Błędy

Cytat

Wybacz, nie masz uprawnień aby to wykonać.


Odpowiedz

Cytat

Błąd 404!
Na tym serwerze żądany obiekt nie został znaleziony! Jeśli uważasz, że wina leży po stronie portalu Game Exe powiadom o tej sytuacji w tym temacie, oraz podaj http://jubileusz.gexe...ymion-cf20.htm w jego treści.
Odpowiedz
A co tam jest takiego błędnego?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Rzeczywiście. Poprawka wprowadzona.
Odpowiedz
Witam

Tak patrzę na to Gameexe i myślę, że przydałoby się coś zmienić.

Konkretnie download (który jest i tak przedwojenny) w tym górnym menu (download, galeria, forum, konkursy, faerun) można by zastąpić Książkami. Bo sam link w menu niezbyt rzuca się w oczy nawet mimo pogrubienia.

Tak w ogóle to przydałoby się nieco przemeblować layout, ale chciałem tylko zwrócić uwagę na książki : P
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Spokojna twoja rozczochrana Łowco Nie myśl, że to zupełnie olewamy, bo nie olewamy.
Odpowiedz
Tak, tak, jeżeli myślisz, że GE cię jeszcze nie zaskoczy, to uważaj, żebyś się nie obudził z ręką w nocniku


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Zdarzyło mi się już dwa razy, że nie można było zawitać tutaj na forum przez kilka godzin. A kolejna sprawa: że pisząc tutaj odpowiedzi czy też posty często zdarza się, choć nie jest to reguła, że pisząc polskie znaki aktywuje pełno jakiś dziwnych komend, załacza mi się pełno dziwnych rzeczy, które nie miały nigdy miejsca pisząc przykładowo na innych forach.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
Co takiego Ci się załącza? Musisz dokładniej to opisać.

A przerwy w działaniu forum dotykają wszystkich, niestety.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czy to zamierzone, że niektóre linki na forum są czerwone i są reklamami prowadzącymi do różnych stron?
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
A mi mały bałagan się zrobił na forum. zamiast guzika "quote" mam avatar Marudasa, zamiast tej ciemnej kropki obok nicka mam guzik quote i po kilka jakiś pasków między postami.
Odpowiedz
← Game Exe

Błędy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...