Przyjaciele - Ci Z Forum I Ci Spoza

chodzi o to kto jest : Twoim największym przyjacielem na forum (dowolna liczba) , kto z przyjaciół z forum zrobił dla Ciebie cokolwiek poza forum i kto jest Twoim przyjacielem który z forum nie ma zupełnie NIC wspólnego. no to ja zacznę :
a) z forum : Saturas (wiadomo ) , LA (nieraz to samo zdanie co ja) , bracia Pavel i Minias , Gamec (serio!) , Aga , Milten , Adi , gwardzisci (w tym Draxor i Blejd) ; wiem ze tego dużo , ale tak juz jest
b)Pavel , Adi , Aga , Saturas - Oni już wiedzą o czym mówię i każdy z którym gadałm
c)spoza forum - Niewiem222 , Chilo , Mateusz , Safo , Mimis (niby Mimis na forum jest , ale rzadko i NIC nie mówi ) - qmple ze szkoły
TYLE
Odpowiedz
Wszyscy którzy są na tym forum są moimi przyjaciółmi. Jednak najbardziej znam Gameca, Qurnika, Saturasa, Finkregha i Vampire Lorda(a zwłaszcza naszą małą wojenkę :-)) oraz ostatnio Miniasa. To samo będzie we wszystkich odpowiedziach oprócz 3. A co do 3 to chyba Ganzi na Vall.
Odpowiedz
Dobra nie będe krył że ciebie nie lubie Qurnnik :angry: :angry: :angry: :angry: (oczywiście żartuje jest z ciebie wpożo typ) Co do przyjaciół to wszystkich lubie i nawet bymbył skłonny wybaczyć rafiemu bo przecież grunt to przebaczać nie?

Ja wszystkich was lubię i szanuję więc życzę wam wszystkiego dobrego.
Odpowiedz
a)(forum) Qurnik, Milten, Saturas, Gamec, Finkregh, Vampire Lord, Selena, Blade, Deus, Lord_Patos(chyba wszyscy, ale nie jestem pewny;P pisze tak na szybko)

B)(internet - tych z forum juz drugi raz nie wymieniam) Destruktor, PA HAC, Wojass, SlashBeast, s@s@n, Thindil, Szarla, SaQuall, Pstynka, mistic_, ikari, Akati, yes2mike.

c)(real) Koola, Kundzia, Wiedźma;>, Kuczi, Marika, Damcio, Biały i to chyba wszyscy:)


JESLI KOGOŚ POMINALEM - SORRY, MOZE TO PRZEZ PRZYPADEK. PISALEM TO NA SZYBKO
Odpowiedz
Jako iż jestem w tym zacnym towarzystwie znaczy czas to mogę poweidzieć z kim najbardziej zawiązałem więzi przyjaźni

Saturas->No proste, od początku, wiele mi pomógł, mam nadzieję że i ja keidyś Ci pomogę, jesteś naprwdę wporzo

Gamec->Zawsze mnie męczy na GG Ale ogółnie spox gościu, tylko trochę nie słowny (MÓJ AVATAR!!!!!!!!!) Mimo to spox.

Milten->Nie miałem wielkiej okazji cię za dobrze poznać jednak dobrze Cię wspominam nasza wojna hehe, miło było Oraz sesja 1v1, na której dość dobrze sobie posypiałeś

Lord Patos->Znam go od tego forum, i nie żałuję, zawsze mu poamgam, i wzajemnie, wiem że mogę na nim polegać.

Minias-> No cóz CHakeŻe mogę powiedzieć? Sam wiesz, jest spoxik, zawsze znalazłeś czas aby mi pomóc czy to z forum czy z innymi rzeczami, a ja mam dobrą pamięć, jesteś spox

To chyba tyle, jeśli chodzi o tych których mam bardzo odbre zdanie, ogółnie nie mam tu na kogo narzekać, bo wszyscy są spoxik
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
a ja o mnie nikt nie pamięta
:lol: zartuje ja mam paru kumpli na forum :Cobr@ Chester no i Lubluz(ale on juz nie ma neta)więc nie pisze
a tak z forum to będzie... hhhm Draxor ...Qurnik....a dalej nie pamiętam
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
I ja lubie all.

PS Vampire o co Ci chodzi z tym avatarem?
Odpowiedz
To ja sie też wypowiem
Lord Patos - kiedyś go nie lubiłem, ale potem polubiłem
Qurnik - W porządku koleśm nawet umieścił mój button na blogu
Gamec - za to, że zrobił strefe, też słucham Mansona, ale lubie tylko jego muze
Lord Andre - w porzo ludź, mieliśmy grać w Diablo, ale nie wyszło
Więcej już mi sie nie chce wymieniać bo dużo by to zajęło
Odpowiedz
PS: heh pavel npo cóż to nie moja wina serrio załatw orginała to posiekamy

na forum lubie wszystkich np: qurnika , braci, adminow (gamus i blejdzik ) vampirka finkiego lorda NAMIETNOSC saturasa miltena franka nie no nie chce mi sie wymieniac wszystkich was lubie

a poza forum no to moze: BOCZO ( z mazur dobze ze on tu nie zaglada, specu banan zyleta tola no i moj misiek.
w szkole całą klase lubie spoks ludzie

Ten tekst jest satyra i nie ma na celu obrazenie nikogo
Odpowiedz
Ja lubie wszystkich \"\" Kocham wszystkich \"\"
Ale szczególnie lubie : Vampirka (tego no lorda nie ??)
Saturasa - łysy h*j ale spoko przyjaciel \"\"
Gameca - koleś fajny i po fachu (nieco muzycznym) a także zasięgający rady u Dr.Love \"\"
Finka - spamuje czasem ale to w gruncie rzeczy dobry chłopina \"\"
Lorda Andre - poprostu fajny koleś
wszystkich z bractwa
Miniasa - a bo tak mi się podoba \"\"
Pavla - to samo
Vatras - no bo tak. Ale lubie jego pytanka ze starej strefy - co?? gdzie?? jak??? kiedy ?? po co ??? nie kapuje??? nie kumam ?? po cholere??? :lol:
wogóle to całą pake starej strefy
Deusa - nowy fajny koleś
Miltena - nie mam już natchnienia żeby coś pisać \"\"
I całą reszte......


Vampire...od tego forum......wbiłeś mi nóż w plecy...kij w oko.....kotwice w plecy.....h*ja w dup...eee to już nie \"\" No coś ty przecież ja na starej strefie szalałem od dawna DAWNAA , miałem 480 ileś postów i szefem adanosa z Satusem byłem \"\" I zawsze Ciebie pytałem jak się ogień robi w postach :lol:
Odpowiedz
szefem adanosssa hahahahaha nie rozmieszaj mnie szefem to byl sati a ja prowadzilem jedną scieszke i takie kity to ty mozesz nowym sprrzedawac nie mi!! a tak po za tym to bleee mnie nikt nie lubi

a ja ze strefki to tak:
Sati: Naj ziom ze strefy kumpel z obozu i wogóle
Gamec- zawsze moge na niego liczyc chociaz nieraz
Fin: to jest tez spox ziom lubie go zawsze na tielku sypnol sie kasą i wóguile
Lord Andre: tez goscia strasznie lubie spox ziom z niego
Adi_PL- ten to jush wogóle naj naj naj nie licząc tych na górze

no i popatos nie dawaj takich kitów!!
Odpowiedz
First - nie popatos.
Second - Chcesz sie obrazac i wyzywać to idz na mesagery(komunikatory np.gg), bo juz mnie zaczynasz irytować. Rozumiem że może chciałes powiedziec ze wkręca kit itpitd, ale moze bys napisał poprawnie jego nick.

Jak szanujesz innych tak ciebie będą szanowac.
Odpowiedz
Ze starej strefy mówisz ... czyli ja tez ..no nareszcie przynajmniej jeden o mnie pomyslał B)
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
no ty tesz
a ja go nie obvrazalem tlko takie kity to se moze mojej baci gjeni wciskac!!
Odpowiedz
Czarny wkurzają mnie dzieciaki uważające sie za niewiadomo kogo :angry:
Odpowiedz
No i czarny - Jak pojawisz sie na jakiejś stronie undergroundu internetowego gdzie przebywam, to dostaniesz perfidnego bana. Nikt nie bedzie sie niańczył z jakimś lamerem-debilem. Nie będe sie hamował, bo robisz co ci sie podoba. Moderatorzy widzą twoje ip - szkoda ze ja go nie widze. "Fuck you" - post, który nalezy do nadętego śmiecia - a smieci do kosza. Jeszcze pare razy mi sie narazisz(i nie tylko mi) a dostaniesz taką lekcje ze nigdy wiecej nie wejdziesz mi (i nie tylko mi) w droge.

/Tak. to była groźba/
Odpowiedz
Chcę zauważyć szanowny panie Czarny, że na tym forum wkurzyłeś już dostatecznie dużo razo moich kumpli, mnie także wkurzyłeś i wiesz dobrze z czym. Niech ci się tak nie wydaje, że jesteś taki bezpieczny na swoim stołeczku po drugiej stronie, ja widze twój IP i jak będę tylko chciał mogę Ci odpowiednio zaszkodzić... Najbardziej mnie u Ciebie denerwuje te przechwalanie się i pisanie o tej twojej niby całej elicie na Strefie do której Ty rzekomo należysz, ehhh no żenada... Więc dobrze Ci radzę skończ utrudniać ludziom życie i ich prowokować po ręcze Ci że to naprawdę źle dla Ciebie się skończy... Druga sprawa to postaraj się choć trochę poprawnie pisać, bo robisz takie błędy, że głowa boli i czasem się ciężko rozczytać. To że masz 12 lat wcale nie usprawiedliwia Cię do takiego pisania.

Teraz wracają do tematu to prawdziwych przyjaciół to mam narazie w necie, jeszcze w realu to takich naprawdę wporzo to mam z dwóch i jedną kumpelę. W swojej klasie to nie mam nawet na kogo niestety liczyć. Jednak cieszę się, że Was mam [nie mówie teraz o wszystkich np. Czarny eh heh..., ale cuż... są ludzie i ... no ]
Odpowiedz
Mrs Czarn(a)y został zbanowany na wieki wiekow amen
Odpowiedz
mnie tam czarny też wkurzał. Głównie na thielu ale tutaj przesadził... A co do przyjaciół ze strefy to szczególnielubie: Gameca (chyba wszyscy go lubia), Draxora, Blejda, Vampka(ten jego avatar.... roztyły linux normalnie ). Wogule tu wszyscy są spox!!!!!
Odpowiedz
A ja teraz Wam powiem, że fajny jest też Chochlik (kategoria - net)
Odpowiedz
← Karczma

Przyjaciele - Ci Z Forum I Ci Spoza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...