[NWN2:MZ] Jeden z wielu - jak go leczyć?

Mam w drużynie jednego z wielu. Nie do końca wiem, jak go leczyć. Czy jedyna metoda to "torby uzdrowiciela"? Czy można na nim użyć jakichś zaklęć itp.? Bo jako gann próbowałam rzucać na niego "leczenie krytycznych ran", ale okazało się, że nie mogłam... A jak mu kazałam wypić, to go zabiłam
(sam zadał sobie obrażenia z energii pozytywnej). Nigdy wcześniej nie miałam go w drużynie, więc nie wiem...

BARDZO PROSZĘ O POMOC
Odpowiedz
To nieumarły, trzeba go leczyć odwrotnie jak żywych, czyli zadawanie ran jak mniemam. Normalne czary leczące zadają nieumarłym obrażenia.
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik szepcik dnia środa, 13 maja 2009, 20:50 napisał

Mam w drużynie jednego z wielu. Nie do końca wiem, jak go leczyć. Czy jedyna metoda to "torby uzdrowiciela"? Czy można na nim użyć jakichś zaklęć itp.? Bo jako gann próbowałam rzucać na niego "leczenie krytycznych ran", ale okazało się, że nie mogłam... A jak mu kazałam wypić, to go zabiłam
(sam zadał sobie obrażenia z energii pozytywnej). Nigdy wcześniej nie miałam go w drużynie, więc nie wiem...

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Leczenie czarami leczącymi nie działa. Nie można stosować leczenia ran czy uzdrawiania. Rzuć na niego regenerację lub kokon odnowy (Gann ma to zaklęcie na 5 poziomie o ile pamiętam). W razie użycia wskrzeszenia odradza się z pełnią punktów życia, podobnie jak każda inna postać.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jeden z wielu - jak go leczyć? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...