[GII] Wrzód w jaskini

Ludzie ja się zdziwiłem jak zobaczyłem taką grotę niedaleko słonecznego kręgu.... Wiecie kto był w tej grocie z innymi npc-kami ? Tak to Wrzód ! Widziałem wrzoda i wcale nie używałem kodów. Nie wiem czy mi uwierzycie czy też nie ale ja go widziałem
Gdzie jest niby taka jaskinia, poszedłem z ciekawości sprawdzić (choć szczerze w to wątpiłem) i nic nie znalazłem. Mógłbyś chociaż dać screena, lub chociaż jakieś namiary. Powiedzieć to sobie każdy może, a jak koniecznie chcesz się czymś podzielić to powiedz tak aby dało się to potwierdzić

kumpel też midział i nie mógł uwierzyć ale screena nie zrobiłem bo kamerą jechałem po świecie ale na yt jest filmik ukazujący go że on istnieje
Z nudów sprawdziłem i - ku memu ogromnemu zaskoczeniu - na yt nie ma takiego filmu. Jedynie jakieś własne, tragicznie "dowciapne" sklejki z Wrzodem w tytule. Ale ponieważ w tym kraju istnieje zasada domniemania niewinności stwierdzę, że jestem kaleką nie mogąc tego znaleźć i proszę, byś zechciał podać link do tego filmiku, skoro zrobienie screena jest - jak twierdzisz - kategorycznie niemożliwe.
ok już go podam jak tylko odnadę

[Dodano po 42 minutach]

no nie znalazłem ale ja wiem że jest możecie poszukać jest jeszcze w takiej duże grocie nie daleko jakiejś drogi.....
Człowieku weź nie zmyślaj. W tej grocie ląduje NPC, które przechodzą z np Khorinis do Górniczej Doliny, ponieważ gra sobie nie radzi z przenoszeniem postaci na przez "ładowane" lokacje. W Górniczej dolinie też jest takie miejsce za palisadą. Więc nie gadaj głupot że jest tam Wrzód ,bo nie ma go nawet w plikach.
Jeśli następny post nie będzie dowodem na istnienie Wrzoda. Wywalę temat. ;]
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
← Gothic
Wczytywanie...