Przyjaciele - Ci Z Forum I Ci Spoza

ja o Tobie Black myślałem w pkt "gwardzisci" w pkt a) a co do Czarnego - Panowie , taki spam zrobiliscie ze hej ! gorszego to ja i Fink byśmy przez 100lat nie zrobili ! nie wiem jak tak można ! musze az apelowac ! musze !
jak mowil Deus są "ludzie i ..." pewnie chodziło o ludziska ale juz nie wiem jak mozna kogos obrazac ala "lamer-debil" , "mrs czarn(a)y" (to nie za miło dla faceta <_<) . jesli chodzi o groźby : tak sie nie uczy resszty świata : Mimis zwalił IP badissssowi co mnie obraza na blogu moim i nic . jest jescze tego dziadowstwa wiecej . to nic nie da . se kompa odkupi czy cos . to ze jest młodszy niz my nie uprawnia Nas do wyzywania Go . zachowajmy honor i nie róbmy tego za plecami jak juz musicie bo nie wytrzymujecie to choc na gg czy czyms takim a nie tu ....
wec skonczta to ! Gamec powiedz cos ludzią bo potem ja słucham wykładów ala prof. Miodek , ze spamuje ; a reszta ??????????? i w ogóle ja łamie JEDEN (o ile łamie - bo ja NIE SPAMUJE) pkt regulaminu - a nie TRZY : nie wyzywaj , nie spamuj , nie gróź innym . tyle


ps. nie jesttem np. samarytanin , mahatma gandhi , kto tam chcecie , ale honor TRZA mieć <_<
Odpowiedz
Zapomniałem o Deusie , bo coś go nie było
No więc również Deusa
A ostatnio tekże nie wiem czemu ale Qurnika ,
Odpowiedz

Zapomniałem o Deusie , bo coś go nie było
No więc również Deusa
A ostatnio tekże nie wiem czemu ale Qurnika , 

Dzięki Patos Ja Ciebie chyba powinienem wymienic jako pierwszego na liście przyjaciół ze Strefy

Qurnik, ja naprawdę nie rozmuiem dlaczego Ty tak bronisz Czarnego... Ten człowiek według mnie należy do takich co nigdy nie mają dość, a ban w tym momencie jest rzeczą chyba najbardziej odpowiednią. [To jest moje zdanie i uważam, że Gamec postąpił jak najbardziej słusznie] Mam nadzieję, że teraz będzię trochę spokojniej na naszym forum. [oby, oby...,a jednak są dni, są chwile, są ludzie i debile... w tej chwili nie mam oczywiście narazie na myśli nikogo z forum, mówie to tak ogólnikowo, bo to jest niestety prawda]
Odpowiedz
Fakt - spam poszedł;p Ale gdzies trzeba było to napisac.
Qurnik zobacz na poprzedniej stronie kto kogo zaczął obrażać.
Ja nie wyzywam go za plecami, przeczytał to wszystko zanim został zbanowany. Poza tym to że jest młodszy nie upowaznia go do wyzywania i przekrecania innych nicków, no i do uznawania sie za "boga". (a tak btw: kto powiedzial ze jest młodszy?;p)

"Ten kto piórem walczy tego pióro musi skarcic" on zaczął wyzywac to my oddalismy. On zaczął spamować(napisał na patosa) to my również() On zacz... a nie, groźby JA zacząłem;)
Odpowiedz
Lordzie Patosie dzieki miło mi to szłyszeć jest młodszy od Ciebie Minias , wiem ale nie powiem ile masz lat . spokojnie . co do tego czemu Go bronię : nie wiem , ale nie widzę sensu znęcania się nad słabszym . to ytak jakby Gamec sie nad spamującymi , bezbronnymi (Fink i Ja - choc My nie spamujemy - My dajemy tylko nowe posty do dyskusji )
Odpowiedz
Sora ze tak pozno napisałem
P.S Czarny byłem pod innym nickiem

acha jeszcze jedno ... te osoby zblokowane czy jak to tak było ...rafi i Czarny
jak ktoś napisał czarny to pomyślałem że o mnie chodzi
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
skończmy temat Czarnego (ja bm mu dal JEDNĄ szansę , ost.) a co do przyjaciół powiedzcie blizej cos o tych spoza strefy nio , mówta
Odpowiedz

Vampire...od tego forum......wbiłeś mi nóż w plecy...kij w oko.....kotwice w plecy.....h*ja w dup...eee to już nie \"\"  No coś ty przecież ja na starej strefie szalałem od dawna DAWNAA , miałem 480 ileś postów i szefem adanosa z Satusem byłem \"\" I zawsze Ciebie pytałem jak się ogień robi w postach :lol:

Sorrki stary druchu, tak masz racje, wiesz tyle osób się przewinęla że pamięć zawodzi Tylko że tam nie bylismy tak zqumplowani jak teraz hehe, a że pomocny jestem to i poszło jak z górki B)


I owczywiście potepiąm tutaj zachowanie Czanego, to nie było ani miłe, ani mądre <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Karczma

Przyjaciele - Ci Z Forum I Ci Spoza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...