Nasze zdjątka

Czarny ....BOŻE z kim ja się kłuciłem :lol: Dzieciak mniejsdzy od mojego młodszego brata , gdzie mu do piersi sięga :lol:
Odpowiedz
strasznie przypominasz mojego kuzyna tylko on jest dużo ...pulchniejszy czy puszysty jak kto woli gdy byś nie powiedzial ze z lask to bym pomyslal ze to on i ze troche schudł...
mam urodziny dość puzno więc zawsze jestem rok w tył moge wyglądać z twarzy duzo mlodziej jak dam zdjęcie na forum.więc nie myslcie ze jestem np wzrostu Czarnego bo mam 174
I jak wyslac na ten temat zdjęcie
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Dzisiaj moje urodzinki i normalnie takie zdjęcia sobie porobiłem że niemal, że dostałem zawału więc niedługo je tu dam ;] no i + moje miejsce pracy ;]
Odpowiedz
wszystkiego najlepszego daj zdjątko , tylko o ile aktualniejsz4e od tamtego ?
Odpowiedz
Okej... Długo sie na dym zastanawiałem ale jednak jestesmy prawie rodziną i muszę pokazać wam moje prawdziwe oblicze...



Tylko naprawdę ja kocham dzieci, a one wiecznie przedemną uciekają... Czy ja wyglądam na jakiegoś odstraszającego albo innego niż wszyscy??? :ph34r:
Odpowiedz
Och widze że jesteś niezwykle inteligentnym obcym
Inni obcy tylko śmigają po ścianach i zabijają wszystko co nie jest obcym
Odpowiedz
No, to ja mam 14 lat, 189cm wzrostu, i waże 73kg... Nie jestem zbyt szczupły
< zdjątka nie zamieszzcę, bo nie mam cyfrówki >
Odpowiedz
to sobie kup telefon z aparatem
mnie nie za bardzo się chciało wydawac pieniądze na sam aparat więc kupiłem przenośny dom (telefon kom.)
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Deus trzeba jeszcze predatora na forum
He He nawet wole predatory
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz


Black, Więc mówisz o Nim...
To jest mój odwieczny wróg i na tym forum nie będzie nigdy miejsca dla nas dwóch :angry: niedługo krew się poleje... [jak kto woli poprawniej to się poleje ale kwas ] Radzę Ci lepiej nie trzymaj Jego strony :angry:

:lol: :lol: :lol:
Odpowiedz
oh deus a z kąd wziąłes moje prawdziwe zdjęcie ahhhhhhhhhhhhhhhh wszystko się wydało
Odpowiedz

To jest mój odwieczny wróg i na tym forum nie będzie nigdy miejsca dla nas dwóch

Ty nie czujesz że rymujesz(?) ;p
Odpowiedz
nie obrazcie sie kosmici ale jestescie brzydsi niz moja przyszła tesciowa ktorej jeszcze nie znam na szczescie ale jesli to bedzie ta o której myślę to moze byc nawet fajna jak na tesciową
Odpowiedz
Hmmm ja mam swoje foty ale nie wiem jak je tu dać...Acha już wiem jutro będzie biło z tego forum bardzo jasne światło mojej pięnej twarzy
Odpowiedz
I oto ja! Michałek nie miałem zdjęcia bez kolorowych włosów...
Odpowiedz
Tharuśś Slicznie^^ Mój temat sie rozwija tralala A wracajac do Deuska<ślicznego boskiego Obcego :*> Racja racja Obcy beda rzadzic swiatem ale Królową jestem ja ja i jaaaa Mhyhyhy..niewierzycie spytajcie Vampirka Predatory zginą.. :angry:
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
Heh Selenka mzoesz nieco spusci balastu z sygnatury ??
Odpowiedz
Nie ponieważ niektorzy maja jeszcze dłuzsze <_< Poza tym ja moge miec takie..prawda Gamuśś prawdaa???:*
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
heh selenko selenko nie wiem cze czarowani i okręcanie sobie admina wokól palca jest zgodne z rególaminem forum

ja tez mam długą sygnatura ale niech mi nikt nie kaze zmniejszac bo mi sie podoba
Odpowiedz
← Karczma

Nasze zdjątka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...