zakochani , czyli to czego ->

Cóż, oczywiście wiadomo, że od wieku 10 -> wzwyż (a czasem i wcześniej) instynk samozachowawczy każe nam się łączyć z kim popadnie i gdzie popadnie (pozdro dla Strażnika ). Ale, jako rasa rozumna (podobno) mamy pewne ograniczenia... Jakie, to zostawiam waszej wyobraźni...

Odpowiedz
nio , np. nie powinno byc milosci za kase tzn. ja ci place a ty ze mnoą chodzisz itp. i nie powinno byc malzenstw , par , czy co tam chcecie za kase
Odpowiedz
Ja tam wiem jedno... Miłość to ból.... oczywiście sa piękne chwile... ale ech... to ból i tyle
Odpowiedz
racja , ból , ale pamietajcie ze jak świat światem wytrwali zostaną nagrodzeni , a Niebo sie ulituje nad bólem - wierzcie w to a bedzie Wam lżej
Odpowiedz

racja , ból , ale pamietajcie ze jak świat światem wytrwali zostaną nagrodzeni , a Niebo sie ulituje nad bólem - wierzcie w to a bedzie Wam lżej

[snapback]6724[/snapback]



Ciekawy temat, nie powiem, ale skromnie tu..
Przydala by się rozbudowa, co sądzicie o stworzeniu oddzielnej kategori Forum poświęconej, miłości, problemom dojrzewania itp. ?
Odpowiedz
e , niezle , zwlaszcze ze wszyscy jeszcze dojrzewamy - masz mój głos Bracie
Odpowiedz
nom jestem za stworzenie takiego tematu nie zaszkodzi mimo iz to nie ma wiele wspólnego z crpg i fantasy
Odpowiedz
Ja także jestem za.. moze będzie nam łatwiej już można przenosić temat!!
Odpowiedz
Ja do klasy z Ślipusem czyli qurnikiem chodzilem i wiem w kim sie buja.
Życze wszystkim wszystkiego najlepszego w milosci
Odpowiedz
jasne ze wiesz - bo Ci powiedzialem jakby nieto to bys nie wiedzial tak jak kazdy
Odpowiedz
W takim razie Minias powodzenia. A co do zakochiwania sie to... no cóż napewno warto bo uczucie przecudowne zwłaszcza jeżeli jest odwzajemnione. Ja mam to szczęście i każdemu tego życze !!
Odpowiedz
Dzięks Aelirenn!!!

Ja mam lekkie problemy. Mnie kochają niektóre, ale ja tego nieodwzajemniam bo mam jusz jedną w sym sercu.
Odpowiedz

Dzięks Aelirenn!!!

Ja mam lekkie problemy. Mnie kochają niektóre, ale ja tego nieodwzajemniam bo mam jusz jedną w sym sercu.

[snapback]7140[/snapback]



Heh, to miały być poważne problemy natury sercowej, a nie coś takiego, gdzie ty wogóle problem w tym widzisz ?
Odpowiedz
Wkońcu temat godny tego działu
Więc ja byłem , i napewno będę nie raz , ano puki co nic powaznego z tego nie wynikneło ale nigdy nic nie wiadomo Może jakiś Archanioł Tyrael Junior:P
Odpowiedz
JA NARAZIE NIE CHCE SIE ZAKOCHAC , BO JAK RAZ MIALEM DZIEWCZYNE WYMARZONĄ TO PIERDZIAŁA JAK BYLEM Z NIĄ W KINIE :angry:
Odpowiedz

JA NARAZIE NIE CHCE SIE ZAKOCHAC , BO JAK RAZ MIALEM DZIEWCZYNE WYMARZONĄ TO PIERDZIAŁA JAK BYLEM Z NIĄ W KINIE   :angry:

[snapback]7205[/snapback]



hehe określ przy okazji procentowo zasmrodzenie powietrzaa
Odpowiedz
a ja uwazam ze jak sie ktos raz serio zakocha to juz drugie nie umie . btw: ten pan Kurnik to TEZ NIE JA - JEDYNY JA TO TEN CO MA W TYTULE KROL DROBIU I JEST MODEM . mowie to duzymi literami by bylo wszystko jasne
Odpowiedz
← Karczma

zakochani , czyli to czego -> - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...