[GIII] lista nauczycieli rzadkich umiejetnosci

Nijaka, jej nie ma
A przynajmniej nigdzie jej nie znalazłem a też mnie owo zagadnienie zainteresowało (nigdzie w sensie szukając w internecie, nie latając po mapie jak głupi )
Co do walki na dwie kosy, uczy praktycznie każdy asasyn, żeby mieć mistrza trzeba wejść do Ishtar
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
dzieki

a regeneracje many uczy jeszcze Saturas
Odpowiedz
gdzie mogę sie uczyć lancy z energii???????
Odpowiedz
gdzi kupić kamienne tabliczki bo jusz tak dłuzo szukałem i dalej nic.wiecie gdzie są na 100% tabliczki tylko żeby tam były
Odpowiedz

Cytat

gdzi kupić kamienne tabliczki bo jusz tak dłuzo szukałem i dalej nic.wiecie gdzie są na 100% tabliczki tylko żeby tam były


Muszę cię Deny niestety rozczarować ale to nie jest Gothic 2 noc kruka. W trójce nie ma kamiennych tabliczek. Tak mi się przynajmniej zdaje.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ravenica Darial dnia sob, 18 kwi 2009 - 15:41 napisał

Muszę cię Deny niestety rozczarować ale to nie jest Gothic 2 noc kruka. W trójce nie ma kamiennych tabliczek. Tak mi się przynajmniej zdaje.



Musze cię zmartwić Ravenica Darial ale są i to dużo (najwięcej chyba w geldern ,najszybciej je zdobyć na arenie) no i jest kilka rodzai tabliczek pozdro 4 all
Odpowiedz
u marika monterze możesz sie nauczyć walczyć po mistrzowsku mieczami ale najpierw musisz z nim pogadac
Odpowiedz
U Jawier'a w Redock można się sporo nauczyć
Odpowiedz
← Gothic

lista nauczycieli rzadkich umiejetnosci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...