[GII] Ulubiona Gildia

Która?

Najemik->Łowca Smoków (48 głosów [45.71%])
Strażnik->Paladyn (27 głosów [25.71%])
Nowicjusz->Mag Ognia (30 głosów [28.57%])
wolę magów bo ŁS grałem 8razy , palem 1raz i magiem1raz , amag mi sie the best spodobał i już . i w ogóle , kto powiedział , że mag nie może nim zostanie magiem miec 90siły i 60% obu broni , a? właśnie . To duzo pn/ln schodzi , ale trudno , potem mag ze smoczą zgubą , jakimś dobrym łukiem / kuszą , dobre runy i WYMIATA
Odpowiedz
wole ŁS bo są samotnikami(chociarz ze polują w grypie) to są tacy klimatyczni i twardzi a nie to takie przydupasy hagena(paladyni)
Odpowiedz
Mag jest najlepszy, Ma runy, i fajnie wyglądające szaty, Fajnie jest nim zostawać, w klasztorze nic ci nie grozi, a pozatym ma runy, ktore zadają nawet 400 obrazen - dwa razy i po lowcy.
Fajne są efekty czarów i mozna duzo potworów wybić w 1 rozdziale (wybiłęm wszytskie orócz Pełzaczy i szkieletów itp.)
W pierwzszym rozdziale wybiłęm wszytskie cieniostwory i trolle, zdobyłęm smoczą zgubę.
A w trzecim, juz ze zniszczeniem ozywienca, wybiłem wszystkie potwory w Khorinis (wyspa)
Odpowiedz
widzicie co to znaczy dobre przedstawienie faktów ? właśnie tak ma mag - tylko musi mieć runy , a potem każdy wie ze ŁS wymięka - ŁS moze miec nawet 90 siły , a jak ma tylko sztylet nie pokona maga który ma choćby kulę ognia / piorun
Odpowiedz
magami się przechodzi w pożo paladynami tez ale ciągle uważam że to nadęte dupoki najlepiej farmą i zgadzam się ciągle z tymi co tak uważają :ph34r:
Odpowiedz
Nowicjusz mag bo ma najwięcej misji jak garamy tą gildią, no i jesteśmy sędziami i stróżami prawa
Odpowiedz
Wiecie skąd ściągnąć/zassać (niepotrzebne skreślić) cracka do Gothicka dwójki ?PL
Odpowiedz
heYka to mój 3 1 post na waszym forum
najbardziej lubie łowców smoków, najłatwiej się imi gra ;-)
Odpowiedz
Hmm...trochę stary topic, ale ok, lubię grać strażnikiem ,a potem Palladynem...powody czary i broń czego więcej...
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
moim zdaniem najlepszom gildiom magowie

Valen, wysil się czasem do czegoś więcej niż kilku wyrazów - Rincewind
Odpowiedz
W Pełni popieram twórce tematu tylko ten Sylvio i reszta no ale w końce są chłopcy do bicia. Najemnicy są najlepszą gildią według mnie a jako Łowca Smoków jest fajniej chwalic się tym tytułum niż paladynem czy arcymagiem.
Odpowiedz
Oczywiście, Najemnik -> Łowca Smoków!
Jest to w sumie najlepsza gildia, bowiem gwarantuje nam największą wolność, możemy się prać bez konsekwencji, i w ogóle jest fajnie!
Miło jest tesh wkopać parę szych z Khorinis...
Odpowiedz
Najemnik oczywiście bo...
Najtrudniej i najfajniej(czy ja sięnie powtarzam?). Poza tym dobrze trzymać siestaryuch kumpli z GD.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja jestem za Paladynami... mają jedyny statek na wyspie... i mogą dać nogę w każdej chwili w każdej chwili hehe... są najbardziej szanowanymi gośćmi w mieście a po za tym miło zobaczyć kolegów po fachu w Górniczej Dolinie... mają zbroje są ekstra...
Odpowiedz
Paladyni w g2 są zadufani w sobie, zuchwali i fałszywi, dlaczego przypisują sobie wszystkie zasługi bezimiennego ? Czy to jest chwalebne ? Tak maja statek i co z tego skoro go tracą , nie potrafią sobie poradzić ze smokami ani nawet z durnymi orkami, nie wspominając juz o bandytach, siedzą sobie w mieście na swoich świętych tyłkach i guzik robią. Paladyni najbardziej szanowani w mieście ? Chyba ci sie pomyliło coś, bo najbardziej szanowanymi postaciami są magowie ognia i wody, co zrobią paladyni magowi, który rząda wejścia na ich statek ? GUZIK. Co zrobią magowi, który rząda wejścia do górnego miasta oraz do przywódcy tych leniwych paladynów ? GUZIK. Wszyscy paladyni czuja lęk i szacunek do magów ognia. Jak to powiedział jeden paladyn w grze, sprzeciwić sie magowi ognia to sprzeciwić sie woli Innosa I moim zdaniem magowie to najfajniejsza gildia w grze. Grałam wszystkimi 3 gildiami i paladynami mi się grało najgorzej, to taka swoista mieszanka maga z łowcą smoków z czego nie wyszło nic dobrego bo paladyn zarówno kiepsko walczy jak i ma kiepskie czary (no może z wyjątkiem najlepszej paladyńskiej runy, którą sie znajduje w dworze irdorath), natomiast co sie tyczy łowcy smoków to tez mi sie super nim grało (kusza + miecz jednoręczny rox , ma najlepszy pancerz w grze oraz miecz z najsilniejszym atakiem (przynajmniej w g2 bo nie wiem jak jest w nocy kruka). Ale jak dla mnie najodpowiedniejsza kasta są magowie ognia
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Przyznam się że Twoje atuty chyba przesądzają cały temat:

Cytat

najbardziej szanowanymi postaciami są magowie ognia i wody, co zrobią paladyni magowi, który rząda wejścia na ich statek ? GUZIK


tylko nie wiem czy ten argument pokazuje strach czy szacunek??
Odpowiedz
Wiesz, myślę że ten argument pokazuje zarówno strach jak i szacunek, gdyż jedno nie wyklucza drugiego a wręcz przeciwnie Zagraj magiem ognia to zobaczysz
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Ostatnio zacząłem magiem ale mi się trochę znudziło jak doszedłem do 2 próby... i zacząłem w Morka... i tu też mam mały problem bo mam save z bloodmoona.. a nie mam na płycie dodatku i nie mam w co grać...
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiona Gildia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...