[Gothic 3] Gothic 3 - interaktywna mapa


Na oficjalnym forum JoWooD dotyczącym Gothica 3 grupa fanów opublikowała interaktywną mapę do tej właśnie gry! Przedstawia ona trzy kraje na kontynencie (Myrtana, Varant, Nordmar), obszar ruin Al-Shedim oraz grobowce przodków. Można na niej znaleźć postacie NPC, zwierzęta, potwory, miejsca, rzeczy itp. Mapa jest przetłumaczona na kilka języków, ale niestety brak wśród nich naszego ojczystego. Zainteresowanych zapraszam do ściągnięcia -> KILK target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">KILK.

Spodobała ci się mapa? Śledź więc ten target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">ten wątek i wyglądaj nowości o niej.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Muszę przyznać, że mapka prezentuje się bardzo fajnie. Wniosek jeden - na fanów można liczyć zawsze, a na twórców gry już niekoniecznie
Odpowiedz
Buah! ta mapa była już w necie jakieś miesiąc temu widać, że news z gothic.phx.pl
A oto data dodania postu o tym na stronie projektu mapy interaktywnej Gothic 3 - 26-03-2007, 19:48
Odpowiedz
Zawsze możesz do nas kolego dołączyc i serwowac najświeższe newsy. Mogą byc nawet publikowane przed oficjalnym ich ogłoszeniem na stronach producentów.
Odpowiedz
No i co z tego? Ja o tej mapce dowiedziałem się dopiero tutaj.
Odpowiedz
O_O Się zagapiłem troszkę... Ale to nie zmienia faktu, że mapka ciekawa
Odpowiedz
Ja też dopiero tu , ale cóż, ja tu pracuję
Odpowiedz
Link nie działa
Odpowiedz
← Nowości

[Gothic 3] Gothic 3 - interaktywna mapa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...