[NWN1] Ulubiona zdolność / atut

Jaki jest wasz ulubiony atut czy umiejętność i dla czego

Mój:
Atut: Smocza postać - mogęsię zamieniać w 3 smoki ziejące ogniem ;p
Umiejętność: koncentracja dzięki czemu mogę rzucać bez ryzyka nieudanego zaklęcia podczas walki.
Odpowiedz
Umiejętności: tworzenie broni/pancerza. Ciekawa zdolność (tylko składniki trzeba zdobyć ). Zresztą wszystko zależy od klasy naszej postaci...
Odpowiedz

Użytkownik Draxor dnia Sep 10 2004, 08:25 PM napisał

Atut: tworzenie broni/pancerza. Ciekawa zdolność (tylko składniki trzeba zdobyć ). Umiejętność: zależy od klasy. Co innego przyda się bardowi, co innego wojownikowi czy złodziejowi.

z tego co wiem tworzenie pancerza nie jest atutem a umiejętnością ;p
Odpowiedz
Hehe... Sorry, była pomyłka . No i nie zapominajmy o wszelkich atutach związanych z zaklęciami, które może nie są widowiskowe ale za to niezmiernie przydatne (atuty, nie zaklęcia ).
Odpowiedz
Trudno powiedzieć, sporo ich jest

Umiejętność->Upadek czy jakoś tak, Dysciplina też się przydaje np. podczas walk ze smokami

Atut? Nie wiem...może..eee...yyy...Nie wiem, wszystkie któe mam są bardzo przydatne
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz

Użytkownik Vampire Lord dnia Sep 13 2004, 08:24 AM napisał

Trudno powiedzieć, sporo ich jest

Umiejętność->Upadek czy jakoś tak, Dysciplina też się przydaje np. podczas walk ze smokami

Atut? Nie wiem...może..eee...yyy...Nie wiem, wszystkie któe mam są bardzo przydatne

no to podaj ten co daje największy zysk
Odpowiedz
Zysk? Hmm, może samo bycie Epicką Postacią EPickie posługiwanie się bronią? No a dla mnicha to Sowia Mądrość 10
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Ulubiona zdolność / atut - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...