zakochani , czyli to czego ->

czy byliście ? ile razy ? co z tego wynikło ? Wasze refleksje , wnioski i rady - zaczynajmy !

^______^
Odpowiedz
kiedyś kiedy miałem z 5 lat całowałem się codziennie z taką koleżanką z przeczkola z którą chodziłem do szkoły aż do gimnazjum i przez całe gimnazjum. Ale całowałem się tylko w przeczkolu.

DAlszych miłości nie miałem poza miłością do Boga i do rodziny.
Odpowiedz
Ja mialem mam i bede mial
Odpowiedz
Jestem w kimś zakochany, a ona we mnie . I się bardzo ciesze.
Odpowiedz
a mówiłem Wam niedowiarki , ze Gamec ma tez uczucia to nie wierzyliście <_< a ma , miałem rację , prosze o moja wygraną z zakładu


a ze swojej strony dodam , ze ja tam jestem obecnie zabujany proszę nie ryć ze mnie nie czas i nie pora
Odpowiedz
przeciez nikt z ciebie nie bedzie ryc kurnik miłosc to powarzna sprawa i kazdy ma do nie j prawo ja byłem zakochany tak naprawde 3 razy (2 - nic z tego nie wyszło z jedna zostaliśmy przyjaciółmi potem zabujałem sie w mojej najlepszej przyjaciółce ale nic nie robiłem bo nie chciałem zepsuc tych stosunkow i juz ) teraz tez złapałem mojego misiaka i juz nie zamierzam nigdy wypuscic

aha i kto mowił ze gamec nie ma uczuc :angry: to podłe stwierdzenie
Odpowiedz
miło mi LA ze doceniasz moje człowieczenstwo a jesli chodzi o psucie stosunkow - masz racje , nie zawsze jest odpowiednia chwila i trzeba poczekac
Odpowiedz
No prawde mówiąc chiałbym być zakochany ale ja wole koleżeństwo z dziewczynami szczerą rozmowę a nie jakieś tam całowanie, kopulowanie ;p
Odpowiedz
Ja obecnie proboje sie odkochac Co łatwe nie jest o ile nie jest to niemozliwe Kurnik jaki zaklad do cholery??
Odpowiedz

Ja obecnie proboje sie odkochac  Co łatwe nie jest o ile nie jest to niemozliwe Kurnik jaki zaklad do cholery?? 

a czemu my przecież życzymy ci wszystkiego dobrego i najlepszego w miłości ;]
Odpowiedz
Eeee co czemu czemu odkochac?? Bo to nie ma sensu chyba zostane ksiedzem
Odpowiedz

Eeee co czemu czemu odkochac?? Bo to nie ma sensu chyba zostane ksiedzem

księdzem trzeba być z powołania, bo ty spewnościąbyć nie wytrzymał i zaczął się rzucać na jakieś laski jak nie jesteś na terenie parafi
Odpowiedz
To bylo raczej w formie zartu Z tym ksiedzem oczywiscie
Odpowiedz
No fajnie, a ja teraz własnie stoje przed wyzwaniem "TEJ" rozmowy z pewną dziewczyną.

Kurde ale sie denerwuje. Ale potem będe miał wyrzuty, że nie spróbowałem i nie będe wiedzial jesli bedzie dobra sytuacja. Własnie na taką czekam ;]

Dziewczyna ta chodzi do mojej klasy, bo mówiac krótko: Nie przeszla w tamtym roku Ale ładna jest no i w porządku.
Odpowiedz
ja tez Ci zycze najlepszego Gamec , a po co sie odkochiwac ? ja wpierw chciałem ale teraz miłość to mój priorytet i oczekiwanie na odwzajemnienie
Odpowiedz
hmm, ja przeżyłem jak narazie 2 miłości, obie nieudane... Swój pierwszy raz całowałem się koło toalety w pociągu z przyjaciółką. Romantycznie jak w morde strzelił... A obecnie podkochuje się w jednej przyjaciółce... Powodzenia mi życzcie. Ale przykładu z gameca nie wezme i księdzem nie zostane Tylko zartowałem Gamec

DOP. A jak się dowiem, który powiedział, ze gamec nie ma uczuć.... za jaja go powiesze...
Odpowiedz
no to życze powodzenia ,faktycznie toaleta w pociągu to nie za bardzo romantyczne miejsce i ja tez potrzebuje wsparcia bo ostatnio zerwalem i szukam nowej i którąś mam na oku
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
hehe minias zagadaj o "TYM" do niej przeciez nic nierobiac nic nie zzyskasz
ja nie mam się zamiaru odkochywac (NA RAZIE :blink: )
Odpowiedz
ani ja nie mam takiego zamiaru to jest jeden z celów ktore nadają sens zycia
Odpowiedz
hehe trzy tygodnie z nia chodze i juz dwa razy sie pokłuciłem ale juz jest okej i i tak ja kocham
Odpowiedz
← Karczma

zakochani , czyli to czego -> - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...