ile macie lat??

Oj Minias ja brutalna? Ależ ssskąd heheheh.Ja nie z  tego pokolenia.To z 1990 to taak ale ja nii B) hehehe
Ps.Pavel młodszy bracie, to nie był bynajmniej zamach na twą fryzurę  (a na ciebie-Pomyślała )

Ostanio dużo tych zamachów
Odpowiedz
Nom, np. na nasz ukochany LSM w Poznaniu na zlocie chcieli jakims białym proszkiem potraktować... a jeszcze żyjemy
Odpowiedz
Może to był proszek na pchły, dobrze ze uciekłeś
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz

A ja konczylem 15 uno roczek. Hehe najstarszy jestem

ej no weź mnie nie nabieraj ja myślałem ze masz 3014 lat czy tam 3012 lat jak to można odpowiedzieć Bastili w kotorze

JA mam 15 lat. no bo 10 wzrześnie obchodze 16 urodziny no i 10 dzień w nowej szkole
Odpowiedz
heh 10 wrzesnia to i ja 10 dzien w nowej szkole bede swietowac

masz racje san moze sie cos wylac ia marnowac bozych darów nie mozna
i prosze nie bij pavla bo gwiazdy futbolu muszą miec idealną fryzurę (żart) patrzcie na Bechama
Odpowiedz
Teraz się odezwie najstarszy . NIe chce mi się pisać cyframi, bo by było dużo do pisania więc napisze że jestem rówieśnikiem Qurnika.
Odpowiedz
no to teeraz was zaszokuje ja mam tylko 12 lat!! hahaha i co lyso wam!! od niektórych na strefie jestm huu przezyem jush 4 zminy serwa strefy wiminiam
1.Members
2.Chost (zeczeło sie najgorsze lata syrefy)
3.Gams
4.gamepress

no i co takim winikiem mogą sie pochwalic tylko najwieksze ziomy czyli gamec(tudne zeby nie admin:)vampirek ,sati, vatras milten, smoczek, no chyba bldne jeszce ale nie wiem nie pamietam
Odpowiedz
To chyba temat ile macie lat, a nie ile jesteście na strefie. Po co sie chwalisz, że jesteś od nas dłużej? Że należysz do tzw. 'elity'? Żeby pokazać że jesteś wyższy, ważniejszy od nas? ;/
Odpowiedz
Nie chwale sie i nie uwazam sie od was lepszy jestem mlodszy wiec chyba odwrotnie a zreszta npislem ile mam lat a jak jestes slepy to mam [size=14]12[/size] lat
Odpowiedz
Nigdzie nie napisałem, że nie napisałeś ile masz lat czy coś w tym stylu. Sam chyba jesteś ślepy, bo wrzucasz ludzią słowa, których nie powiedzieli. ;-/
Odpowiedz
napisales

Cytat

To chyba temat ile macie lat


wieć potraktowalem to tak jak nyc nie iwdzil tego a przy okazi napisalem tamto!!
Odpowiedz
tzn. a ja konczylem PIETNASTEGO UNO (po wlosku JEDEN) roczek bo juz mi tu niektorzy wyjjezdzali ze mam 15 lat
Odpowiedz
A ja tam mam 14 wiosen i nie wiem czy się cieszyć czy bać...(!!!)
Odpowiedz
← Karczma

ile macie lat?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...