PARADA KOKSÓW

Uber Tró Wyznykiwacz poległ, ale jego przyjaciele żyją!
Otóż, z otchłani demonicznej fabryki Lays'ów przybywają Nowe Też Bardzo Fajne Lay'sy Serowe, wierząc, iż ich moc wbijania się w dziąsła i mnożenia się poprzez kupony zagwarantuje im zwycięstwo. Znalazły one schronienie w Biedronce...
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Walka KOTA NIE OGARNIAJĄCEGO TEJ WIELKIEJ KUWETY z Uber TrÓ Wyznykiwaczem Cienia wzbudziła prawdziwe zawirowania mocy. Podstęp użyty przez KOTA by wywabić Wyznykiwacza był fortelem tak skutecznym, iż PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU natychmiast przeniósł się na terytorium wielkiej kuwety. Zaczekał na KOTA zmęczonego walką z Wyznykiwaczem. Zaatakował go swymi cytoplazmatycznymi mackami, lecz zwinność oraz miauczenie pozwoliły KOTU unikać ataków. Pojedynek przeciągał się. Tuż przed zmierzchem PLUGAWY WIRUSOID wpadł na pomysł. Zaraził KOTA katarem i poczekał, na nadejście nocy. Dojmujący chłód wielkiej pustynnej kuwety połączony z kocim katarem doprowadził KOTA NIE OGARNIAJĄCEGO TEJ WIELKIEJ KUWETY do śmierci, PLUGAWEGO WIRUSOIDA zaś do kolejnego zwycięstwa.

D A N Y !!! Twój KOKS oddalił się na swoją ścieżkę. To starcie przegrał. Być może w którymś z ośmiu kolejnych żyć...

Żywi:
1. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
Odpowiedz
Jako, że PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU w ostatnich walkach wykazał się wielkim sprytem, SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY pojął, że jego nosiciele na pewno posiadają spory intelekt. Zaczaił się zatem przy kuwecie KOTA NIE OGARNIAJĄCEGO TEJ WIELKIEJ KUWETY i kiedy tylko PLUGAWY WIRUSOID zwyciężył swoją walkę i wskoczył do ciała nosiciela (niestety, MOL nie skojarzył, w którego dokładnie), SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY przystąpił do akcji, zmieniając cały otaczający go intelekt w złoto. Złoto, dużo cięższe od intelektu, natychmiast zaczęło opadać, masakrując ludzkie wnętrzności, przy okazji niszcząc PLUGAWEGO WIRUSOIDA GŁUPOTY I KATARU.

Wiktul, w chwili śmierci, twój wirusoid spoczywa pod złotym nagrobkiem, spod którego nigdy się nie wyczołga. Nie obrażaj się na mnie, taka jest wojna!

Żywi:
1. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Musze przyznać jak najszczerzej, że byłem ciekaw kto pierwszy na to wpadnie Świetnie się nam ten absurdalizm rozwija
Odpowiedz
Serowe Lay'sy były sprytne, długo czekały na swą ofiarę, udając zwykłą, porzuconą paczkę Lay'sów. Leżały spokojnie, czekając aż jakiś głupiec zapuści się na Wielką Kuwetę. Gdy nagle, wyczuła...złoto.
Chęć posiadania złota była zbyt silna, paczka Lay'sów lecąc z wiatrem dotarły wreszcie do Mola. Zasypały go kupnami, tysiącami kuponów. Po chwili każdy z nich zamienił się w małe chipsy Cebulowe. MOL SEMANTYCZNYzostał pogrzebany na pustyni, w stosie folii i krojonych ziemniaków. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAY"SY SEROWE zaśmiały się złowieszczo...

Przykro mi Rang, twój kos uległ potędze Też Bardzo Fajności!

Żywi: NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAY'SY SEROWE

Martwi: UBER TRÓ WYZNYKIWACZ CIENIA

Zabici: ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTROMONOLOG HUE'H, SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Nie zrażając się ponoszonymi raz za razem porażkami, znajduję w sklepie z markową odzieżą ROZWIĄZŁEGO NINJA Z ARAFATĄ, półboga sztuk walki i mistrza ciosów poniżej pasa. NINJA Z ARAFATĄ potrafi używać mydła w charakterze shurikenu oraz wznosić nietrwałe konstrukcje z kapsli po piwie i puszek. Chowa się za własnym cieniem.

Żywi:
1. ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ

Martwi:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTRONOMOLOG HUEH

Zabici:
nadal ani jednego, dajcie pograć
Odpowiedz
Po kilku spektakularnych sukcesach i epickich pojedynkach, powołuję awatara grozy, atronacha strachu, żywiołaka przerażenia i koszmara koszmarów - NIEISTNIEJĄCEGO NIEMATERIALNEGO NIEWIDZIALNEGO NIEBĘDĄCEGO NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMONA NIEBYTU !!! Posiada on niewypowiedzianie straszliwe zdolności: 1. Robienia niczego 2. Antyrobienia wszystkiego. Nie ukrywa się on gdziekolwiek, choć bywa czasami nigdzie.

Drżyjcie... Albo i nie... Teraz już i tak WSZYSTKO jedno...

Żywi:
1. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
Odpowiedz
Przechodziłem dziś koło kaszlącego gruźlika. Wykasłał coś na chodnik i zostawił. Miało taki smutny wzrok, że musiałem to przygarnąć. Tak wszedłem w posiadanie ŻAŁOSNEGO GRUŹLICZEGO PĘCHERZYKA PŁUCNEGO, który wspiera moją drużynę swoimi nadzwyczajnymi umiejętnościami "głębokiego wdechu" i "panierowania kotletów". PĘCHERZYK, po rozejrzeniu się po moim pokoju, postanowił schować się w jednostce centralnej komputera, gdzie kamufluje się, naśladując dźwięk wentylatorka.

Żywi:
1. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
2. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE nie próżnowały, już wybierając kolejną ofiarę. Szukały i szukały właściciela Najgłębszego pępka po tej stronie Bałtyku i perfidnie wbiły mu się w dziąsła. Ofiara była tak przerażona i wstrząśnięta, że powypadały jej wszystkie włosy, włącznie ze szczecinką z pępka. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW stracił ochronę i został zabity przez bałtyckie glony.

Twój koks został pożarty, Rang!

ŻYWI: NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE

MARTWI: UBER TRÓ WYZNYKIWACZ CIENIA

ZABICI: ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTRONOMOLOG HUE'H, SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
Stagnacja taka, że chyba nikt mi nie poczyta za złe jeśli nie odczekam tego jednego posta i trochę podkręcę atmosferę

NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU zaintrygowany śmiechem NOWYCH TEŻ BARDZO FAJNYCH LAYS'ÓW SEROWYCH (nie)przybył z przestrzeni (nie)bytu i zaatakował je, gdy rechocąc ochryple piekły się na plaży. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU antyzrobił LAYS'Y doprowadzając je do stanu przedchipsowego, w którym stały się bezrozumnymi, nieświadomymi i nieszkodliwymi dla nikogo ziemniakami.

M I R I D I U S !!! Popatrz - chipsy WYSZŁY.

Żywi:
1. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
Odpowiedz
Niech wam będzie. xD

Podczas ostatniej sprzeczki ze znajomym w odpowiedzi na jeden z niebywale elokwentnych argumentów usłyszałem "twoja stara".
Tak oto pozyskałem TWOJĄ STARĄ, stara jak to zazwyczaj, potrafi przewijać pasek w tvn 24 i prowadzić pociąg telexpresu a jako że jest tworem epickim do granic możliwości potrafi też niekiedy uprać coś w rzece. Schronienie znalazła w kuchni.

Żywi:
TWOJA STARA

Martwi:
-

Zabici:
-
Odpowiedz
ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY przystępuje do ataku na NIEISTNIEJĄCEGO NIEMATERIALNEGO NIEWIDZIALNEGO NIEBĘDĄCEGO NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMONA NIEBYTU. Aby móc skutecznie z nim walczyć, PĘCHERZYK PŁUCNY musiał opracować plan, dzięki któremu ściągnie DEMONA do "TU I TERAZ". W tym celu wykorzystał swoją zdolność i zaczął panierować kotlety, a potem je usmażył. Zapach jedzonka sprawił, że DEMON objawił się. Wtedy PĘCHERZYK przystąpił do fazy drugiej. Dzięki swej zdolności głębokiego wdechu, tak się nadął, że dla DEMONA nie starczyło już miejsca i został rozsmarowany na ścianach kontinuum.

WIKTUL, dopiero teraz twój koks naprawdę nic nie robi.

Żywi:
1. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW


Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Piękne, piękne, doskonałe. Uśmiałem się nieziemsko
Odpowiedz
Z dobroci serca postanowiłem kupić coś ładnego małoletniej kuzynce na dzień dziecka; natychmiast jednak zaniechałem tego zamiaru, gdy, poszukując prezentu, znalazłem na supermarketowej półce wspaniały gadżet, przeznaczony jednak dla mnie - KOKSA, którego poszukiwałem od wieków. PRASTARE ZŁO W SPRAYU potrafi zalewać świat falą ciemności i plugastwa oraz śmiać się długo, strasznie i złowrogo. PRASTARE ZŁO W SPRAYU, wybuchając takim właśnie śmiechem, ukrywa się w jakimś mieście zła i zepsucia, jednym z tych, których nie sposób znaleźć na mapie.

Żywi:
1. ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
2. PRASTARE ZŁO W SPRAYU

Martwi:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTRONOMOLOG HUEH

Zabici:
Odpowiedz
Otchłanie Klawiatury Mirka powołały do życia nowego, przerażającego wojownika. Oto pod SHIFTEM zaszył się STRASZLIWY KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA, ze zdolnościami do rozsiewania okrutnej woni kabanosa sprzed miesiąca i wiecznego potępiania.
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
W plugawej lubieżności swego bezecnego umysłu stwarzam i wysyłam na Was i Wasze koksy NIEMAL NIEŚMIERTELNEGO PRAWIE WSZECHMOCNEGO SUPERNIEPRAWDOPODOBA. Posiada on zdolności: 1 - robienia wszystkiego tak, że "Ło Boże!"; 2 - wykonywania takich rzeczy, że "O mamo!". Ukrywa się w miejscu tak nieprawdopodobnym, że nikomu z Was nie przyszłoby ono do głowy.

Aż strach pomyśleć, co może robić jego stara....

Żywi:
1. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
Odpowiedz
Poprzez odprawienie rytuału tak tajemnego, że nawet ja, chociaż go wymyśliłem, nie wiem o nim niczego, wezwałem z innego wymiaru (XXXL) POŻERACZA WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO! POŻERACZ posiada niemożliwe do przecenienia moce "obliczenia spożytych kalorii" i "smarkania w kimono". Swoją nową ostoję, POŻERACZ znajduje w supermarkecie, w koszu z przecenioną odzieżą, po którą komukolwiek wstyd sięgnąć.

Żywi:
1. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
2. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW


Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
TWOJA STARA wyłoniła się z kuchni i rozejrzała uważnie, po czym skierowała się do pociągu. Jak dobrze że któryś z prezentrów teleexpresu znów zostawił kluczyki w stacyjce, ruszyła.
Jakiś czas później wiele kilometrów dalej pewien ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ potrącony został przez rozpędzoną lokomotywę.
Stara natomiast wróciła do kuchni.

Żywi:
TWOJA STARA

Martwi:
-

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
Odpowiedz
A KABANOS nie próżnował. Kiedy tylko TWOJA STARA znalazła się w kuchni, poczuła okrutną woń kabanosa sprzed miesiąca. Natychmiast poczęła się rozglądać za źródłem smrodu. Nagle TWOJA STARA wbiegła do sypialni, doskoczyła do klawiatury i uniosła shifta. Ostatnią rzeczą, jaką ujrzała, był STRASZLIWY KABANOS, który potępił ją na wieki... Załamana STARA została emo, zaszyła się w kącie i pocięła żyletkami.

Buka, przykro mi...TWOJA STARA nie jest już wśród nas.

ŻYWI:

STRASZLIWY KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA

MARTWI:

Uber Tró Wyznykiwacz Cienia
Nowe też bardzo fajne Lays'y serowe

ZABICI:

ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTRONOMOLOG HUE'H,
SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY,
STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
TWOJA STARA
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz
PRASTERE ZŁO W SPRAYU, po latach cierpliwego, samotnego i nieskończonego oczekiwania w ciemnościach uznało, że czas, aby w sercach śmiertelników wreszcie rozpanoszyła się trwoga i rozpacz. Jaką swą pierwszą ofiarę KOKS ten wybrał coś żałosnego, ażeby pokazać swym wrogom, że... eee.... No, mniejsza już z tym, dlaczego wybór PRASTAREGO ZŁA W SPRAYU padł na ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY. Jednostka centralna to słabe schronienie, kiedy ma się do czynienia z wrogiem takim, jak mój KOKS. Fala ciemności i plugastwa zalała pokój, zaś przerażony PĘCHERZYK PŁUCNY opuścił kryjówkę, chcąc zapalić światło. To zaś było jego zgubą. Szkoda gadać, Rang, co stało się z Twoim podopiecznym później.

Żywi:
1. PRASTARE ZŁO W SPRAYU

Martwi:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTRONOMOLOG HUEH
3. ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ

Zabici:
1. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

PARADA KOKSÓW - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...