[TESIII] Ciężko czy łatwo?

słyszałem o tej grze i wałsnie chce w nią grac ale mam pytanie ciazka ta gra czy taka łatwiejsza...
to wszystko zalezy od Twoich umiejętnosci , ja sie mile zaskoczylem , bo choc sie dziwnie czulem , bo to nie podobne jak dla mnie do gothica , średnie
jeśli chodzi Ci też o przemieszczanie się lub robienie misji to jest ciężko z powodu ogromnej przestrzeni
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Dla mnie ta gra jest trudna bo gram na max trudność wtedy mamy problemy choćby ze szczurem czy pendrakiem, ale jak walczymy z np szkieletem to trzeba mieć przynajmniej 20 poziom ale na szczęście mamy kilka poziomów trudności więc każdy może w to zagrać.
Na początku ustaw poziom trudności na najniższy i zmień na -25 gdy kupisz (bądź znajdziesz - polecam Pelegiad ) jakieś wyposażenie. Jeśli chcesz nabijać poziomy walki daną bronią ustaw poziom trudności na maxa - przeciwnicy mają dwa razy więcej życia i trzeba się dwa razy więcej namachać żeby ich zabić zdobywając przy tym dwa razy więcej umiejętności. Gdy trenujesz takie umiejętności jak pancerz czy tarcza to daj na minimum - tym razem to wrogowie muszą się dwa razy więcej namachać . Ogólnie gra łatwa (choć przyjemna nie koniecznie, szczególnie jeśli ktoś nie lubi dłuuuugich wędrówek).

Użytkownik Draxor dnia Sep 10 2004, 08:37 PM napisał

Na początku ustaw poziom trudności na najniższy i zmień na -25 gdy kupisz (bądź znajdziesz - polecam Pelegiad ) jakieś wyposażenie. Jeśli chcesz nabijać poziomy walki daną bronią ustaw poziom trudności na maxa - przeciwnicy mają dwa razy więcej życia i trzeba się dwa razy więcej namachać żeby ich zabić zdobywając przy tym dwa razy więcej umiejętności. Gdy trenujesz takie umiejętności jak pancerz czy tarcza to daj na minimum - tym razem to wrogowie muszą się dwa razy więcej namachać . Ogólnie gra łatwa (choć przyjemna nie koniecznie, szczególnie jeśli ktoś nie lubi dłuuuugich wędrówek).

Nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie
Moim zdaniem nie warto zmieniać poziomu trudności nastawić należy na max trudność i mieć z tego największą satysfakcję.
Tja, fajna max satysfakcja jak cię przy wyjściu ze Scyda Neen dorwie jakieś cudactwo... Zresztą to tylko propozycja ustawień trudności dla poszczególnych operacji (a opcji jest wiele Saturasie ). Też miałem ustawiony najwyższy, ale przy treningu "specjalnie" dla zbroi ustawiałem na minimum.. TYLKO wtedy panie Saturas, tylko
na hardzie to najlepiej zaopatrzyc sie na miejscu , w seyda neen ale w nic drogiego ; isc i rozwlaic tych bandytów w jaskini (o ile umiemy bo jak jnie umiemy to nie) i uwolnic niewolników ; isc do caldery - cały czas unikac walki - i tam w zamku jest za free zbroja bodaj cesarska brak tylko jednej rekwaicy ktorą sie kupuje w seyda neen chyba albo zbroja stalowa nie pamietam tam tez mamy od razu miecz w jednej ze skrzyń o ile pamietam potem chyba tez tam na wyrku lezy tarcza cesarstwa ew. w gnisis (gram neidługo w morka ) i idziemy do gnisis bo na drodze jest npc o imku bodaj penneni / pennenie i jak ją zabijamy zamiast ją eskortowac mamy buty +200 szybkosci i na start dobre wyposażenie
No to masz taką przewagę, że grasz aktualnie. Ja tam przechodziłem jakiś czas temu... A buty... Zauważ jakie mają działanie (bo zapewne chodzi o BUTY OŚLEPIAJĄCEJ SZYBKOŚCI ).
tak , ale u mnie nie ma takiego działania . RAZ było , ale restart kompa i juz nie ma SERIO

Użytkownik Qurnik dnia Sep 12 2004, 06:58 PM napisał

tak , ale u mnie nie ma takiego działania . RAZ było , ale restart kompa i juz nie ma SERIO

bo pewnie masz wgranego bloda i tribunala wtedy nie ma efektu oślepiania lub masz pancerz ze skóry hircyna lub jesteś bretonem bez znakiu czeladnika
Ja zaczynam z poziomem 0, potem co level podnoszę o 10, i na 10-yum levelu mam 100 Gry na początku z +100 to samobójstwo, giniesz co chwilkę <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
właśnie . a gram mrocznym elfem , moj znak - wojownik (bo gram od nowa) , mam triba i blooda ; a pancerz mrocznego bractwa + te butki + tarcza stalowa wiec moze dlatego

Użytkownik Qurnik dnia Sep 13 2004, 06:28 PM napisał

właśnie . a gram mrocznym elfem , moj znak - wojownik (bo gram od nowa) , mam triba i blooda ; a pancerz mrocznego bractwa + te butki + tarcza stalowa wiec moze dlatego

zanim zacznesz powarzną grę to mam 2 rady:
1. Wykasuj morrowinda i wgraj wszystkoo oprócz bloda.
2. jak wygrasz tribunala wgraj blooda - unikniesz wtedy bugów np z niemożnościąwygrania tribunala (np. Nie da się rozwalić ściany, wysówać mostu w mieście sotha sila.
Gra jest dość łatwa, jeśli znasz podstawowe zasady przeżycia. Ja sam, grając po raz pierwszy, ledwie mogłem przeżyć (2 szczury mnie zabijały!), a teraz idzie gładko. Nie zapuszczam się do grobowców, skupiam na głównym wątku. I, powiem szczerze, radzę sobie nawet bez kradzieży przedmiotów. Każdy wie, jak to jest- na początku nawet 100 smoków to jest coś, pod koniec więcej wydawałem na zaliczenie questa, niż otrzymywałem w nagrodę- po prostu chciałem awansować w tej, czy innej gildii...
Ja się razcej nie skupiałem na wątku głównym. Zanim zacząłem pracę w Ostrzach już miałem w Legionie rangę bohatera. Kończąc grę (czyt. zabijając Dagoth Ura, bo gra jak taka jest praktycznie nie do przejścia) byłem Rycerzem Cesarskiego Smoka, Patrairchą, Szefem Gildii Wojowników, Arcymagiem, Arcymistrzem Redoran... Tylko do Gildii Złodzieji nie chcieli mnie przyjąć
Dobra wszytsko zalezy od ustanionego poziomu trudnosci no i od postaci zamykam
← The Elder Scrolls
Wczytywanie...