Bastion Poprawności

Zapraszam serdecznie wszystkich do gry przeglądarkowej tworzonej pod klimat fantasy
http://bastionpoprawnosci.boo.pl

potrzebujemy głównie graczy tworzących klimat.. cięzko o takich, a administracja postara się wprowadzic udogodnienia
Celem jest stowrzenie dwóch rywalizujących grup klimatycznej i nieklimatycznej, prowadzących osobne życie

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Dam ci dobrą radę na początek. Przede wszystkim logo. Znajdź czcionkę, która obsługuje polskie znaki. W tekście powitalnym - zdania zaczynamy dużą literą i polska czcionka też się gdzieś zawieruszyła. Jeżeli tego ci się nie chce zrobić, to daj sobie lepiej spokój.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Powiadasz, że poszukujecie graczy fabularnych. Z doświadczenia wiem, że na tego typu grach rejestruje się mnóstwo noobów, którzy w fabule rządzą się swoimi prawami, mają epickie postacie wywodzące się od smoków i potrafiące w zabić jednym czarem smoka. Nie miej nadziei, że ktoś naprawdę obeznany w klimacie zechce się w Twojej grze bawić, dopóki nie wyplewisz tego typu ludzi.

Przydałyby się jakieś przepisy zabraniające posiadać imię typu "JestemHardkorem", bo to zdecydowanie nie pomaga w tworzeniu klimatu.
Odpowiedz
Kress, toż to twoja życiowa szansa! Oni nie wiedzą, co trzeba zrobić, ty tak. Wniosek nasuwa się sam: idź tam i rozstaw ich po kątach, aż się nauczą...
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Nie, dzięki. Nie mam ochoty.



Wróćmy do tematu lepiej.

No, tak będzie lepiej. Ładny kolor.
Odpowiedz
wprowadziłem trochę poprawek, poza tym na tym forum strasznie cięzko mi się patrzy
polskie znaki już są !
w grze jest tak ze są fabularni vs mechaniczni klany pewnie tez będą tak tworzone by gracze fabularni mogli zabijac mechanicznych, wiec hardkory też sądobre
Odpowiedz
Ale to 'ś' w logu dalej straszy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nad logiem właśnie pracuje grafik



Zdanie rozpoczyna wielka litera.

[Dodano po 5 godzinach]

no i gotowe nowe logo
od dzis grafika bedzie ulegac zmianom, bo grafik się zajmie nią
pozatym doszły overliby i wiele tekstów autorkskich
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Bastion Poprawności - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...