[Diablo] [Diablo II] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją gry "Diablo II"!

Diablo II jest jednym z tytułów, do których gracze z całego świata chętnie wracają, pomimo wielu lat, jakie upłynęły od dnia premiery. W czym tkwi sekret długowieczności tej produkcji? Przede wszystkim w niespotykanej grywalności i bardzo udanym trybie multiplayer. Na osławionym Battlenecie do dziś możemy spotkać rzesze fanów, którzy ciągle nie mają dość zabijania tysięcy potworów i szukania wartościowych przedmiotów. Blizzard wydał pokaźną liczbę poprawek, aby gra była ciekawsza, lepiej zbalansowana i dawała jeszcze więcej frajdy. Wokół produkcji utworzyła się ogromna społeczność graczy, a tytuł wywołał niemałe poruszenie na rynku gier. Diablo II, podobnie jak pierwsza część, wyznaczyło standardy i stanowiło źródło inspiracji dla setek gier. Pomimo pojawienia się wielu hack’n’slashy na przestrzeni ostatnich lat, lider pozostał ten sam. Żadna inna gra tego gatunku nawet nie zbliżyła się do arcydzieła ludzi z Blizzard Entertainment. Owszem, powstało wiele ciekawych tytułów, ale wszystkie zostały zepchnięte na drugi plan.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Tak sobie z nudów przeglądam stare recenzje i patrząc na zawarty tu przez Ciebie minus "szybko nudzący się tryb single", myślę - cholera, to już 11 lat jak gram na singlu i jeszcze nie miałem przerwy dłuższej, niż półroczna. Chyba jednak nie tak szybko
Odpowiedz
Szczerze mówiąc ja też spędziłem przy tym singlu dobrych kilka lat, więc coś w tym jest Mimo wszystko po n-tym przejściu tej samej kampanii, która znamy już na pamięć, cała rozgrywka wydaję się być dosyć monotonna. W zasadzie problem tkwi w tym, że na dłuższą metę granie w singlu nie ma szans w porównaniu z rewelacyjnym trybem multi, który został tutaj wykonany niemal wzorcowo.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

[Diablo II] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...