Ankieta. Pilne

Mam takie zadanie i nie chce mi się po ludziach chodzić. Pozatym wam bardziej ufam. Więc odpowiadajcie. Ja niestety nie mogę odpowiadać, ale mogę się wyżyć:TO BYŁO PRZEFATALNE I GORZEJ BYĆ NIE MOGŁO.Jedyni którzy mnie nie zawiedli to Otylia Jędrzejczak i Robert Korzeniowski.
Odpowiedz
ja uważam że może być ważne że mamy medale 3 złote no i kilka srebrnych i brązowych

Ja wiem że
złota dla Korzeniowskiego, dla Otyli Jędrzejczak no i tych kajakarzy
srebra dla Otyli 2x
brązowe za skok o tyczce

ważne że mamy coś lepiej mieć cośniż opóścić olimpiadę z pustymi rękoma.
Odpowiedz
Wkurza mnie takie coś jak napisał Milten :angry: Jesteś taki mądry to zdobądź więcej medali, chętnie popatrze.
Odpowiedz
Dokładnie. Milten weź oni zrobili co mogli, a ty sie obijałeś. Może weź zacznij myśleć co czują inni bo widze ze chyba masz mózg jak 5 latek. Było dobrze, a że ty nie potrafisz tego docenić - czytaj koncówke poprzedniego zdania. :angry: :angry: :angry: :angry:
Polacy dobrze wypadli i mam nadzieje ze w następny rok będą tak samo dobrzy. A ty milten byś spadał coraz niżej w czymkolwiek. Tego ci zycze.
Odpowiedz
Wybaczcie ale to co naprzykład zrobili polscy siatkarze(mieli rewelacyjne humory po przegranych z Francją i Grecją. Czytałem opinie że Gabrychowi ktoś za to że się temu dziwił wyrzucił rzeczy z hotelu), bokser Rżany(wygrywał całą walkę a w końcówce 4 rundy zaczął przegrywać, mimo to był przekonany że wygrywa i nie atakował już praktycznie do końca walki, mimo że ktoś z widowni pare razy krzyknął że przegrywa, potem zaczał się cieszyć i dopiero trener powiedział co jest grane), żeglarze (wygrali swój wyścig i zostali zdyskwalifikowani za brak KAPOKÓW) nie było czym co poprawiło mi humor i sprawiło że miło na to patrzyłem. Dla sprostowania ciesze się z sukcesów oraz nawet z Siatkarzy którzy wygrali z Tunezją i Argentyną(ale Gościniak zaczął eksperymentować ze składem i zamiast 3:0 wygraliśmy 3:2 i nie trafiliśmy na USA tylko na Brazylie). Dlatego jeśli kogoś uraziłem to przepraszam go bardzo.

P.S. Jak widać nie jestem sam, ponieważ ktoś zagłosował na źle, a ktoś na beznadziejnie. Ja nie głosowałem na nic.
Odpowiedz
e tam , Milten ma rację ze to KIEPSKIE było , ze Ci co zdobyli medale nie zawiedli ale reszta - SZKODA GADAĆ . proszę Miltena nie obrażać bo to się źle skończy , ja o to zadbam , choć modem nie jestem . i dodam - On sie OBIJAŁ ? tja . a co Wyscie robili ? tez NIC . skoro tak wszystko wiecie tzn. ze cały dzień zescie olimpiade oglądali i wiecej NULL . to tak jak psioczyć ze ktos nie lubi Einszteina a sam ma kiepskie oceny - NIE MA TALENTU i tyle a gust - inna sprawa . MOZE ZAPYTAC GOSCIA : CZEMU NIE JESTES GENIALNY ? - BO WG WAS PRÓŻNUJE ? KARYGODNE ZACHOWANIE !


ps. sorry za duże litery ale musiałem
Odpowiedz
Tak, to prawda. Polacy zdobyli najmniej medali od wielu lat. Ale czy wina leży tylko po stronie sportowców, kiedy błyszczące dawniej chwałą obiekty sportowe na których ćwiczyli najlepsi leżą odłogiem? Milten, nie obraziłeś nikogo. To jest twoje zdanie i wolno Ci je wyrazić (od tego jest właśnie forum). Jak widać, Milten umie dyskutować czego nie można powiedzieć o Miniasie i Pavelu (przepraszam panów bardzo, ale jeśli wyzwiska są Waszym jedynym sposobem kontrargumentacji to wyrazy współczucia ). Trzeba się cieszyć z tego co jest, może w Pekinie wypadniemy lepiej...
Odpowiedz

a co Wyscie robili ? tez NIC . skoro tak wszystko wiecie tzn. ze cały dzień zescie olimpiade oglądali i wiecej NULL .

No sorry bardzo, ale ja nie oglądałem cały dzien olimpiady.

Draxor - No sorry, ale skoro olimpijczycy wypadli tak a nie inaczej to bądz co bądź nie mozemy mieć im tego za złe. Oni byli pod wielką presją. Poza tym: Milten kogoś obraził.

>TO BYŁO PRZEFATALNE I GORZEJ BYĆ NIE MOGŁO<

Jestem pewien że to zdanie dołuje naszych sportowców. I oni dlatego coraz gorzej idą, bo boją sie że będzie im za złe to brane. Własnie przez takie komentarze nie mają poczucia pewności siebie. I dlatego stoją przed wielkimi nerwami, bo wiedzą, że ludzie będą uważac ze wszystko to ich wina.

Co do dyskusji - Wiesz, jeśli trzeba to sie argumentuje. W tym wypadku argumentów nie potrzeba, bo nie było aż tak źle. Zapraszam na inne fora, gdzie spotkasz sie z argumentami z mojej strony, których pewnie nawet nie zdołasz podważyć. Chcesz adresy? Daj znać na PM. Ja ciesze sie z tego co jest i nie bluzgam na sportowców, a oni mają równiez swoje zycie a nie tylko: Kibic i tyle.


Qurnik - spoko, jeśli chcesz to załatw mi kare, baa nawet bana. Wisi mi to. Mnie nie interesuje co inni mówia - dla mnie wazne jest co ja mówie i mysle. A na strefie i tak wiele zrobilem, nawet jeszcze robie, ale skoro wam tak zależy no to prosze bardzo. Pisz do Gameca na gg i powiedz, żeby mi dał bana. A zreszta sam mu napisze. Może przynajmniej wtedy nie bede musiał oglądać narzekań na coś, co było dobre. "To co mamy zawsze jest złe" - zawsze narzekamy na to co mamy. i to sie nigdy nie zmieni.
EOT.
Odpowiedz

Tak, to prawda. Polacy zdobyli najmniej medali od wielu lat. Ale czy wina leży tylko po stronie sportowców, kiedy błyszczące dawniej chwałą obiekty sportowe na których ćwiczyli najlepsi leżą odłogiem? Milten,  nie obraziłeś nikogo. To jest twoje zdanie i wolno Ci je wyrazić (od tego jest właśnie forum). Jak widać, Milten umie dyskutować czego nie można powiedzieć o Miniasie i Pavelu (przepraszam panów bardzo, ale jeśli wyzwiska są Waszym jedynym sposobem kontrargumentacji to wyrazy współczucia ). Trzeba się cieszyć z tego co jest, może w Pekinie wypadniemy lepiej...

Draxor a co tu argumentować? Tak jest zawsze, jak ktoś wygrywa to ludzie sie cieszą jak coś nie wyjdzie to wiadomo co jest. Tak samo było chociażby z Małyszem wygrał dla nas tyle co nikt a ja miał słabszy sezon to już każdy gadał, że się wypala itp. Teraz jak znów skacze dobrze to go uwielbiają. A ja nie lubie takich ludzi, chcialiby, żeby cały czas wygrywać a jak coś nie wyjdzie to "o jeny blablabla"
Znasz to?: "Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cie w moim sercu "ktoś" i na dobre i na złe" tak powinno być. Koniec tyle.
Odpowiedz
Miniasie, są pod wielką presją?? Na wszystkich mistrzostwach świata, europy, mityngach czy czymś podobnym jakoś mogą wygrywać. Skoro są pod taką presją to gdzie są psychologowie i cały sztab trenerski, czy nawet PKOl?? Oni chyba istnieją po to aby zapewnić wszystko naszym sportowcom, prawda?? Jeszcze tylko przypomnę pewną wypowiedź:"Z tych igrzysk przywieziemy NA PEWNO o wiele więcej medali niż z Sydney.". Przypomnie tylko że w Sydney mieliśmy 2 razy więcej medali(Ziółkowski, Skolimowska, 2x Korzeniowski, Sycz&Kucharski, Mauer-Różańska i możliwe że ktoś jeszcze) Nie chce mi się szukać ile mieliśmy srebrnych i brązowych. Do Aten wysłaliśmy 220 sportowców. Mogliśmy wysłać nawet połowę z nich, nie stracilibyśmy żadnego medalu i jeszcze byśmy zaoszczędzili.
Odpowiedz
olimpijczycy xle wypadli - nie można im miec za zle Miniasie - nie sądzę . na przykład jak ktos idzie do szkoły i ma srednią 2.0 rodzice nie mają mu miec za złe ? a jego własne sumienie ? bo moze nie wie - ok . ale na olimpioade idą debsciaki z danego kraju a nie druga , trzecia i trzystetna liga wiec sorry .
po drugie tacy sportowcy nie muszą się przejmować tym co mówią ludzie na forach bo ludzie z reguły psioczą , a jak nie to rzadkosc . tyle ze jedni słusznie inni nie . i taki master of sport ma to GDZIEŚ a nie bierze do serca jak głupi - ja jestem w 1g i jakbym brał 100% serio to co mowi 3 liceum to sorrryyyyyyyyy ale juz bym miał czuba .
trzy : nie mam zamiaru kablować tyle że kulturalniej prosze , od głupich ludzi to jest priva
cztery : ja jakoś nigdy za panem małyszem nie przepadałem , ale z nim byłem nawet w kryzysie - mówię to bo nie wszyscy są buu . lubić a byc wiernym tzn. zawsze kibicować to dwie rzeczy
po piąte : Milten ma racje ze jest sztab ale jakby sportowcy sie przejmowali naszymi dywagacjami to sorry ale byliby zniewiesciali i chyba mało ynteligenti
Odpowiedz
← Karczma

Ankieta. Pilne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...