi:
Pan Kebabu
Martwi:
brak
Zabici:
PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
BRAK opuścił na moment jeden z krajów trzeciego świata w którym się ukrywał i postanowił spowodować brak WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO. W skutek jego działań koks Rangramila pozostał bez pożywienia i chwilę później zdechł z głodu.
Zadowolony z siebie BRAK udał się na spoczynek do jednego z krajów Ameryki Południowej.

Sorry Rang że zagłodziłem Ci koksa.

Żywi:
BRAK

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Lenwe: zazwyczaj przy przyzywaniu pierwszego koksa nie przystępujemy odrazu do ataku, poza tym była prośba by nie atakować tych dopiero co wykreowanych.
Rang: jak pisałem swoją historyjkę to posta Lenwe jeszcze nie było, gdybym go najpierw przeczytał to BRAK zaatakował by kogoś innego.
Odpowiedz
NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB po zniszczeniu KABANOSA miał ochotę coś przegryźć. Postanowił skosztować trochę produktów WĘGLA KAMIENNEGO, gdy już trochę dojrzeją, ale niestety ktoś go ubiegł. Postanowił więc nacieszyć się kebabem. Niestety, podany mu kebab był niesmaczny tak, że "O mamo!". Każdy inny człowiek (lub koks) zapewne umarłby od pierwszego kęsa. Ale SUPERNIEPRAWDOPODOB, będąc NIEMAL NIEŚMIERTELNY przetrwał to i postanowił zemścić się używając całej swej PRAWIE WSZECHMOCY. Zrobił z PANEM KEBABU coś tak potwornego, że "Ło Boże!" i... sami już wiecie co dalej...

L E N W E !!! Sprawiedliwości stało się za dość. I to tak, że "Ło Boże"


1. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
6. PAN KEBABU
Odpowiedz
Cholera jasna, mój ulubiony, starannie wymyślony już dawno temu diabeł poszedł na marnację ;( xD
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Nie płacz, ja miałem tak samo Swoją drogą to ciekaw jestem czy mogłaby być za ten konkurs jakaś nagroda. Order Absurdu, czy coś...
Odpowiedz
Ale PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY! Ranga powinna jednak życ, bo wiecie, nie można tworzyć i atakować jednocześnie.

@Wiktul: nie wiem, czy jest sens nagradzać coś takiego. xd

PRASTARE ZŁO W SPRAYU ponownie poluje na śmiertelników, tym razem obiera sobie jednak cel znacznie mniej przyziemny, a tym samym, trudniejszy do zlikwidowania. Niemniej żaden NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB nie będzie kroczył (lub w jakiś inny sposób się przemieszczał) po tej ziemi, jeśli sprawia to przykrość PRASTAREMU ZŁU. Pozornie dobra kryjówka, którą jest gdziekolwiek i nigdzie, nie stanowi problemu dla mego złowrogiego KOKSA, wiadomo wszakże, że fala zła i ciemności potrafi dotrzeć także i tam. No, w końcu ciemność to brak światła, a trudno szukać światła nigdzie. Mamy więc ciemność, która rozrywa NIEMAL NIEŚMIERTELNEGO na strzępy, przy wtórze przyjemnego dźwięku kojarzącego się z mruczeniem kota. Wiktul, stanowczo za dużo żeś nabroił. ; d

Żywi:
1. PRASTARE ZŁO W SPRAYU

Martwi:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTRONOMOLOG HUEH
3. ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ

Zabici:
1. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
2. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB
Odpowiedz
Istotnie, dementuję pogłoski o tym, że moja PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY zginęła. Ona po prostu wylogowała się na chwilkę. Ale jest już z powrotem. I jest głodna. Nowych. Przyjaźni.

IRENKA_12 ze smutkiem stwierdziła, że jej klawiatura jest średnio przystosowana do jej stylu pisania. Musiała coś z tym zrobić. Najlepiej przemalować, żeby jej ulubione klawisze były zawsze pod ręką. Co nadawało się do tego lepiej, niż PRASTARE ZŁO W SPRAYU, o nieprzeniknionym czarno-złym kolorze?

Skąd o nim wiedziała? Znalazła jego nick na liście aktywnych juserów jej czata. Ale to wciąż nie rozwiązywało problemu, bo w końcu potrzebowała go w realu. Na całe szczęście mieszkała w WAWIE, najźlejszym miejscu na świecie, na dodatek większość ludzi nie potrafi wskazać jej na mapie... IRENKA_12 odnalazła ZŁO W SPRAYU, jak szwendało się po ulicach kopiąc bezdomne kotki i celnym k71kn1ęc13m pozbawiła je przytomności (żeby nie było, celowała w główny zawór, którego zamknięcie spowodowało podniesienie się ciśnienia wewnątrzsprayowego i w efekcie utratę przytomności), a potem zaciągnęła na chatę i zużyła całe zło na przemalowanie swej ukochanej klawy...


STRATEKS, twoje ZŁO mogło być silne, ale nawet ono nie może wygrać z dzieckiem neo!

Żywi:
1. PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
2. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
4. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
PRASTARE ZŁO W SPRAYU
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Rang twój POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO został zagłodzony przez mojego koksa i nie udawaj że o tym nie wiesz .

BRAK postanowił zaatakowac po raz kolejny. Tym razem zamanifestował się jako BRAK połączenia z internetem unicestwiając tym samym IRENKE.
Po dokonaniu niecnego czynu schronił sie w Europie Wschodniej.

Twój koks był chyba jedynym żywym, wybacz.

Żywi:
BRAK

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO
PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
Odpowiedz
W związku z dynamicznym rozwojem naszej rywalizacji, która zatrzęsie światem w posadach jak powiedziałby książę Arthas, doszedłem do wniosku, że trzeba wszystkich zaskoczyć. Tytułem tego powołałem HISZPAŃSKĄ INKWIZYCJĘ!!! Posiada ona diabelskie zdolności 1 - pojawiania się i znikania w tedy, kiedy nikt się jej nie spodziewa; 2 - torturowania przeciwników zaskakującym okrzykiem "HAHA!". HISZPAŃSKA INKWIZYCJA ukrywa się głęboko w podświadomych snach o potędze Kościoła katolickiego.

A teraz, proszę Państwa, coś z zupełnie innej beczki...

1. HISZPAŃSKA INKWIZYCJA

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
4. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
6. PAN KEBABU
Odpowiedz
Przyczajony w Europie Wschodniej BRAK czekał cierpliwie na pojawienie się trzech przepisowych postów. xD

Tymczasem w mojej chorej głowie zrodził się EEE... . Potrafi on bezlitośnie eksterminować wszystkie koksy stworzone przez Wiktula i być zupełnie bezradnym wobec innych koksów. Ukrywa się tam gdzie brak słów.

Żywi:
BRAK
EEE...

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO
PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
Odpowiedz
Nie, po prostu padło na Ciebie xD.
Miał eksterminować koksy Ranga ale pomyślałem że po wykończeniu dwóch jego ostatnich tworów to było by za dużo.
Ty akurat się nawinąłeś i jako jedyny chyba (poza mną) masz żywego koksa xD.
Odpowiedz
Następuje REAKTYWACJA! A właściwie CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ! Ten koks przybył do mnie wraz z nową porcją unijnych dyrektyw i innego spamu. Moją uwagę zwróciły jego dwie przewspaniałe moce: "przywal, a na pewno zadziała" i "talia Munchkina z wszystkimi dodatkami".

CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ skrył swoje nadaktywne, katalityczne jestestwo w ekranowanej, termostabilnej komorze hypobarycznej, w której po cichu ćwiczy swój szaleńczy chichot.

Żywi:
1. CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
4. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
5. PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
6. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
PRASTARE ZŁO W SPRAYU
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
No wreszcie, długo czekałem. EEE... bezlitośnie eksterminuje koksa Witkula. Ot tak poprostu ; ).

Mowa była o sojuszach, nikt jeszcze żadnego nie zawarł więc ja pierwszy wyjdę z taką inicjatywą.
Rang, proponuję Ci sojusz KTÓRYNIEWIEMNACZYMMIAŁBYPOLEGAC.
Zakłada on wzajemna nieagresję, bezlitosne niszczenie koksów które ośmielą się targnąć na któregoś z naszych.
Ponadto tajny paragraf (jako że każdy pakt ma przecież tajny paragraf) zakłada podział pomiędzy nas jakiegoś średniej wielkości państwa w Europie wschodniej. Co ty na to?

Żywi:
BRAK
EEE...

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO
PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
HISZPAŃSKA INKWIZYCJA
Odpowiedz
Buka, odstęp 3 postów dotyczy 3 postów związanych z grą, więc akcji ataku, lub powołania koksa. Innymi słowy, nie możesz zaatakować.

[Dodano po 2 minutach]

Na dodatek Koks EEE... też został powołany nieregulaminowo, bo po poście od ataku innym twoim koksem... Buka, weź się ogarnij, sojuszniku.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
TEORETYCZNIE zrobiłeś megacheat Buko, bo nie odczekałeś 3 postów odnośnie mordowania Ale kit z tym, Inkwizycja nie będzie się czepiać, dość już nabroiła Tymczasem powołuję do życia DWUGŁOWĘ PAŃSTWA PREZYDENTOMIERA KACZUSKA!!! Posiada on zdolności 1 - Przywoływania Dziadka z Wehrmahtu oraz swego Prawie Identycznego Półbliźniaczego Odbicia; 2 - Manipulacji ponad siedemdziesięcioma procentami społeczeństwa. Ukrywa się on pod stołem. strzeżony przez Kota.

Sojusz... zawrę doraźny, możliwie najbardziej dla mnie opłacalny. Moi ludzie od PR doradzą mi w tej kwestii.

1. DWUGŁOWA PAŃSTWA PREZYDENTOMIER KACZUSK

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
4. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB
5. HISZPAŃSKA INKWIZYCJA

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
6. PAN KEBABU
Odpowiedz
No to teraz mamy prze****** z takim koksem nikt nie wygra.


Sorry za nieregulaminowe zachowanie, w przypadku powołania koksa to nieświadomie (myślałem ze mogę powoływać)
Z tym drugim natomiast to poprostu się zniecierpliwiłem, długo nic sie nie działo i nie wytrzymałem napięcia xD.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

PARADA KOKSÓW - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...