[GI] Gor Boba

Witam. Kilka razy przechodziłem Gothic I, ale zawsze jakoś nie kończyłem. Ostatnio postanowiłem przejść Gothic I w całości. Ale do rzeczy: Jestem w świątyni Śniącego, zabiłem Gor Boba, poszedłem do pomieszczenia z kolcami. Otworzyłem pomieszczenie w ścianie, i strzeliłem w przełącznik. Kolce się schowały, i otworzyła się ściana po drugiej stronie przełącznika. Strzelam w ten przełącznik w dziurze, słychać dźwięk, jakby coś się otwierało, i tu moje pytanie: co się otwarło? Bo wszystkie kraty dalej zamknięte? Z góry dzięki.

PS: Ok. Trzeba było z większej odległości strzelić

Ale teraz drugi problem: Otwarło się to pomieszczenie za kratami, i mam trzy przełączniki. Zrobiłem kilka kombinacji, nad tym kamieniem na środku z fioletową czaszką zaświeciło się coś parę razy i nic. Wyszedłem na chwilę, wróciłem, patrzę, a tam 4 demony. Potem już przekręcałem i nic. Jaką trzeba zastosować kombinację? Taką, jak na początku świątyni?
Odpowiedz

Cytat

Wciśnij je w kolejności - trzeci, pierwszy, drugi


To cytat z solucji, którą znalazłem na naszej stronie. Ja, przyznam się szczerze, zawsze robiłem to na oślep, jak coś nie poszło zawsze exp był z demonów, które zbyt niebezpieczne nie są jak się je zacznie z bliska atakować

A TO link do całej solucji, gdybyś miał jeszcze jakieś wątpliwości.

Jeżeli nie znajdziesz tam odpowiedzi na jakieś pytanie, to pytaj śmiało.

Odpowiedz
Dzięki Sosna. Dalej już leciało z górki (no prawie ). Jednak mam następny problem. Oddałem Xardasowi Uriziela, a on kazał mi iść do jego starej wieży. I jakoś nie mogę znaleźć tej wieży. Jedna jest w wodzie pod mostem między starą cytadelą, a drogą do fortecy, ale ona bardziej przypomina jakąś orkową budowlę, i nic w niej nie ma. Gdzie więc leży ta wieża?

PS: Ok. Zanurkowałem i znalazłem. Jeśli będę potrzebował pomocy to napiszę
Odpowiedz
Mi się pokazało intro i pokazało gdzie się coś otworzyło
Odpowiedz
← Gothic

Gor Boba - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...