[GI] Kusze Czy łuki ?

Co wolisz?? Kusze czy łuki ??

Kusze (15 głosów [62.5%])
Łuki (9 głosów [37.5%])
No właśnie jak wam się wydaje ??? Ja lubie to i to jednak na początek jest dobry łuk , ale później duża kusza lub wojenna rulezz
Wole miecze A tak na serio to z tych dówch wole kusze
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Wole kusze bo zadają więcej obrażeń niż łuki, a na dodatek fajniej się z nich strzela.
a ja łuki : bo ładniejsze , bo wiecej typów(tak sądzę) , bo więcej ammo , bo juz na początku jeden strzał (nim dojdziemy do khorinis) i juz nie ma krwiopijcy wiec na początek bomba . no ale na koncu tylko kusza . niestety
popieram kurnika tez wole łuki sa poprostu fajniejsze
Zdecydowanie kusze. Zadają więcej obrażeń i ładnie wyglądają. Grając strażnikiem inwestowałem najpierw punkty nauki w łuk i później tego żałowałem...
Jeśli chodzi o łuki i kusze to te pierwsze nadają się wyłącznie na początek albo jak jesteś szkodnikiem czy najemnikiem , bo do reszty pasuje kusza idealnie , no do najemnika może też
Hmm....mnie najbardziej ciągnie do Kuszy...
-Zadają o wiele wększe obrazenia niż łuki
Ale łuki też niezłe...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Kusze w rękach brawdziwego kusznika to broń zabójcza......nawet te małe.
Kusze są wpożo bo w g1 są lepsze niż łuki ale wydaje mi się że z łuku szybciej strzelamy i jest łatwiej dostępny do nauczenia i zebrania. Kuszy uczył tylko Skorpion i to nadodatek strażnika w rozdziale od 2 do 4 a inne gildie dopiero od 4 rozdziału.

Zależy co kto che mieć ta i ta umiejętność jest tania i nie ma się co martwić w pn bo i tak można sobie nabić w g1 999 level na demonach
Kusze są bardzo dobre, ale mają jedną wadę. Wolniej się nimi strzela niż łukami, lecz łuki mają gorsze obrażenia.

Wybieram KUSZE
Ja chyba postawię na kusze. Fajniej wygląda jak Bezi lata z kuszą na plecacxh niż z łukiem :lol: Wolniej strzela od łuku, ale jest skuteczniejsza...


Tonari no Totoro!
a mi sie lepiej gralo (jak juz gralem) łukiem, a dlaczego....hmmmmm moze dlatego ze lepiej wyglada i szybciej strzela.....



EDIT: zostalem poprawiony przez Angele i przestaje twierdzic ze łukie strzelaja szybciej niz kusze..ale nie zmienia to faktu iż nadal optuje za łukami.....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
kusze są najlepsze ale nie zaszkodzi mieć dobrego łuku
Ja wolę kusze bo przepraszam, ale jak idzie napakowany rycerz w ciężkiej zbroi i z wypasionym mieczem dwuręcznym, mający łuk na plecach, to wygląda to tak jakby mu się podczas wędrówki przez las jakaś gałązka przyczepiła Chociaż można się pobawić: poduczyć się strzelania z łuku i lekkiej broni, i zostać lekkim wojownikiem, to też może być fajne
Ale jest jedno wielkie ale dotyczące broni dystansowych w G1 i G2. W G1, jeśli chcemy zostać dalekodystansowcem, pakujemy w zręczność, a jeśli krótkodystansowcem - w siłę. Z kolei w G2 niezależnie od tego, kim chcemy być, pakujemy tylko i wyłącznie w siłę - a to dlatego, że w G2 nie tylko broń ręczna, ale i kusze wymagają siły, a tylko łuki wymagają zręczności. Krótko mówiąc: w G2 nie opłaca się i nie ma najmniejszego sensu pakowanie w zręczność i nauka strzelania z łuku!!!

PS Może ta druga część jest trochę nie na temat ale już nie chciałem zakładać nowego tematu.

PS2 Nie jestem pewien, czy kusze wymagają siły w samym G2, czy tylko w dodatku Noc Kruka.
Ech, te RPGi.
Raczej tylko w NK, bo w podstawce raczej czegoś takiego nie było...
A ja wolę łuki - tym bardziej, że się ładnie komponują z bronia jednoręczna i szatą maga
Osobiście preferowałem łuki. Mnie się podoba zbroja rycerza plus łuk i jednorak. Wyglądam wtedy jak żołnierz Gondoru z Władcy Pierścieni, a oni wyglądali fajnie A kusze to takie lamerstwo, każdy głupek z nich może strzelać.
i znów mi się odmieniło
teraz wole kusze chociaż wolniej się z nich szczela ale i tak fajniejsze

Użytkownik Lord_Patos dnia Sep 15 2004, 07:05 AM napisał

No właśnie jak wam się wydaje ??? Ja lubie to i to jednak na początek jest dobry łuk , ale później duża kusza lub wojenna rulezz

[post="18567"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



^Jestem za

----------------------------

← Gothic
Wczytywanie...