[Diablo] [Diablo II] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Diablo II"!

Pan Terroru został uwięziony, a mężny bohater poświęcił swoje życie, by stać się jego strażnikiem. Jednakże nie był wystarczająco silny, aby przeciwstawić się piekielnym siłom. Stał się Mrocznym Wędrowcem, który podąża na wschód, śladami braci Diablo, pozostawiając po sobie wyłącznie zgliszcza i szkaradne monstra. Czy znajdzie się heros, który podąży za potępionym i zniszczy zło w zarodku, czy też piekielna trójca znów połączy swoje siły i nastanie epoka zniszczenia, nienawiści i terroru?... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
"Co prawda znalazłem kilka błędów w tym „szlagierze”, lecz większość z nich poprawia rozszerzenie Pan Zniszczenia. Wciąż jest to typowy „hack and slash”, chociaż można czasem poczuć fabułę. Pomimo skandalicznej grafiki, w grze istniej coś, co przyciąga rzesze ludzi. Może masa piekielnych istot, bohater ratujący świat i postać samego Diablo to przepis na murowany hit? Może, jednak od błędów nawet sama piekielna trójca się nie uchroni..."

Poczuć fabułę??? Ciekawe gdzie??? Jest to typowa rąbanka, Grafika była już dość słaba w momencie wydania gry. Filmy fakt są fenomenalne!!(jak na tamte czasy), Największym atutem gry jest Battle.net i nieustanne wspieranie gry przez Blizzard!! Coś w tej grze jednak jest skoro ludzie do tej pory w nią grają, ja jednak jej fenomenu nie rozumiem..... Ja bym dał nie więcej jak 6/10 bo filmy i battle to jednak dla mnie za mało. Ale chciałbym zobaczyć prawdziwego RPG-a w świecie Diablo!
Odpowiedz
To jak komu się podoba fabuła, jest kwestię indywidualną. W moim wypadku właśnie fabuła, a dokładniej klimat, był tym, co zachwyciło mnie w tej grze. Nigdy wcześniej ani nigdy później żaden H&S, a także niewiele RPG, spodobało mi się pod tym kątem w takim stopniu.
Genialne filmy - owszem, jak najbardziej, nawet dziś oglądam je z przyjemnością i sentymentem.
Słaba grafika - nie zgodzę się, a już na pewno nie z tym, że była słaba w dniu premiery.
Odpowiedz
Wiktul- klimatu tej grze nie można odmówić!!! Ale co zachwyciło cię w fabule?? Idź zabij stworka bo jest zły.I tak dalej. Co w tym jest zachwycającego?
Odpowiedz
Mówiąc o fabule mam na myśli scenariusz. Jeśli natomiast masz na myśli zalety gameplayu, tudzież ich brak - powalająca ilość przedmiotów, świetna zabawa ze słowami runicznymi, pełno umiejętności, unikatów, zestawów, ogromne zróżnicowanie przeciwników, fakt, iż praktycznie niemożliwe jest stworzenie dwóch identycznych postaci, BNet, z którym przez długie lata w kwestii multiplayera nie mógł się równać nikt. A że chodzi o bieganie i zabijanie potworów? Jasne, że o to chodzi, ale jeśli nie lubisz Hack"n"Slashy, to normalne, że Ci to nie przypadnie. Ja też nie lubię Hack'n"Slashy, ale ten jest przez wszystkie wymienione wyżej (i jeszcze kilka innych) powodów lepszy od wszystkich innych. Na tej samej zasadzie możesz powiedzieć, że wszystkie FPP na świecie to tylko "bieganie i strzelanie" i co w tym zachwycającego?
Odpowiedz
Jak mogłeś dać do minusów grafikę? Przecież jest bardzo dobra.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Diablo II] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...